Přejít na obsah

spínač brzdového světla


sr5

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdárec.Tak mi odešel na miláškovi spínač brzdových světel.Na radu Cosbyho ,abych si ho nechal vyměnit v servise,že to sice vypadá jednoduše,ale můžu ho při montáži špatně pootočit a on praskne.Navštívil jsem tedy autorizák a zeptal se na cenu.Spínač nějaké nové koncepce stojí 220kč a výměna proběhla tak rychle,že za ní nic nechtěli.No pro mě milé překvapení.Navíc jsem se ptal na výměnu rozvodů jestli se i s prací vejdu do 5kkč.Že úplně s přehledem a ještě mi dají dvacet procent slevu na nákup sady.No zůstal jsem jak opařený.Někdy i autorizák umí překvapit... Jinak cena sady bez slevy 3200kč a práce 2hod sazba 540kč na O1........Mám 2.0L i 85kw. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárec.Tak mi odešel na miláškovi spínač brzdových světel.Na radu Cosbyho ,abych si ho nechal vyměnit v servise,že to sice vypadá jednoduše,ale můžu ho při montáži špatně pootočit a on praskne.Navštívil jsem tedy autorizák a zeptal se na cenu.Spínač nějaké nové koncepce stojí 220kč a výměna proběhla tak rychle,že za ní nic nechtěli.No pro mě milé překvapení.Navíc jsem se ptal na výměnu rozvodů jestli se i s prací vejdu do 5kkč.Že úplně s přehledem a ještě mi dají dvacet procent slevu na nákup sady.No zůstal jsem jak opařený.Někdy i autorizák umí překvapit... Jinak cena sady bez slevy 3200kč a práce 2hod sazba 540kč na O1........Mám 2.0L i 85kw. :palec2:

TAk se nestyd a dej sem info o tom servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Brzdovy spinac najdes hned pred brzdovym pedalem,je to tam jakoby tak nahore,jestli si to dokazes predstavit.Musis oddelat ten plast ktery jde od pedalu a pak musis vytahnout konektor a spinac jakoby vycvaknes nahoru.

Jestli je spatnej tak by ti za jizdy mela problikavat kontrolka zhaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzdovy spinac najdes hned pred brzdovym pedalem,je to tam jakoby tak nahore,jestli si to dokazes predstavit.Musis oddelat ten plast ktery jde od pedalu a pak musis vytahnout konektor a spinac jakoby vycvaknes nahoru.

Jestli je spatnej tak by ti za jizdy mela problikavat kontrolka zhaveni.

no ta kontrolka neproblikne ale při bzděni otáčky spadnou a když brzdu povolím tak otáčky vyjedou pomalu nahoru,jinak to nedělá,když stojím s nastartovaným motorem a šlapu na brzdu tak to nedělá,dělá to jen ve zvýsěných otáčkach,, čili jedu vyřadm kvalt přibrzdím spadnou otáčky a spadnou pokut nepustím brzdu,jsou dole::: záhada::

Editováno: , autor: tonda vento
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

cus, prosim vas, dotaz, nefungovaly mi brzdovy svetla, koupil sem novej spinac (bohuzel nemeli jinej, nez asi o 1-2mm delsi, nez ten puvodni), namontuju a stalo se neco naprosto necekaneho :), brzdovy svetla nyni sviti non-stop, da se problem resit jinak, nez jit spinac vratit a hledat jinde? (uz sem ho tam jednou menil za jinej :) ) a jeste me zajimalo, behem nefunkcnosti brzdovych svetel mi blikala kontrolka zhaveni, ted blika taky, muze to byt tim, ze je novy spinac ocividne krapitko delsi, nez by mel byt, tudiz svetla sviti neustale? diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jaký to máš spínač, ale já kupoval do své octavie nový a něho se dala délka té spínací tyčky regulovat. Nejdřív jsem se lekl, když jsem je porovnal vedle sebe, ale pak jsem přišel na to, že se tyčka dá o cca 1 cm regulovat. Jen jsem na ní silou zatlačil a ona přez nějaké zoubky zalezla dovnitř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az na jeden zanedbatelny detail mam totozny jako tento http://skodaoctavia.cz/Fotky-velke5/stary.jpg

zkusim udelat cos rekl, diky :)

v pripade, ze to nezabere, je nejak mozny, to opet vratit do puvodni polohy?

a jeste zpet k memu predchozimu dotazu, souvisi s mnou popsanym probleme blikani kontrolky zhaveni? - i kdyz to se dozvim po spravnym sprovozneni spinace, ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...