Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

Ahojte mamfabiu rok 2006potreboval by som vystrelovaci kluc dorobit3tlac mam kluc origo s do ale nie sklopny potrebujem radu mam cely novy sklopny klucik kupit nevyrezany a zamocnik mi ho vyreze alebo kupim iba ovladac a ten ´predny diel s planzetu mi da zamocnik podla kodu na povodnych klucov takze aby som nic nemenil ziadne zamky a aby mi siel aj odskok kufra to 3tlacitko slo by to?]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

umí komfortka 433E rozsvítit mlhovku na te straně na kterou zatáčíte tak jak je to u nových aut? (když vyhodíte blink a zatočíte kolama tak se rožna jedna mlhovka a pak zhasne) nevím jak se to jmenuje ta funkce. Viděl jsem to i na O2. Nebo se zeptám jinak... kde se dá sehnat nějakej program nebo soubor s kompletním výpisem funkcí KJ a kódama které se musí nakódovat aby se funkce aktivovala? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkce o které mluvíš se jmenuje Corner a Fabia 1 to na 100% neumí. Je k tomu potřeba speciální jednotka a světla pro tuto funkci připravena.

O nastavení jednotek na F1, je tady toho dost. Musíš hledat. Nebo dílenská příručka, tam to taky je.

Editováno: , autor: Kubenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, chtel bych se zeptat... Mam fabii r.v.2003 a chtel bych si dodelat DO k centralu. Je to prefaceliftova verze, proto se domnivam ze komfortku bych mel mit jeste na frekvenci 433. bohuzel ale nevim, jestli do ni muzu dat napriklad komfortku z novejsich modelu, at uz o fekvenci 433 nebo i 434. Zaroven jsem si vsimnul, ze se ty klice k DO rozdeluji asi do 3 generaci, podle poctu tlacitek a nevim odkdy dokdy se jaka generace pouzivala. Ty fora tady uz jsem procital, ale porad v tom mam docela hokej. Proto zkousim jestli se tu nenajde nekdo s vetsi trpelivosti, kdo by mi to trochu objasnil :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Obnovim "stare" tema. Hledal jsem a nenasel. Popr. prosim o link na reseni meho problemu. Znamy chtel dodelat do FI 2004 DO k centralu. Prinesl si komfortku 6Q0 959 433 E a klice 1J0 959 753 DA (tritlacitko 434MHz). Auto ma origo central, el. odskok na kufru.

Vymenil jsem KJ, ale klice se mi naucit nepodarilo. Tak jsem si pujcil origo DO klic nevystrelovak 434MHz a ten jsem normalne naucil, auto zamykalo, odemykalo. Nechal jsem ho reklamovat ty klice. Prisly jiny novy, ale stale stejny problem. Zkousel jsem ze zoufalosti naucit ty klice na OI 09/2002, ktera ma dvoutlacitko 434MHz, ale taky nic. Muzete mi prosim nekdo poradit, co delam spatne? Nikde jsem odpoved nenasel. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cau vsem, mam mensi dotaz. Mam FI 2001 s centralem, komfortku 6J0 959 433 A a chci si dodelat dalku, vycetl jsem tu, ze tam dat 433 E a naparovat s klicema, je tomu tak ? Znamy mi totiz rikal, ze nemuzu jen tak vymenit jednotku za jinou, ze je na tom jeste neco zavislyho, nerad bych to zdrbal, proto se ptam vas odborniku...Diky za rady !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,,, chtěl bych poprosit někoho z Prahy o malou pomoc. Mám visty a modrej KKL(USB), vag se nepřipojil ale Motordiag Komfort Manager ano. Je tu někdo, se zkušenostmi a mohl by mi věnovat třicet minut? Díky moc Když bude ten šikula umět nakodovat konfortku na okna a zrušit zamikání při překročení rychlosti a zrušit tripling... I nějaká lahvinka dobrého moku za odměnu bude....

:help::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Nevím 5té vrata mi nejdou z venku otvírat musím jen ze vnitř táhlem od řidiče. Jinak momentálně mi dojezdy oken fungují a to díky alarmu Jablotron. Potom teda DO otevře auto a dá podnět k odpojení alarmu tudíš bych to mohl ponechat a po zamčení by alarm defacto měl okna zavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš Jablotorn tak snad máš dálkové ovládání. Nevím jak máš ten Jablotron zapojený, ale zřejmě pokud bys zamykal dálkovým ovladačem od vystřelovacího klíče tak neaktivuješ alarm. U 5. dveří pro odkok by zřejmě bylo třeba dodělat elektrické ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...