Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Mám ještě jeden dotaz ohledně Columbuse. Mám dost mizerný příjem radia, columbus je dodatečně montovaný a tímpádem mám jen jednu anténu, střešní. Myslíte že pomůže tato redukce

http://www.autio.cz/antenni-adapter-double-fakra-samice-1x-fakra-samec/d-85262/

??? Aby šel signál do obou FAKRA konektorů nebo co byste mi poradili??

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jeden dotaz ohledně Columbuse. Mám dost mizerný příjem radia, columbus je dodatečně montovaný a tímpádem mám jen jednu anténu, střešní. Myslíte že pomůže tato redukce

http://www.autio.cz/antenni-adapter-double-fakra-samice-1x-fakra-samec/d-85262/

??? Aby šel signál do obou FAKRA konektorů nebo co byste mi poradili??

Děkuji

U kolumbusu je jedna antena Aktivní a druhá pasivní :)

to co máš v tom linku je zbytečně drahé to co prodává škodovka je za poloviční cenu :) cca 230korun. Vesměs je to to samé co máš v tom odkazu jen originál.

Těž mám kolumbuse dodatečně montovaného v o2 - RV9/2007

Jinak signál se zlepší jen nepatrně. ale důležité je že po výjezdu z tunelu se signál z rádia opět obnoví, bez té redukce to dělá trochu peklo při průjezdu s tunelama, Colubus i bolero porovnávají signál mezi pasivní a aktivní antenou a podle toho vyhodnocuje stav. Ta pasivní zárovewn slouží pro TMC... Aspon u te mojí to tak funguje. a to jsem měl i tu s starší verzi RSN510 a ted mám tu novou LED... rozdíl jsem mezi nima nenašel ryhlejší taky není jen má ošklivější tračítka :))))

Takždopádně sám přídeš asi na to že to furt nebude ONO ... jediné řešení je zainvestovat asi 3000 a koupit svazek kabeláže pro antenu a a dotáhnout to znova až ke střeše ve 3 vodičích tak jak to má být 2x AM/FM antena + GPS antena ... rozdíl je poznat hned... je to cena za kabeláž a novou antenu s GPS ... a ta ploutev na tom vypadá dobře :) použil jsem tu co dávají na superba.. místo té co dávají na O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám FM výhybku od Ferdy25 a ta funguje perfektně, nemůžu si stěžovat a signál mám všude. Navíc jsem si dal GPS modul pod palubovku a není tak na první pohled vidět, že mám v autě NAVI. Ploutev bych si už z principu na střechu nedal kvůli zlodějům, co oko nevidí srdce nebolí, jak se říká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U kolumbusu je jedna antena Aktivní a druhá pasivní :)

to co máš v tom linku je zbytečně drahé to co prodává škodovka je za poloviční cenu :) cca 230korun. Vesměs je to to samé co máš v tom odkazu jen originál.

Těž mám kolumbuse dodatečně montovaného v o2 - RV9/2007

Jinak signál se zlepší jen nepatrně. ale důležité je že po výjezdu z tunelu se signál z rádia opět obnoví, bez té redukce to dělá trochu peklo při průjezdu s tunelama, Colubus i bolero porovnávají signál mezi pasivní a aktivní antenou a podle toho vyhodnocuje stav. Ta pasivní zárovewn slouží pro TMC... Aspon u te mojí to tak funguje. a to jsem měl i tu s starší verzi RSN510 a ted mám tu novou LED... rozdíl jsem mezi nima nenašel ryhlejší taky není jen má ošklivější tračítka :))))

Takždopádně sám přídeš asi na to že to furt nebude ONO ... jediné řešení je zainvestovat asi 3000 a koupit svazek kabeláže pro antenu a a dotáhnout to znova až ke střeše ve 3 vodičích tak jak to má být 2x AM/FM antena + GPS antena ... rozdíl je poznat hned... je to cena za kabeláž a novou antenu s GPS ... a ta ploutev na tom vypadá dobře :) použil jsem tu co dávají na superba.. místo té co dávají na O2

Děkuji za info, nevis náhodou katalogové číslo te fm rozdvojky? Byl jsem v servisu a borci nějak nevěděli či přesně chci a hledali to v ETCE. Díky. Tys to kupoval kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5P0 035 225 kmitočtová výhybkaMám jednu navíc. Fungl novou nepoužitou.
Jj, klidně bych ji vzal, ale PC_KK mluvil o zařízení v ceně do 300kc. Právě jsem volal do servisu a chtějí za to 2100kc. Čili to asi není to co myslel. Kolik za to chceš, kdyztak PM Editováno: , autor: jirka1022
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, nevis náhodou katalogové číslo te fm rozdvojky? Byl jsem v servisu a borci nějak nevěděli či přesně chci a hledali to v ETCE. Díky. Tys to kupoval kde?

Kupoval jsem to přímo v Koločkovi v Autorizovanym servisu. Ten papír s dokladem jsem někam založil ale zítra vyndám rádio a pošlu ti ten typovej kod co je na tom napsanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím potřeboval bych poradit jak aktualizovat firmware pokud mozno na nejnovější verzi. Mám Columbus 3T0 035 680 A, HW: H05, SW:2684 a Škodu Octavia II FL r.v.2009. Jde mi hlavně o to, který nebo které upgrady a v jakém pořadí použít.

Jestli jako první Volkswagen RNS 510 Firmware Upgrade to version 3810 / 3814 / 3816 / 3818 http://www.my-gti.co...-3814-3816-3818

a druhý Volkswagen RNS 510 Firmware Upgrade to version 3970 / 3974 / 3976 / 3978 http://www.my-gti.co...-3974-3976-3978

nebo ještě novější Volkswagen RNS 510 Firmware Upgrade to version 4020 / 4024 / 4026 / 4028 http://www.my-gti.co...-4024-4026-4028

Děkuji za pomoc.

Editováno: , autor: koax12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal by som zložitejší dotaz : Mám Octavia Tour2 1,4MPi , rádio Blues . Je do toho auta možná montáž Columbusu keď je to len 1Din ? Čo to prípadne obnáša ? Predpokladám nutnosť druhej antény - dá sa použiť nejaká čo sa nechá za budíkmi , plus samozrejme GPS anténa - tiež funguje za budíkmi ? - okná sú tonované z farbiky , nič viac . Ďakujem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...