Přejít na obsah

Rozsvícení světel dálkou


Uďa

Doporučené příspěvky

snažil jsem se to tu pochopit, ale nedaří se. Vy to někdo máte, že po odemknutí se rozsvítí světla na určitou dobu a při zamknutí že svítí dýl??? Jo a když mám hidky, budou svítit i při startování, protože pokud zhasnou a rozsvítí se znova, půjdou brzo do ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snažil jsem se to tu pochopit, ale nedaří se. Vy to někdo máte, že po odemknutí se rozsvítí světla na určitou dobu a při zamknutí že svítí dýl??? Jo a když mám hidky, budou svítit i při startování, protože pokud zhasnou a rozsvítí se znova, půjdou brzo do ...

pochopil jsi špatně, ;) , na předešlé stránce je schema modulu, který umí to so píšeš, origo v autě to nikdo nemá, nepočítám-li octu a supa :) ,

taky je tam probíráno právě tvůj případ s xeny a proto je tam psané - zapojení na mlhovky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno každopádne by som sa toho odchodu Xen nebál už len z toho dôvodu že tie výbojky kúpiš za pár korún proti servisu a za druhé - ten modul ktorého schému som sem dal po zapnutí klúčiku do prvej polohy zruší timer a teda svetlá zhasnú. A neviem či ty hneď ako vpáliš klúčik do zapalovania štartuješ alebo počkáš tých pár sekúnd na kontrolky a za tento čas sa výbojky stihnú dať do kludového stavu.

Ja hovorím jedno, dajte šeci bixena s D1S a tam môžeš aj za sekundu znovu štartovať výbojku...holt iný systém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

velice slusna prace, ALE mel bych jeste jeden navrh na zlepseni, je to teda spise z konstrukcniho hlediska a hlediska montaze :)

neslo by desku navrhnout tak, aby

- jeji vstupy/výstupy byly zakonceny na ISO konektor

- veskere vedeni bylo vedeno jako pruchozi (tedy napriklad vedeni od BSG dovnitr/ven, motory CZ opet dovnitr ven s tim, ze ono pararelni pripojeni by se provedlo uz na plosnaku atd)

snad chapes jak to myslim.. proste diky tomuto by se dalo cele zarizeni namontovat tak, ze by se nemusel strihat jedinej drat, proste by se provedlo jen prepinovani a byl by klid.. ted jem to zrovna videl u jednoho modulu na denni sviceni a pripadalo mi to jako velice dobry napad.. :o)

a mala poznamecka na zaver, <nazor>kdyby sis s podobnejma vecma zalozil obchod na webu i jako prividelek, mel bys bohate na licenci formiky a i na zivobiti</nazor>

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jednu komfortku a ju som chcel použiť ale musím najprv odpákovať konektor nejakou odsávačkou (je to obojstranná doska)

Ale zasa...konektor resp krabičku komfortky len tak hocikde nekupiš...teda nikde :)

Ale bolo by to najelegantnejšie riešenie

no a je vubec sehnatelny ten iso konektor do plosnaku nebo neco podobneho? neco jak je napriklad u komfortek? myslim ze nejaka ta stovka navic uz nikoho nezabije.. je to uzitecne zarizeni ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem aký máš centrál, ale v princípe by to mohlo fachčiť aj takto a u všetkých typov centrálu:

spraviť nejaký časovač, ktorý bude ovládaný impulzami z centrálu a bude spínať relátko - buď parkovačky, alebo tlmené. Po zamknutí, odomknutí sa rozsvietia na nastavenú dobu svetlá. Prípadne tam ešte doplniť nejakú fotodiódu a bude to svietiť len potme.

A CO TAKLE MLHOVKY_?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
instalace žiadna nebola, teraz na to nemám čas, ešte som ani dosku na vyrobu neposlal. ale nemyslite že to bude za 500Kč...ak to vôbec bude,

He, ja ani nemyslel ze bych to chtel koupit (teda jestli vyse uverejneny schematismus neni pod ochranu vyssi moci a neni ho mozno zdarma pouzit ani pro vlastni pouziti), libi se mi ten napad a chystam se ze bych zase neco po dlouhe ubastlil... a tohle se mi libi, tak se do toho pomalu vrhnu. Sice vizi uz mam, ale chtel jsem spis neco jako inspiraci jak na to :).

No nic, jdu instalovat Eagle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych pridal kapkou do mlejna.

Ja sem to vyresil pomoci alarmu co jsem montoval a jeho funkce AUX

a pripojil sem se dokonektoru k prepinaci svetel.

takhle kdykoliv muzu zmacknout tlacitko a mam to nastavene ze mi to po 40s zhasne.

jde to nastavit i na preklopeni ale to sem se bal abych to pak vypinal.

Kazdopadne to je dobra funkcicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

nedalo by sa to tu ozivit?

rad by som aby sa mi svetla zapli po nastartovani cca 2-3 sekundy a aby sa mi po vypnuti motoru vypli svetla uplne a po vytiahnuti klucika aby sa s nejakou logikou zapli parkovacky a hmlovky na takych desat sekund popripade po zamknuti aby svietili este asi desat sekund. alebo nejaka obdoba.

chcel by som zistit ci nieco taketo existuje alebo zhromazdit najlepsie napady a urobim si to sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak chlapci, přečetl jsme to tu od začátku do konce a ještě pořád nevím jak to udělat. Nejsem žádný mechanik ani technik, dá se ten modul jednoduče někde koupit, abych to ovládal na DO?

Mám Fabii II a chtěl bych Comming Home nastavit jen na mlhovky, protože si myslím, že bych kvůli tomu měnil často žárovky (potkávací světlo).

Takže? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...