Přejít na obsah

Držák nápojů do starší verze Octavie


Goose

Doporučené příspěvky

to si netroufám páč mám kombajn a nevím jak to v sedanu vypadá jak je to velké,no alůe mimo tak 2ku?

no...já to sám tipnul tak na 3kila, nejdřív jsem byl v prodejně v Kvasinách, ale byl jsem odporoučen (že prý tam můžou nakupovat jen zaměstnanci???-se kua budu muset zeptat nějakýho zaměstnance, jaký tam maj ceny? - by mohlo být zajímavý ;) ) ale nakonec mi ten prodavač řek, že to bude okolo stovky - což se mi móóóc líbilo, ale asi za 20 minut v normální prodejně jsem zjistil, že 700!!! :angry: Tak zkusím kontaktovat nějakýho zaměstnance, ať se mi zeptá v tý jejich prodejně - nevíte někdo číslo toho dílu? - sem se blbec ani nezeptal, když to za 20 minut "zdražilo" o 600% :disgust:

a nechtěl bys starší?třeba tu:

http://www.maxi-l.cz/

jinak to jsem tedy přestřelil co?kua,když člověk hádá mín je to víc a naopak.

jasně, asi půjdu do staršího, akorát teď nějak nemám ve výhledu cestu do PH a tady v okolí nic není a když tam pojedu jen pro to, tak si můžu zrovna koupit ten novej... :disgust:

a jinak nepřestřelil - psal jsi, že máš kombajna, tak nevíš jak to vypadá B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Objednal som si držiak z http://www.vagparts.com/ na Polo (je tam ako Catalogue overview >>> VW >>> Polo >>> Interior >>> Interior parts >> Polo double cup holder) Sice draho ma to vyšlo ale poslali to veľmi rýchlo. Do oktavky pasuje po malých úpravách, je to originalne na Polo a nie Oktavku.

Presunul som radio o poziciu nižšie nad climatronic, držiak prišiel na miesto radia. Musel som ale na ňom obrúsiť príchytky a kedejaké výstupky zvrchu lebo som to tam nevedel zmestiť. Držiak bol príliš vysoký...Skúšal som to najskor bez radia a medzera medzi vrchom držiaku a spinačmi bola priliš velká, asi 7mm...tak som vylámal a obrúsil tie rebrá a kadečo čo bolo na držiaku zhora, nahodil radio, zasunul držiak..sedí perfektne, ako original.

Trocha je prob že nevidieť na radio ked tam mam dva poháre, ale dá sa s tým žiť. Škoda že ten držiak nerobia s tou malou skrinkou dole a vysuvnými držiakmi poharov hore..bolo by lepšie vidiet na radio a pri radení by sa ruka nemusela dotknúť spodku držiaku.

Celkovo som ale spokojný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked otvoris schranku spolujazdca tak drziak vypadne? alebo je tam niaky srobyk?

Já si myslím, že tedy určitě vypadne. Kdyby tam byl přidělanej na pevno, tak tu přihrádku asi neotevřeš, leda by byl držák přidělanej na tom víku schránky, což by při otevření asi vyhazovalo tu láhev. ;) Ale jako nápad na cesty to není špatné, hodíš ho tam jen když potřebuješ a jinak může být v té přihrádce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked otvoris schranku spolujazdca tak drziak vypadne? alebo je tam niaky srobyk?

Já si myslím, že tedy určitě vypadne. Kdyby tam byl přidělanej na pevno, tak tu přihrádku asi neotevřeš, leda by byl držák přidělanej na tom víku schránky, což by při otevření asi vyhazovalo tu láhev. ;) Ale jako nápad na cesty to není špatné, hodíš ho tam jen když potřebuješ a jinak může být v té přihrádce.

přesně jak píšeš, není to tam napevno, dá se to kdykoliv schovat nebo naopak. Možná by to šlo napevno nějak přilepit k víku schránky, ale já osobně bych to nechtěl - spolujezdci by to třeba mohlo vadit. Takhle si to může posunout kam potřebuje,případně úplně schovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píšeš, není to tam napevno, dá se to kdykoliv schovat nebo naopak. Možná by to šlo napevno nějak přilepit k víku schránky, ale já osobně bych to nechtěl - spolujezdci by to třeba mohlo vadit. Takhle si to může posunout kam potřebuje,případně úplně schovat.

To se mi líbí....kde to seženu? Dík Dá se to obědnat z netu někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...