Přejít na obsah

new future pneu


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Vypadaj docela zajimave. Dat doprostred nejakej peknej velkej rafek, tak by mi to i bez toho krytu nevadilo, precijen pri jizde to vypada spis jako kdyz je to auto ve vzduchu :))

Ale ceho bych se bal, ze po opotrebeni to cely prdne a auto spadne na napravu a cely bude v prdeli. Napr pro BMW uplne neprakticke kola .)

Editováno: , autor: gismo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to má zakryté bočnice, ale jen tak teoreticky taková úvaha:

Kdyby jsme na těch otevřených lamelových kolech odjakživa jezdili a někdo vynalezl dnes klasickou pneumatiku plněnou vzduchem, by jsme se taky hnusili nad vzhledem.

Ono zvyknout se dá na vše, téměř...

No a kdyby se na tom dal měnit jen běhoun různých dezénů a směsí, to by bylo zkoušení. A třeba měnit charakteristiku lamel...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to zajímavé, ale mě se to vůbec nelíbí. Navíc, když někde projedeš blátem a to v těch dírách na některých místech zaschne, tak to musí jasně rozhodit vyvážení kola. To abych jezdil s malou vapkou v kufru. Ne ne, já zůstanu u klasiky.

Bude to vypadat jak klasicka guma, toto je jen pro ukazku jak to funguje, proto je to odkryte aby šly vidět lamely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi znemoznuje jezdit s podhustenyma pneumatikama - jak ja rad :)

Ale jinak muj laicky nazor je, ze tohle nebude uplne vonco. Pisou sice ze pricna tuhost super, ale co podelna? Vypada to, ze pri brzdeni by se to mohlo nevhodně deformovat (i pri zakrytych licech). Nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to zajímavé, ale mě se to vůbec nelíbí. Navíc, když někde projedeš blátem a to v těch dírách na některých místech zaschne, tak to musí jasně rozhodit vyvážení kola. To abych jezdil s malou vapkou v kufru. Ne ne, já zůstanu u klasiky.

Bude to vypadat jak klasicka guma, toto je jen pro ukazku jak to funguje, proto je to odkryte aby šly vidět lamely

Evidentne asi skoda vysvetlovat, rikalo se to uz nekolik prispevku dozadu a nekteri si stele jedou svou... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentne asi skoda vysvetlovat, rikalo se to uz nekolik prispevku dozadu a nekteri si stele jedou svou...  :D

Napoičítal jsem 6 vysvětleních :smich:

Další výhoda, že stakovouhle pneu mužeš jezdit skoro do mrtě protože ti nepraskne i když je sjetá.

A taky v tom vidim vyhodu, ze kdyz nekoho naseres, tak velka moda je vzit nuz a tumas gumo, ty za to muzes jakej je majitel kokot... Tady asi moc nepochodi, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...