Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Cedric

chromové kliky interiéru

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, při montáži chrom.klik do interiéru. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Cedric. Investuj 300- 400 Káčé a kup si např. od Koop knihu Jak na to ? Večer u televize nastuduješ nějakou kapitolku, druhý den to rozebešreš a složíš a budeš mít radost že jsi překonal škodováckou fintu o utajeném šroubku a ušetřil těch 300-400 Káčé za hodinu práce v servise. Já to tak dělám. lol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A nebo se staň za 100,-Kč členem Fabia clubu a tu knížku si pak můžeš stáhnout zadarmo ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za rady. Jsou fakt dost dobrý.. Takovou radu bych přirovnal k přísloví "To je jak,když š..á pes a nemá koule" :prc:

Ale díky.

Ta s tou knížkou je obzvlášť povedená. Chodí se na každou otázku na tomto fóru.. lol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mrkni do sekce interiér na poslední stránku tuším 13 ,ale nejsem si jist tam je to detajlně vysvětlené

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To Cedris. Já se Tě nechtěl nějak dotknout, ale já mám doma od všeho nějaký manuál ( TV, Radio, PC, Pračka.....) a taky Jak na to na Fabii. Taky by se tady mohla jednoho dne objevit otázka. Chlapi, nemůžu otevřít kapotu, nevíte náhodou někdo kde je ta páčka za kterou se potáhne a ona se otevře ? lol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se