Přejít na obsah

RoomsterClub MeetUp #1


ntr23

Doporučené příspěvky

Taky doufam, ze nebude prset a ze to pucovani auta nebude zbytecne ...

Verim, ze se na to parkoviste vlezeme, v nejhorsim (malo mista, vysoka cena) se presuneme na mene frekventovane parkoviste ...

Aktualni prehled ohlasenych clenu najdete na strankach v rubrice Srazy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Já potvrzuji taky ten Radotín, přijedu tam. Musel jsem něco pořešit v práci. A nakonec jdu v neděli :(

Fajn, s Blackym počítám že tam budem kolem 9,00 hod.

Zatím jsme na ten Radotín asi 4 : Foromen, Blacky, Vladinek, Mirda328.

Ahoj vespolek,

u mě drobná změna, nepojedu přes Radotín, ale rovnou na Karlštejn, takže na mě na tom parkovišti nečekejte. Z Radotína je objížďka a já pojedu rovnou po Strakonické, za Cukrákem odbočím na Jíloviště, projedu Všenory, Dobřichovice a jsem tam.

Hlavně, aby nám nepršelo, taky jedu dnes umýt auto, leštit ho ale nebudu, myslím, že to zatím nepotřebuje.

Tak se těším na sobotu, zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem nemel cas, tak sem to soupnul do mycky, ale moje oblibena byla zavrena a ta druha to je teda des, poradne to neosusilo vosk takze tam sou ted zaschly kapky, auto to omylo jen tak halabala a disky u kol to snad jen lizlo. Tam me teda uz neuvidej, takze ja prijedu zasranej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem nemel cas, tak sem to soupnul do mycky, ale moje oblibena byla zavrena a ta druha to je teda des, poradne to neosusilo vosk takze tam sou ted zaschly kapky, auto to omylo jen tak halabala a disky u kol to snad jen lizlo. Tam me teda uz neuvidej, takze ja prijedu zasranej :(

no jestli bude prset, nebo staci kdyz budou mokry silnice, tak budem zpraseny asi vsichni., :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem nemel cas, tak sem to soupnul do mycky, ale moje oblibena byla zavrena a ta druha to je teda des, poradne to neosusilo vosk takze tam sou ted zaschly kapky, auto to omylo jen tak halabala a disky u kol to snad jen lizlo. Tam me teda uz neuvidej, takze ja prijedu zasranej :(

no jestli bude prset, nebo staci kdyz budou mokry silnice, tak budem zpraseny asi vsichni., :help:

Jo přesně tak, jak zaprší, budem jako prasátka všici :aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pomalu chystáme na odjezd. Nechám si radši fóra do Prahy. To Foromen Čau na radotíně :)

JJ, taky už pomalu zvedám kotvy, fotoaparát a kamera připraveny, zatím tady neprší, tak snad bude fajn.

Jasan Vladinku, Radotín to jistí :) .

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadalo. Když jsme tam dorazili ve třech jako první, (foromen, blacky a vladinek), zaparkovali, tak přišli za náma z parkoviště autobusáci, co tam byli na výletě, a koukali jak z jara, co prej to je za auta, že u nich to ještě neviděli, a prolejzali a okukovali. A i ostatní lidi se chodili koukat. No a když se začali sjíždět ostatní, už nebylo co řešit.

Tak ještě jedna fotečka.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...