Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

je ET 35 pre rozmer 225 x 45 R17 možné použit bez uprav blatnikov ? mam vybrane disky ale robia sa len v ET 45 a ET 35.

Chcem ich objednat ale neviem ake ET použit nechcem mat kolesa utopene v blatniku ale nechcem ani investovat do uprav blatniku z dôvodu maleho ET . z celeho fora som sa k ničomu nedopátral všade su foto ET 35 len zo zadu ale predok nikde .

Tak čakam na radu dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snižovat to chci časem taky, a 19" jsou jasný ale jaký on má ET ? Ty kola jsou už tak dost široký, je to 8,5 * 19" a ET je 30 nebo 40 potřeboval bych tak 35...

30 bude hrozně vylejzat myslim

Na ET30 rovnou zapomen. Já mám 8,5" s ET30 a jsou na Béčku zároven s blatníkama s tim, že origo kola mají ET tušim 37 se šíří 7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je ET 35 pre rozmer 225 x 45 R17 možné použit bez uprav blatnikov ? mam vybrane disky ale robia sa len v ET 45 a ET 35.

Chcem ich objednat ale neviem ake ET použit nechcem mat kolesa utopene v blatniku ale nechcem ani investovat do uprav blatniku z dôvodu maleho ET . z celeho fora som sa k ničomu nedopátral všade su foto ET 35 len zo zadu ale predok nikde .

Tak čakam na radu dik moc

Tak jestli šířku ráfku máš do 8" tak dej určitě ET 35 když dáš 45 tak to bude zalezlý ! 35 bude akorát ! a bez úprav samozřejmě !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je ET 35 pre rozmer 225 x 45 R17 možné použit bez uprav blatnikov ? mam vybrane disky ale robia sa len v ET 45 a ET 35.

Chcem ich objednat ale neviem ake ET použit nechcem mat kolesa utopene v blatniku ale nechcem ani investovat do uprav blatniku z dôvodu maleho ET . z celeho fora som sa k ničomu nedopátral všade su foto ET 35 len zo zadu ale predok nikde .

Tak čakam na radu dik moc

8x17 ET 35

post-6782-1179348700_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je ET 35 pre rozmer 225 x 45 R17 možné použit bez uprav blatnikov ? mam vybrane disky ale robia sa len v ET 45 a ET 35.

Chcem ich objednat ale neviem ake ET použit nechcem mat kolesa utopene v blatniku ale nechcem ani investovat do uprav blatniku z dôvodu maleho ET . z celeho fora som sa k ničomu nedopátral všade su foto ET 35 len zo zadu ale predok nikde .

Tak čakam na radu dik moc

8x17 ET 35

A ty lemy blatniku jak tam jsou foceny, nemas je nekde z boku jak to vypada???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je ET 35 pre rozmer 225 x 45 R17 možné použit bez uprav blatnikov ? mam vybrane disky ale robia sa len v ET 45 a ET 35.

Chcem ich objednat ale neviem ake ET použit nechcem mat kolesa utopene v blatniku ale nechcem ani investovat do uprav blatniku z dôvodu maleho ET . z celeho fora som sa k ničomu nedopátral všade su foto ET 35 len zo zadu ale predok nikde .

Tak čakam na radu dik moc

8x17 ET 35

A ty lemy blatniku jak tam jsou foceny, nemas je nekde z boku jak to vypada???????

post-6782-1179687351_thumb.jpg

Editováno: , autor: jay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Kucí, rychlý dotaz: superbové METAN 7J x 16", ET 37, můžou na OII? Co jsem koukal na elektrony.cz, tak už u ET 38 píšou úprava blatníků, po čemž netoužím...

pomala odpoved :) muzou. nekde na foru byly i fotky. ja mel superbovske x-tended 7J x 17", ET 37 a v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, rychlý dotaz: superbové METAN 7J x 16", ET 37, můžou na OII? Co jsem koukal na elektrony.cz, tak už u ET 38 píšou úprava blatníků, po čemž netoužím...

pomala odpoved :) muzou. nekde na foru byly i fotky. ja mel superbovske x-tended 7J x 17", ET 37 a v pohode.

Stejně díky :p

Už je mám doma v garáži, METANy -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:feve:
ja som prave tento tyzden poriesil na svojho strieborneho macika toto: :p
¨

No to je pěkný, Ty ses opičil, byl jsem jediný s Borbetama :feve:

pravdupovediac som tvoju fotku nasiel az potom :)

inak po BA ich teraz vidim behat uz dost :o

ale fakt sa mi cierne pacili najviac - ale na striebornu sa asi viac hodia tieto grafitove... inak max spokojnost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Tak taky přidám foto - 18"

A nevíte někdo o 16" bo 17" na zimu na OII se zimákama ?

Já mam 15" liťáky Škoda se zimákama a ty bych pak prodal.

A cosby proč nechceš víc jak 17" ? Tvrdost je stejná s 18"

Já prodávam 18 " ;)

Ahoj, chcem sa ta spytat, to tam mas MAK kolesa alebo ake? vyzera to pekne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...