Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Vypadá to, že jsem zatím asi jediný kdo má následující problém se softem 2664.

Telefon se teď chová jinak než dřív.

S manželky Nokií E66 vše funguje jako dřív.

S mým HTC Touch Cruise to je následovně. (na softech 0904, 1024 a 1164 bylo vše OK)

Na maxidotu se normálně načte tel. seznam, přijatá, nepřijatá a volaná čísla. Takže OK.

Na navi se nezobrazí těch 6 tlačítek předvoleb a nahoře se objeví "žádný uživatel nepřipojen" Prijatá nepřijatá a volaná čísla vidím včetne jmen. Tel. seznam není k dispozici.

Zkoušel jsem i reset jednotky HF zadáním stejného kódování.

Stalo se vám to někomu taky?

post-10351-1251663231_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že jsem zatím asi jediný kdo má následující problém se softem 2664.

Telefon se teď chová jinak než dřív.

S manželky Nokií E66 vše funguje jako dřív.

S mým HTC Touch Cruise to je následovně. (na softech 0904, 1024 a 1164 bylo vše OK)

Na maxidotu se normálně načte tel. seznam, přijatá, nepřijatá a volaná čísla. Takže OK.

Na navi se nezobrazí těch 6 tlačítek předvoleb a nahoře se objeví "žádný uživatel nepřipojen" Prijatá nepřijatá a volaná čísla vidím včetne jmen. Tel. seznam není k dispozici.

Zkoušel jsem i reset jednotky HF zadáním stejného kódování.

Stalo se vám to někomu taky?

Mam ten isty problem na Passate 3C, kde pouzivam Skoda UHV BT "B" verziu...mne naviac zmizla polozka telefon aj s maxidotu... :aggressive: Inak telefon mam Nokia N95...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vůbec špatné. Taky s novým softem pro hlasové ovládání? Vidíš na RNS510 volané, přijaté a nepřijaté hovory?

Třeba by pomohlo restartovat jednotku HF zadáním stejného kódování...

Nokii N95 má spousta lidí, tak je divné, že ještě nikdo nepsal.

Já mám taky jednotku BT HF mám taky 1Z0 035 729 B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vůbec špatné. Taky s novým softem pro hlasové ovládání? Vidíš na RNS510 volané, přijaté a nepřijaté hovory?

Třeba by pomohlo restartovat jednotku HF zadáním stejného kódování...

Nokii N95 má spousta lidí, tak je divné, že ještě nikdo nepsal.

Já mám taky jednotku BT HF mám taky 1Z0 035 729 B.

O nejakych problemoch s 1Z0 035 729 B a 2660 / 2662 / 2664 / 2666 / 2668 verziou sa pise aj tu http://www.my-gti.com/1198/volkswagen-rns-...2664-2666-2668a odporucaju pockat s upgradom. Inac vcera som "odvazne pustil" do upgrade podla navodu na tej stranke a vsetko zafungovalo na 101%. Vyhoda Touaregu je, ze mikrofon aj s kabelazou je od vyroby (aspon v mojom) takze hlasove ovladanie som mohol zacat pouzivat okamzite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...