Přejít na obsah

Dotaz na zákaz vjezdu nákla´dáku


cosby

Doporučené příspěvky

nevím,prý jsem napsal vtip do lampárny a velkému Martinoslavovi se to nelíbilo,ale já dal jen odkaz na video.

Tož to by mě zajímalo, jestli dostane varování i TomasB. Tím nechci říct, že bych mu ho přál... (Ale pořádek muší bejt, viď Martinoslave...) :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím,prý jsem napsal vtip do lampárny a velkému  Martinoslavovi se to nelíbilo,ale já dal jen odkaz na video.

Tož to by mě zajímalo, jestli dostane varování i TomasB. Tím nechci říct, že bych mu ho přál... (Ale pořádek muší bejt, viď Martinoslave...) :unsure:

a co jako máš na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost, kdyz mas do 3,5t muzes vsude jako osobak !!!!!! jezzdim dodavkou uz 5 let a nemel sem s tim problem

bnení pravda, jak máš žlutý SPZ, tak seš nákladní

V tom teda byl dost velkej bordel - půlka favoritů pickupů jezdilo se žlutejma SPZ a půlka s bílejma - podle techničáku musejí být obojě nákladní N1 a jak tu někdo píše dnešní RZ mají stejnou barvu.

Jinak kategorie N1 jsou nákladní vozidla do 3,5t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím,prý jsem napsal vtip do lampárny a velkému  Martinoslavovi se to nelíbilo,ale já dal jen odkaz na video.

Tož to by mě zajímalo, jestli dostane varování i TomasB. Tím nechci říct, že bych mu ho přál... (Ale pořádek muší bejt, viď Martinoslave...) :unsure:

a co jako máš na mysli?

Viz. "docela dobré"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas taky dostane jednoho pana varovnyho. A inya by zaslouzil taky, bonzovat se nema :p Nehlede na to, ze tohle praskacstvi je fakt pod uroven. Prijde mi to ubohe starat se o to, kdo ma a kdo nema dostat varovani. Kdyz ho nekomu nedam a jinemu ano, tak k tomu mam vzdy dostatecny argument. Nikomu varovani nedavam jen tak, z libovule.

Cosby dostal varovani, protoze do lamparny soupne vtip a jen o par radku pod jeho tematem bylo tema, ve kterem jsem za to dal cloveku varovani. Prislo mi to jako nehorazne lajdactvi, zvlast od cloveka, ktery je na foru denne a je natolik zkuseny, ze by sam mohl vedet, ze vtipy patri do vtipu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím,prý jsem napsal vtip do lampárny a velkému  Martinoslavovi se to nelíbilo,ale já dal jen odkaz na video.

Michale, ty to ale vis moc dobre, proc jsi dostal varovani. Kdybys aspon uvedl podrobnosti. Tohle je dost zbabela argumentace. Ano, vtipy patri do vtipu, ale varovani mas za to, ze jen o par radku pod tebou ho dostal za tu samou vec jiny clen fora a ty to suverene, lajdacky, udelas znovu. Ja tohle fakt nechapu. Je to tak velky problem davat vtipy, vtipne obrazky, videa, do tematu, ktere je pro tento ucel specialne zrizeno???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...