Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

já měl na mysli, že si výrobce nemůže dovolit, aby navi samotná to přehrávání umožňovala....

Původne jsem celou věch chápal tak, že si tam tvůrci SW udělali taková zadní vrátka,aby nemuseli kupovat odblok a někdo na to přišel nebo se to nějak provalilo.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a snad na to přijdeme i my časem.zatím umíme z columbuse VW a naopak včetně hlášení.z Columba Tuuarega,z Touarega Columba.je to vcelku k ničemu,ale zase pokud někomu odejde deska-a odchází dost a sežene z Touarega,tak mu z toho uděláme orig.Columba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odzvonilo odblokům DVD(jen s novým fw. 266x):

http://www.motor-talk.de/blogs/passat-cc-t...n-t2394849.html

Info od Laly30.... :palec2::palec2::palec2:

z toho videa jsem pochopil, že ten kldo má mf volant stiskne tlačítko hlasového ovládání na volantu a hned potom TONe na navi.

To mi nefungovalo

Zkoušel jsem i tlačítko hlasového ovládání na navi a potom tone a taky to nefungovalo.

Jaký je správný postup???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TONE mačkáš až když tam je ta nápověda pro hlasové ovládání....

Postup:

Nutné podmínky:

1. auto nejelo a stojí po nastartování

2. DVDčko se již přehrává

Máčkneš tlačítko pro aktivaci hlasového ovládání a čekáš na to až se ti na navigaci zobrazí ta nápověda a pak máčkneš tlačítko TONE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...