Přejít na obsah

origo RS zelena barva na brzdice


novi37

Doporučené příspěvky

řekl bych že hemerajt je lepší jak milotec, mám s ním více než dobré zkušenosti,ale netuším zda mají stejný odstáín jak origo

Nemají - už to tady někdo řešil. Zelený hamerite o poznání světlejší než origo... :(

precijen po par kilometrech to vyjde na stejno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že hemerajt je lepší jak milotec, mám s ním více než dobré zkušenosti,ale netuším zda mají stejný odstáín jak origo

Nemají - už to tady někdo řešil. Zelený hamerite o poznání světlejší než origo... :(

Myslim ze se to jiz resilo ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus si vybrat za palety hemmerite bo jaxe to píše

jj kdyz ja bych radsi tu origo barvu, prece musi bejt nekde k dostanu, ne? :)

Žádnou "origo" zelenou barvu ve škodovce neseženeš. Brzdiče jsou lakovaný přímo ve fabrice žárovou barvou. Stejně mi to připadá jako odolnější komaxit. Tak že pokud chceš zelenou, tak už jen náhražky. Žádný strach, i obyč syntetika na brzdičích z Favorita mi vydržela 10 let. Sice matná a notně špinavá od prachu z desek, ale držela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeronymo:no podle obrazku by se plac prez kapsu jesi vidim dobre :D

Jinak co vzit takovy sprej ? Nejlíp org zelenou farbu . .. proste org .. zde,tady ta barva stoji ve škodovce do par set kč myslim ze 300 bo kolik :) ale nejsem si jisty ... A od milotecu tady za 700

:smich: ne ..ja myslel jenom tu barvu ..!je to tam pro inspirejshn ;) Ale tak pokad by chtel nove brzdy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...