Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak ferdu musím jen a jen pochválit do mojí RNS trinax narval mapy V8.1 včetně poi bodů a nového upraveného softu. Je to celkově rychlejší a má to hezčí zobrazení parkováků. Mohu doporučit všem, ferda :kol-47: ví co a jak a vše maká na 1*.

Zdravím ,dej foto těch parkováků...a jaký POI body tam máš , kolik to vyšlo a odkud ferda je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo pomoct s kódováním? Po flashnutí na nový SW 3974 včetně upgradu na předfacelift mi maxik fungoval korektně a šlo i ovládání hlasitosti na volantu. Pochopil jsem, že aby mi fungovalo přeskakování skladeb na volantu, musím nakódovat i BAP protokol. Poté, co jsem udělal změnu v kódování, sice mi funguje komplet MF volant, ale Navi ani rádio nevidím na Maxidotu.

Kódování mám tohle:

Columbus:

00000400000100830000

Gateway:

E9807F1E400602002302

V čem je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem opět odkódoval BAP protokol. Kupodivu ovládání přepínání skladeb z volantu zůstalo funkční a Maxidot zase začal fungovat. Takže vše funguje! Zvláštní, ale hlavně že to funguje. Snad už poslední otázka, jak aktivovat AV vstup? Položka aktivace AV vstupu je v menu šedivá a nelze ho tedy zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej FW by mi fungoval s V8 mapama? Mam ted mapy v7 a fw 3890, funguje mi FL MF volant (mám před FL model auto) ale nejdou mi tam POI body, když je chci projít/prohledat tak se mi RNS sekne na 20min :( Nahrat do columba ale jdou v pohode.

A nedal by mi nekdo link ke stažení?

Editováno: , autor: RichardD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej FW by mi fungoval s V8 mapama? Mam ted mapy v7 a fw 3890, funguje mi FL MF volant (mám před FL model auto) ale nejdou mi tam POI body, když je chci projít/prohledat tak se mi RNS sekne na 20min :( Nahrat do columba ale jdou v pohode.

A nedal by mi nekdo link ke stažení?

Jestli máš FL MF volant a funguje ti, tak máš nejspíš jen špatné mapy. Jakou verzi map máš? Myslím CD_..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...