Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

byl to od oka nějakej cucák takže bych to typnul i na nějakyho echt plyšáka v kabině

to vyzrálej muž za volantem se pozná přeci podle toho, že ze zpětnýho zrcátka visí za šňůrku kus paprikáše a v držáku na nápoje je nacpaná tlačenka...to je pak teprve chlap :palec2: no jo no, tak alespoň že ta baba byla k světu a dělá kolemjdoucím větší radost než to auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj hned sem očumoval pro inspiraci :-)))))....jinak babu sem viděl z dálky a celkem šla,povozil bych ji v jiny káře:-)))))))no byl to od oka nějakej cucák takže bych to typnul i na nějakyho echt plyšáka v kabině

Ráco,

co máš proti plyšákům v autě? :aggressive:

Já jich tam mám aspoň 6 a v náklaďák byl jak hračkárna-bylo plný čelní sklo a metrovej medvěd mi dělal spolujezdce.

kromě toho slona todle se mnou jezdilo :)

to vyzrálej muž za volantem se pozná přeci podle toho, že ze zpětnýho zrcátka visí za šňůrku kus paprikáše a v držáku na nápoje je nacpaná tlačenka..

tlačenka v tomdle vedru asi nebude ono. :smich:

post-5139-1249131304_thumb.jpg

post-5139-1249131328_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je jina...asi zkusim máti jestli má po mě ještě schovanyho metrovyho medvěda a vrazim ho na sedadlo spolujezdce :-))))....jen nevim co tomu řekne moje draha polovička...když ji odkážu na babkovsky místo dozadu... :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v práci je poměrně malý vězd do areálu, nejedno auto tam spadne občas do škarpy, ale tomuhle fabiatikovi se docela zadařilo, nakonec měl štěstí a podařilo se mu to vycouvat po těch trubkách. lol. Jinak auto mělo kopmletně rozlámané plasty vepředu pod motorem, podběh a sedřený přední nárazník.

post-71-1249550892_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...