Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

:kol-134:

Tak je zalehlej nebo se v něm zabydlelo nějaký zvířátko....musíš občas zatroubit na roštěnky... ;) a pak ti nezalehne.. :)

Tobě se to řekne, ale když jede Romča se mnou, tak se diví kolik mám ale po světě sestřenic :smich:

Zatím mi to prochází ... ;)

Co se týče toho klaksonu, tak na běláskovi odešel do věčných lovišť taky ... by mě zajímalo, kde udělali inženýři z NDR chybu :kol-134:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-134:

Tobě se to řekne, ale když jede Romča se mnou, tak se diví kolik mám ale po světě sestřenic :smich:

Zatím mi to prochází ... ;)

Co se týče toho klaksonu, tak na běláskovi odešel do věčných lovišť taky ... by mě zajímalo, kde udělali inženýři z NDR chybu :kol-134:

Ty musíš mít ale velkou rodinu...... :)

to nevím kde....ale mě zatím drží a troubí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou teorii, že to odchází kvůli vodě, co se dostane dovnitř při mytí. Všimni si, že většinou ten problém mají "pacienti na čistotu" co to furt mejou, tudíž cákaj wapkou apod... ;)

"pacienti na čistotu" :kuk: o kom tu mluvíš.....??????????????? lol

Já když meju Wapkou,tak na klakson fakt nemyslím a normálně to umeju...a chodí pořád.... lol

hold někdo má kus co vydrží a někomu nee....ale poruchovost je teda dost velká.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou teorii, že to odchází kvůli vodě, co se dostane dovnitř při mytí. Všimni si, že většinou ten problém mají "pacienti na čistotu" co to furt mejou, tudíž cákaj wapkou apod... ;)

A ty si ho nemeješ nebo co? :smich:

Neumývám si ho wapkou, blázniš? Já mám jen blbou hadici :kol-130:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak záleží jak je ten tajnej vypínač zapojenej - máš spoustu řešení - na 120ce sem měl jen odpojenou baterku - do zapalování nešel proud.. pak můžeš přerušit přívod proudu do čerpadla v nádrží - proti tomu už mají taky obranu, proud navedou ze zapalovače lol no a pak je další možnost - přerušit tok mezi zapalováním a ŘJ (což mám já..) takže v tomto případě i když vymění ŘJ, díky níž by nepotřebovali nakódovaný klíč, si moje autí nevezmou - snad jen když ho naloží na podval.. :feve: neptejte se mě, který kabely to jsou - já tomu jen přihlížel, když mi to kámoš montil :) a po pravdě, ani snad ty čísla drátků vědět nechci... lol

To Ti tam montoval ten Tvůj kámoš z Turnova jak jsi mi psal PM ??

Udělá to aspoň fakt profesionálně? Není to žádná prasečina, viď?

Píšeš, že to máš bez problémů, jak dlouho to používáš? Na jakym principu to vlastně funguje?

Díky

--------------------

Když už tu řešíte ty klaksony, tak dvoutónová houkačka u RS znamená co? že levá strana volantu troubí jinak než pravá ??

je tak?

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidíte.. lol

Ale teda fakt nevim co je na tom tak zvláštního, slyšel jsem vícetónové houkačky, které těch vícetónů zatroubí na jedno zmáčknutí klaksonu, proto sem si říkal, že by tzo tak mohlo být i u fabie, ale pravděpodobnější mi přišlo levá/pravá ...

;);)lollol:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval bych sehnat objednaci cisla na tyto dily.snad mi pomuzete..mam etku 6 a tam RS neni...takze...FRS 03/2005----rozvody i s vodni pumpou, olejovy,palivovy,vzduchovy a pylovy filtr s aktivnim uhlim. Jo kdyby mi nekdo postytl dilenskou prirucku FRS a etku7,tak se nebranim...diky mick.doohan@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, když dávám sprint z nuly na sto, mám si vypnout ESP? Nebo je to lepší se zaplym? Já nevim asi to neumim, ale když si zkoušim za kolik udělám z nuly na sto mám to furt nějak pomalý :feve::p Za kolik to máte vy?

Ještě jsem sprint nezkoušel, tak nevím ...

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo prosim jak vyresit vrzani tech molitanu u airbagu ve volantu? Stve me to :( jedu nekde,auto se natrasa a vrze mi volant :D

a pak jeste druhy fundovany dotaz : kdyz prejedu retarder dle rychlosti k tomu predepsane ,tak mi vrze neco v aute. predek a nekdy i zadek...pak zase obracene. co to muze byt? mam to resit nebo na to hodit bobek? diky tw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekurvim Jenom sem to prostě zkoušel :-)) Hele ten volant mi vrže taky! Já myslel, že takovej problém nikdo nemá!! čim to je?

Ale má, jenom to prostě neřeší. Mě při přejezdu retardérů vrže přední i zadní náprava, v interiéru kdeco, ale prostě to neřeším. Mám levnou škodovku, tak co. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...