Přejít na obsah

topeni


divx

Doporučené příspěvky

No on když vzduch prochází žebrováním radiátoru, tak mu to žebrování klade nějaký odpor, takže to že se sníží ychlost je běžné, záleží na tom, jak hodně se to sníží. Je možné že žebra jsou zanešená nějakou nečistotou.Anebo se tam něco vzpříčilo. Případně vyměnit kabinovej filtr uplně, u mě to pomohlo,jednu dobu se větrák dost ozýval a výměnou kabinového filtru to přestalo.Byl moc ucpaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
j Já mám stejni problem jako ty mam 1,6 55kw dám tě vědět jak to budu řešit :ph34r:

Ten samej problém, vyřešil jsem to vyhozením origo filtru (ani novej nepomohl) a dal jsem tam uhlíkovej filtr co se dává do digestoří. Vystřihl jsem o kus větší obdélník a přicvakl ho tím plastovým rámečkem, drží dobře a z jednoho kusu za 100,- (už nevím přesně) to mám tak na čtyři výměny. A fouká to o poznání líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já bych nejprve zkusil ten pilový filtr oddělat a pustit větrák bez něho. Když ti to nebude dostatečně foukat ani na 4, tak máš zalepené lamely radiátorku topení, nebo závadu na klapce vnitřní cirkulace nebo přímo v motorku. Rozdělat a vyzkoušet. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...