Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes přišel na to,jak změnit barvu displeje-pozor,není to,jak už tady je někde psáno pomocí diagnostiky změnit 3 typy pozadí.

Umím prostě do jakékoli navi udělat jakoukoli barvu displeje-tzn-do navi Passat udělat barvu displeje Seatu(což je pěkné),Škodovky atd a samo naopak.

Co chystám,tak je změna loga a dále se uvidí.

Na fotkách jedna a ta samá navi.

Jinak nedělá se to diag.kabelem ale přes systém.konektor.

(tímto děkuji jednomu člověku za zapůjčení navi na testy)

post-128-1235760396_thumb.jpg

post-128-1235760401_thumb.jpg

post-128-1235760406_thumb.jpg

post-128-1235760412_thumb.jpg

post-128-1235760416_thumb.jpg

post-128-1235760421_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josko,je to sysrémový kabel,ale samotný by ti byl k ničemu.Taky to chce určité znalosti a taky-umět navi opravit po pokusech.Jedna se mi včera kousla a bylo dost práce ji znovu oživit.Jinak chystám další zajímavé foto-ale až odpoledne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uměl bys z navi vytáhnout nějaké soubory?

Potřeboval bych uložit nějaký zvláštní cíl, klterý obsahuje diakritiku.

Třeba Čerpací stanici nebo Parkoviště.

Dělal jsem prográmek pro přípravu cílů na počítači, které se importují přes paměť cílů a nepřišel jsem zaboha na to jak

to udělat, aby se správně načetly české znaky. Samohlásky jdou, ale asi se používá kódování Latin1 a to neobsahuje české ěščřžů.

Navi nepoužívá diakritiku u zvláštních cílů, ale názvy kategorií ji mají. Nahrají se asi z mapového DVD, ale stejně by mě zajímalo jakým způsobem je to kódování uložené.

Prográmek viz. můj podpis.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika poslední vezre Columba-1104(Fader,Balance) a v různých barevných spektrech,které umím nastavit.Tímto díky za zapůjčení navi na testy jednomu členu.

Jinak jsem se pokusil udělat jeden pokus,aby i 1104 šel na Mf volant a maxík.nyní se čeká na vhodné auto.

post-128-1235816686_thumb.jpg

post-128-1235816691_thumb.jpg

post-128-1235816697_thumb.jpg

post-128-1235816702_thumb.jpg

post-128-1235816707_thumb.jpg

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi: UTF-8 ANSI(znak windows) - vcard s cílem v češtině...

Samozřejmě, že můžu pokud vyzkoušíš že to běhá předat mé know-how...stejně ti dlužím za to crc16

Zkoušel. To zobrazí místo všech znaků s diakritikou otazníky.

Spíš jde o tento tag : ENCODING=QUOTED-PRINTABLE:

Ale místo Quoted pritable to jiný nebere. resp. nemá to žádný vliv.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém, mám Columbus a GSMII. Dokážem stiahnuť tel zoznam do Columbusa, ale keď nastavím čísla na rýchlu voľbu 1 - 6, tak Columbus si to pamätá iba kým nevypnem motor. Pri ďalšom spojení s telefónom, už sú rýchle predvolby prázdne. Vie mi niekto poradiť? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...