Přejít na obsah

zajizdeni novych kotoucu - derovane zimmerman


JohnyS

Doporučené příspěvky

ale o funkci se tu už mluvilo... mám na to stále stejnej názor... při stejné velikosti brzd naprosto ztrácí smysl... nikomu ho nenutim... nebo to aspon nebylo v úmyslu ale jen ho říkám... kdo je koupil aby se to líp chladilo tak se spletl... navíc můj osobní pocit z nich byl ten že se zahřívají víc vlivem menší plochy toho hotouče a tím i většího vyvinutí tření při stejným brzdným účinku...

a četl jsem tu že mi taky stále nevěří to hučení... bud je ještě nezahřáli dost nebo prostě nemluví pravdu že nehučej... tím škrtáním těch dírek a drážek a tak prostě hučej jako prase... a nehučeli jen mě...

Editováno: , autor: Lewis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam na morave ty Zimmermany nehuci :D, ale jinak ohledne toho brzdneho ucinku. Nevim, proc tady porad nadhazujete, ze stejna plocha (ne-li mensi - kvuli diram) tak to brzdit lip nebude. To sice, jak porad tady davate fyziku do toho, je pravda - lec pri zachovani stejnych materialu!! Pokud mate odlisne materialy, kteremi kotouce Zimmerman disponuji, tak je to splacavani hrusek s jabkama........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono popravdě řešit pouze kotouče je nesmysl, když tak už kotouče a desky dohromady, protože přeci jen na deskách záleží když ne víc, tak stejně, každé desky se chovají na tom samém kotouči jinak.

Já bych to shrnul asi takhle..drážky,díry tam asi nejsou jen na okrasu a pro srandu králíkum..mužou plnit všechny funkce co se tu psaly...některé mín,některé víc..

Já jen vím z vlastní zkušenosti že se to se standartníma brzdama co tam byly nedá srovnávat....

Že Jakr(e)....??? ;)

Možná sem vychytal ideální kombinaci...Zimmermann+Textar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono popravdě řešit pouze kotouče je nesmysl, když tak už kotouče a desky dohromady, protože přeci jen na deskách záleží když ne víc, tak stejně, každé desky se chovají na tom samém kotouči jinak.

jenže já od začátku neřeším a neporovnávám se seriovýma brzdama ale tvrdím že desky Ferodo racing a brembo kotouče lepší kombinace než feroda s ziemmermman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jedná se o uplně obyč bremba 09.8483.10 1300,- za ks

takový mám zkušenosti já a pokud máte lepší s textarama a ziemmermmanama ale o textarech je vyhlášeno že jsou moc tvrdý... (aspon se to řiká...)

mám odzkoušeno ferodo brembo a ferodo ziem... proto si to můžu dovolit tvrdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba se najde někdo kdo to zasponzoruje...

já to taky nevyvracím nebo rozhodně to nebyl úmysl ale hned na začátku jsem napsal že mám jiné zkušenosti a celá debata se táhne kolem dokola a furt se najde někdo kdo tvrdí že je to aby se to chladilo napíšu že to tak není pak příjde jinej a řekne je to kvůli chlazení pak zase někdo že to není kvůli chlazení ale kvůli plynům a pak někdo kdo tvrdí že oboje a pak zase že to nemůže brzdit a že to brzdí líp... se seriovýma brzdama je to nesrovnatelný... se seriovýma co tam byly ale mluvím o těch brmbech a ferodo deskách o této kombinaci že je lepší než kombinace ferodo desek a ziem... a to že to brzdí líp než serie vám neberu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba se najde někdo kdo to zasponzoruje...

já to taky nevyvracím nebo rozhodně to nebyl úmysl ale hned na začátku jsem napsal že mám jiné zkušenosti a celá debata se táhne kolem dokola a furt se najde někdo kdo tvrdí že je to aby se to chladilo napíšu že to tak není pak příjde jinej a řekne je to kvůli chlazení pak zase někdo že to není kvůli chlazení ale kvůli plynům a pak někdo kdo tvrdí že oboje a pak zase že to nemůže brzdit a že to brzdí líp... se seriovýma brzdama je to nesrovnatelný... se seriovýma co tam byly ale mluvím o těch brmbech a ferodo deskách o této kombinaci že je lepší než kombinace ferodo desek a ziem... a to že to brzdí líp než serie vám neberu...

Jasný no..ale založené téma je o Zimmermanech...

Jinak tebou opěvované Foroda desky za 3 500kč v jednom testu schořely na okruhu stejně rychle jako desky za 1 000kč... ;)

A srovnávat se sétií musíš..páč člověk dává jiný brzdy pro to,aby se učinek zlepšil nee...?A kdyby měl být horší,tak bych už asi nikdy nekoupil neorigo brzdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba se najde někdo kdo to zasponzoruje...

já to taky nevyvracím nebo rozhodně to nebyl úmysl ale hned na začátku jsem napsal že mám jiné zkušenosti a celá debata se táhne kolem dokola a furt se najde někdo kdo tvrdí že je to aby se to chladilo napíšu že to tak není pak příjde jinej a řekne je to kvůli chlazení pak zase někdo že to není kvůli chlazení ale kvůli plynům a pak někdo kdo tvrdí že oboje a pak zase že to nemůže brzdit a že to brzdí líp... se seriovýma brzdama je to nesrovnatelný... se seriovýma co tam byly ale mluvím o těch brmbech a ferodo deskách o této kombinaci že je lepší než kombinace ferodo desek a ziem... a to že to brzdí líp než serie vám neberu...

Jasný no..ale založené téma je o Zimmermanech...

Jinak tebou opěvované Foroda desky za 3 500kč v jednom testu schořely na okruhu stejně rychle jako desky za 1 000kč... ;)

A srovnávat se sétií musíš..páč člověk dává jiný brzdy pro to,aby se učinek zlepšil nee...?A kdyby měl být horší,tak bych už asi nikdy nekoupil neorigo brzdy...

já nevim teda že by racing feroda byly zlý... a rozhodně nestáli 3,5 ale víc ale ceny se mění nesleduju je... nástupce jsou snad DS2500 nebo já ted se v těch ferodech nepohybuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...