Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

aj ja pridam jednu ta Fabia ma len RS naraznik a teraz si kupil aj svetla Angel eyes ale aktualne foto nemam :(

post-9-1169379764.jpg

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta cervena ma teda slehu... Chromovy kliky :ble a ty stinitka na oknech mi taky nejak nejdou pres srdce... :ble

A k tem najetejm kilometrum - videl jsem fabii se 350ti tisici. Dnes uz ma asi mnohem vic. Sluzebak, se kterym se nikdy nikdo nemazlil a to auto bylo furt v takovym stavu, ze kdyby ho vycistili, nablejskali a stocili tachometr, tak ho behem chvile prodaj jako novy. To bylo naprosto neuveritelny, co ta fabie musela vydrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, no, myslim, ze uz tak rok brazdi po meste.Mam takovy dojem, ze bydli nekde ve Frydku u hlavni posty , u toho Sanatoria=)

Fakt jeho malo videt, ale je to naaarez, kazdy lem a prolis atd, tak tam je pasek chromu, anten jak na vladnim vozidle :D:D:D

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, no, myslim, ze uz tak rok brazdi po meste.Mam takovy dojem, ze bydli nekde ve Frydku u hlavni posty , u toho Sanatoria=)

Fakt jeho malo videt, ale je to naaarez, kazdy lem a prolis atd, tak tam je pasek chromu, anten jak na vladnim vozidle :D:D:D

Sem tam ráno vidávam na rubikovce jede nahoru do frýdku - čas tak něco malo po pul sedme rano - pokud mi to někdy vyjde tak skusim fotnout. Je to masakr, ale zda se mi že mu těch anten ubylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dobré téma ---ale si myslím ,že majitélé těch vozů co tu vyvěšujete ,by asi byli radší ,aby jste nezveřejňovali jejich plechové miláčky s "SPZkou".

V každých Windousech v "Malování" to jde vymazat(nebo přetřít atd...).

Můj názor, třeba se mýlím .

Jinak na ulicích je hodně inspirace (i zvěrstva)--jinak dobré téma

Čus .

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní ulovek před kauflandem v TP ... FRS před feceliftem

Předek nemam pač majitel sedel ve voze ale předek .. Maska milotec .. Znak VRS a v pravo nahoře v rohu uplne znak milotec .. Proste tuzer chlap lol na narazniku milotecky mřizky nevim nejakej potazenej tahakov ci co to bylo ... Kapota mela sani,ohrome a hnusný :D

Joo + na zadnich svetel ty hnusny lepky,taky od milotecu .. No des chudak FRS .. Ale měl to starší pan tak snad sem nechodí :D A nezjistí ze sem mu tak zhanil auto :D

Jinak sry za kvalitu ale foceno tel + ZOOM MAX :D :D

post-9-1171646332.jpg

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...