Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Mam Octavii 2 pred fl 2005 combi, navi nexus navigace, gsm vc. drzaku na phone, cd changer v kufru, mf volant vc. ovladani telefonu. Vymenil jsem getway, dal columba, shodou okolnosti byl z pred fl. Octavie, takze vse fungovalo hned. Nechal jsem udelat, aby colubus fungoval na 2din antenu, zadna prechodka, co se da koupit za 200,-Kc, nakodoval a nechal dodelat fci corner, coz si vyzadalo vymenu jednotky (bcm jestli se nepletu??), aby to u pred fl. fungovalo. Dale aby cd changer komunikoval dobre a nakonec vymena park. Jednotky. Vse nakodovane. Ted k problemu: mam nastavenou v columbusu fci - svetlo - automaticky nebo lze zvolit den/noc. Vypnul jsem svetla, ale navi zustala stale ve stavu, jako by svitily. Pak najednou pred spolujezdcem neco v pristrojovce cvaklo nekdy casteji cvaka, coz melo za nasledek, probliknuti obrazu na den - osvetleni navi (denni sviceni) a hned na noc - kdyz jsou spustene svetlomety. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim chlapci  chcel by som sa opytat ako mam dalej postupovat ...vlastnim columbus  3T0 035 680  hw:50 sw:1404  vyrobeny 7/2015 ....nahodil som sw:5238 pretoze som cital ze je univerzalny a funguje na skoro vsetky navigacie ..vsetko funguje ako ma ale nemozem tam nahodit ziadne mapy skusal som aj SD kartu ako aj DVD RL s V13 west mapami a nic nevyhodilo mi ziadnu ponuku pri vlozeni DVDcka  aaj cez sd kartu som so skusal asi 4x stale napise ze vsetko prebehlo v poriadku  a po zapnuty odomna pyta navigacne DVD neviete mi neako poradit ako postupovat dalej ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den  dakujem za postrehy  do mechaniky by som sa nechcel velmi pustat lebo ako pisal ma este ani nie dva roky cize myslim si ze to s v nej nebude a uz som ju cistil aj cistiacim DVD ale zatial som nemal  problem s nou az na tie mapy ....ten factory sw mam dat ako mam napisane na nalepke na radio SW:1404 alebo mam skusit neaky ...alebo mi staci pouzit ten SWL-FIX.iso  lebo neviem aky tam povodny SW lebo som sa nemohol dostat do skryteho menu preto som tam hned hodil ten SW5238 ktory mam na CD-r ale rychlost je tam 16x  moze to byt tym ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, ka_r_los said:

1404 je původní, je to ještě C9.

3T0 035 680 - hardware C6/C7, revision B. Latest official firmware is 1404, unofficial - 3984

3T0 035 680 A - hardware C8/C9, revision C. Latest official firmware is 2844, unofficial - 3984

  

takze mam ist pre 2844 alebo je lepsia 3984 ???

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, ka_r_los said:

Takže, ty máš H50, což je C9, můžeš dát ten 3984

je to tazke lebo vatsina cisel sedi na starsie navigacie ale vyrobena bola 7/2015 tak preto som s toho zmateni ....nic vyskusam tu 3984 skusim potom zase nahrat mapy odznova a uvidime aku bude vysledok dufam ze to uz bude OK 

Dakujem za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

51 minutes ago, h2o said:

Potřebuje tam nahrát factory co smaže všechny informace z navigace. 

Ked sa mozem opytat mohli by ste mi aj povedat aky to asi bude lebo ?? Pretoze pred firmwarom 5238 som sa nemohol dostat do skryteho menu tym padom neviem aky tam bol a ten co je na nalepke sw 1404 nemozem nikde najst na stiahnutie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...