Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Já mám klasiku -pallas, jen již dlouho bojuji s myšlenkou stříknout je na černo---V současné době již není přední maska chromová ale matně černá. (jsem srab  :kol-28:  tak jen Plasti dipem) . Má tu někdo Pallas na černo ???

post-23294-0-98990000-1427958903_thumb.j

Editováno: , autor: fiser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nevíte co je to za kola,koupil jsem je na své RS,ale nemohu najít co je to zač,je plno podobných,ale mají 7 paprsků,tyto mají 8. Na kole značek plno,ale samá čísla či písmena,typ či výrobce žádnej,jsou to 8,5x19,Et 38. A původně byly černý. Díky moc za jakoukoliv informaci

 

IMG_8464.jpg

IMG_8465.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nevíte co je to za kola,koupil jsem je na své RS,ale nemohu najít co je to zač,je plno podobných,ale mají 7 paprsků,tyto mají 8. Na kole značek plno,ale samá čísla či písmena,typ či výrobce žádnej,jsou to 8,5x19,Et 38. A původně byly černý. Díky moc za jakoukoliv informaci

 

IMG_8464.jpg

IMG_8465.jpg

Označení KBA a pětimístné číslo tam nikde není?Často bývá poblž ventilku,ale pravidlo to není.Pokud najdeš,napiš ho sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde nic není,jen značka viz foto. U ventilku nikde nic. Na středové pokličce datum leden 2011,ale to nemusí být vyroba kola. Jinak na každém paprsku nějaké písmeno a pak dvě jakoby tabulky začínající číslem 10 a 11,to by mohla být výroba kola. 6,90 kg váha a ET 38 a 8,5x19 jinak nikde nic

 

IMG_8745.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi už vím,napoprvé jsem si nevšiml toho malého obdélníkového prolisu na středu.Tam se umisťuje znak edice "M" u BMW.Konkrétně tyhle by mohly být z M3.Zřejmě ale repliky,protože org ráfek má veškeré označení ráfku zvenku mezi otvory pro šrouby.Označení JWL a VIA alespoň garantuje jakostní materiál pro ráfky dle standardu,pokud značky nejsou falešné.Myslím,že tyhle repliky dělá  WSP,možná i další výrobci,které ale máš ty si jistý nejsem.Pravděpodobně no name china.

Na foto replika na poslední foto středu orig.

post-655-0-87046000-1428225630_thumb.jpg

post-655-0-81857300-1428225655_thumb.jpg

post-655-0-45601900-1428225671_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Ti,máš naprostou pravdu,jedná se o disky značky WSP,pocházejicí z itálie,repliky pro vozy BMW řady M. Zde odkaz -

http://www.autokseft.cz/Alu-kola/znacky/WSP-Italy-34/BMW-Basel-M-Matt-Gun-Metal-738?zenid=e5101f317ee441ec0a3c347e194c4643

 

Jen nesedí ani ET ani rozteč,ale dříve se mohlo vyrábět více variant

 

Déky všem,konečně vím,co to mám doma za disky. Teď ještě sehnat pneu,byly tam 215/35 R19,a nevím zda by tam vlezl i lépe sehnatelný rozměr 225/35 R19

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...