Přejít na obsah

zničenej zámek, jak do Fábky?


luckyluck

Doporučené příspěvky

Zloděj mi zničil zámek u řidiče, nejde tam dát klíč,..

Jinej zámek na autě nemám, ani u spolujezdce ani u kufru.

Otázka: Jak se sakra do toho auta dostat, aby se to dalo opravit... díky, docela to spěchá :(

Resil jsem cca pred mesicem to same (tedy ne jak se dostat do auta, mam dalk.central), mel jsem taktez vylomenej zamek. Domnival jsem se, ze se ta kur*a do auta nedostala ... mylil jsem se, kdyz jsem se pustil do vymeny, stacilo pouze zasunou sroubovak a oteviral jsem a zaviral.

Paklize ten zamek nemas rozlomenej, proste ho dolom ... Nasledne pak uz jen sroubovak :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zloděj mi zničil zámek u řidiče, nejde tam dát klíč,..

Jinej zámek na autě nemám, ani u spolujezdce ani u kufru.

Otázka: Jak se sakra do toho auta dostat, aby se to dalo opravit... díky, docela to spěchá  :(

Resil jsem cca pred mesicem to same (tedy ne jak se dostat do auta, mam dalk.central), mel jsem taktez vylomenej zamek. Domnival jsem se, ze se ta kur*a do auta nedostala ... mylil jsem se, kdyz jsem se pustil do vymeny, stacilo pouze zasunou sroubovak a oteviral jsem a zaviral.

Paklize ten zamek nemas rozlomenej, proste ho dolom ... Nasledne pak uz jen sroubovak :disgust:

jojo,přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zloděj mi zničil zámek u řidiče, nejde tam dát klíč,..

Jinej zámek na autě nemám, ani u spolujezdce ani u kufru.

Otázka: Jak se sakra do toho auta dostat, aby se to dalo opravit... díky, docela to spěchá  :(

Resil jsem cca pred mesicem to same (tedy ne jak se dostat do auta, mam dalk.central), mel jsem taktez vylomenej zamek. Domnival jsem se, ze se ta kur*a do auta nedostala ... mylil jsem se, kdyz jsem se pustil do vymeny, stacilo pouze zasunou sroubovak a oteviral jsem a zaviral.

Paklize ten zamek nemas rozlomenej, proste ho dolom ... Nasledne pak uz jen sroubovak :disgust:

jojo,přesně tak

taky jsem pár dnů odemykal auto šroubovákem, především když jsem parkoval na větších parkovištích u obchodů to vyvolávalo velký obdiv... Ale projevila se česká povaha, já tam šroubovákem lovil něco u auta a kolemjdoucí mi málem ještě chtěli pomoci... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo ti to taky dodělají ještě více, viděl jsem několik takových aut, které měly zámky ze dveří pryč, většinou se ty ... velice rádi podepíší na dalších místech, nebo někdy dokonce vyřežou (vystříhají) plech kolem kliky a pak ještě pro zichr vybijí okno. Urazit jim za to pazoury, kdyby se za to sekaly ruce, hned by bylo lépe. Pak by jsme se jen divili, kdo všechno za lidi nám to lozí do auta, tím nemyslím jen smažky.

A pak je tu ještě druhá stinná strána těch vybraných zámků, sám jsem si ji nedávno vychutnal na vlastní kůži, když se mě posral alarm a já se nemohl dostat do auta, protože se mi neodemkly dveře. :disgust:kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa stalo to iste odišiel som od auta a za 5 min. späť auž som tam nemohol vraziť kluč. Či to bol zlodej alebo sa to pos...o samé neviem. Potom ked som vytiahol zámok som zistil,že sú tam zlomené dva také kružky tie dostaneš kúpiť v Škodovke ani nie za 100-ku.Volá sa to OPRAVARENSKA SADA K OPRAVE ZAMKOV.Ak máš ETKU pozri si to.

Možno že maš iba toto a nebudeš musieť kúpiť cely zámok alebo si ho nechať vyskladať.

To je dosť drahé a potom sa môžeš baviť so skladanim. :D:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...