Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

u zesilovače jsou 3 vstupy na napájení, jeden je spínačí plus ten se vyvede z rádia a při sepnutí spínačky a oživení rádia se aktivuje i zesilovač pak tvrdý plus od baterky a mínus také od baterky,ale kde se z navi vyvádí výstup pro buzení zesilovače jsem zatím neskoumal ale nic jiného mi brzo nezbyde pak dám info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, potreboval bych poradit. Mam OII rok 2004 s byvalym Nexusem a nyni jsem namontoval Columbus. Vsecko zda se ze slape jak ma krome nekterych tlacitek na multif. volantu. Sipky na prepinani stanic a dvojitesipky na ladeni stanic nefunguji.

Chci se tedy zeptat zda se da tento maly problem nejako resit a jestli ano jak razantni je to zakrok a kolik financi spolyka?

Dale bych se chtel zeptat na dvojity konektor pro antenu. Jestli je jedno na ktery vstup pripojim antenu pokud mam jen jeden konektor od anteny a jakou presne ma vyhodu/funkci ten dvojity vstup na radionavigaci?

predem diky za odpovedi

Editováno: , autor: kimik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K cemu to?

Presne tak, nechapu jak muzes srovnavat hranatou tuaregovou/T5 navi a kulatou do golfV,passata atd, i kdyz se stale jedna o RNS510.

Jinak to stribrne je oblozeni,dekor pristrojove desky, mam to okolo navi ve svem passatu stejne. Neni to stribrna navigace. ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K cemu to?

neptam se za sebe, ale kolega si koupil RNS510 do noveho pasatu a doma samoinstalaci si jej vymenil za predesle radio, ale pri prohlidce na servise mu zjistili ze radio (RNS510) hazi chyby do RJ a museli mu novou navigacku nakodovat do RJ. Puvodne mel na navigacce stribne talcitka nez prijel na servis, ale pri kodovani se mu to nejako nastavilo do asi defaultniho nastaveni a nyni ma vsecko cerne s cervenymi ramecky jak jsem postoval v predesle zprave (byl to jen priklad aby bylo jasne o co jde). Ted by to chtel nejako vratit na tu stribrnou variantu zobrazeni, ale v servise si stim nejak nevedi rady.

Presne tak, nechapu jak muzes srovnavat hranatou tuaregovou/T5 navi a kulatou do golfV,passata atd, i kdyz se stale jedna o RNS510.

Jinak to stribrne je oblozeni,dekor pristrojove desky, mam to okolo navi ve svem passatu stejne. Neni to stribrna navigace. ;) ;)

nejako si me nepochopil, nic jsem nesrovnaval :o:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak uz to chapu ale odpoved neznam. Mam navi obe, jak tuareg tak passat a obe jsou jak na obrazcich. Stribrna a cerna tlacitka. Popravde by se mi ale taky libily v passatu ty all´a tuareg

neptam se za sebe, ale kolega si koupil RNS510 do noveho pasatu a doma samoinstalaci si jej vymenil za predesle radio, ale pri prohlidce na servise mu zjistili ze radio (RNS510) hazi chyby do RJ a museli mu novou navigacku nakodovat do RJ. Puvodne mel na navigacce stribne talcitka nez prijel na servis, ale pri kodovani se mu to nejako nastavilo do asi defaultniho nastaveni a nyni ma vsecko cerne s cervenymi ramecky jak jsem postoval v predesle zprave (byl to jen priklad aby bylo jasne o co jde). Ted by to chtel nejako vratit na tu stribrnou variantu zobrazeni, ale v servise si stim nejak nevedi rady.

nejako si me nepochopil, nic jsem nesrovnaval :o:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...