Přejít na obsah

Podvozek Supersport


li.ška

Doporučené příspěvky

Mám otázku....Když budu mít tenhle podvozek a časem mi odejdou tlumiče..pujdou ty pružiny i na tlumiče jiného výrobce...jde o to jestli dosedací plocha pružiny a sedla tlumiče nejsou specifické....

Díky.

To bude stejne.Akorat je otazka, jak se budou ty pruziny s jinymi tlumici snaset.Cumel jsem na ty jejich stranky a podle tech objednacich cisel vypada, ze nedelaji rozdil mezi motorizacemi, coz je celkem divne :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... rozdil mezi motorizacemi nedelaji .. ten podvozek jsem zakoupil a resim problem s prednimi tlumici .. viz Lugovo tema .. ;)

zadek byl bez problemu,ale na predku je problem s tloustkou tlumice,ktery leze do tehlice .. :unsure: kontaktoval jsem CARTECH tak ted cekam na jejich vyjadreni .. jakmile budu neco vedet tak dam vedet ..

jinak skodovka to odmitla namontovat s oduvodnenim prave rozdilne tloustky tlumicu ..

seriovy tlumic ma 49.2 mm a ten od CARTECHU ma 50 mm .. coz je rozdil 0.8 mm .. a to se boji skodovka namontovat ..

takze prozatim tak .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku....Když budu mít tenhle podvozek a časem mi odejdou tlumiče..pujdou ty pružiny i na tlumiče jiného výrobce...jde o to jestli dosedací plocha pružiny a sedla tlumiče nejsou specifické....

Díky.

To bude stejne.Akorat je otazka, jak se budou ty pruziny s jinymi tlumici snaset.Cumel jsem na ty jejich stranky a podle tech objednacich cisel vypada, ze nedelaji rozdil mezi motorizacemi, coz je celkem divne :o

No a co by si cakal za tu cenu :p Akurat znizenie bude ine pre kazdy typ motorizacie :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku....Když budu mít tenhle podvozek a časem mi odejdou tlumiče..pujdou ty pružiny i na tlumiče jiného výrobce...jde o to jestli dosedací plocha pružiny a sedla tlumiče nejsou specifické....

Díky.

To bude stejne.Akorat je otazka, jak se budou ty pruziny s jinymi tlumici snaset.Cumel jsem na ty jejich stranky a podle tech objednacich cisel vypada, ze nedelaji rozdil mezi motorizacemi, coz je celkem divne :o

No a co by si cakal za tu cenu :p Akurat znizenie bude ine pre kazdy typ motorizacie :smich:

aha .. tady je nekdo zase chytry,ze ... ??? :fakac:

na to snizeni jsem se ptal .. o malinko vice si to sedne pouze u 1.9 .. a to je v radech mm ..

kdyz o necem nic nevis tak se k tomu radsi nevyjadruj .. !!! takovych radilu je tady vice nez dost ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... rozdil mezi motorizacemi nedelaji .. ten podvozek jsem zakoupil a resim problem s prednimi tlumici .. viz Lugovo tema ..  ;)

zadek byl bez problemu,ale na predku je problem s tloustkou tlumice,ktery leze do tehlice ..  :unsure:  kontaktoval jsem CARTECH  tak ted cekam na jejich vyjadreni .. jakmile budu neco vedet tak dam vedet ..

jinak skodovka to odmitla namontovat s oduvodnenim prave rozdilne tloustky tlumicu ..

seriovy tlumic ma 49.2 mm a ten od CARTECHU ma 50 mm .. coz je rozdil 0.8 mm .. a to se boji skodovka namontovat ..

takze prozatim tak ..  :(

Takze pro me opet a zase hovno :(:( Ze ja si nekoupil tu slepici s jinym motorem :(

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... rozdil mezi motorizacemi nedelaji .. ten podvozek jsem zakoupil a resim problem s prednimi tlumici .. viz Lugovo tema ..  ;)

zadek byl bez problemu,ale na predku je problem s tloustkou tlumice,ktery leze do tehlice ..  :unsure:  kontaktoval jsem CARTECH  tak ted cekam na jejich vyjadreni .. jakmile budu neco vedet tak dam vedet ..

jinak skodovka to odmitla namontovat s oduvodnenim prave rozdilne tloustky tlumicu ..

seriovy tlumic ma 49.2 mm a ten od CARTECHU ma 50 mm .. coz je rozdil 0.8 mm .. a to se boji skodovka namontovat ..

takze prozatim tak ..  :(

Takze pro me opet a zase hovno :(:( Ze ja si nekoupil tu slepici s jinym motorem :(

dej HP-tam ti to udělaj na jakej motor chceš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... rozdil mezi motorizacemi nedelaji .. ten podvozek jsem zakoupil a resim problem s prednimi tlumici .. viz Lugovo tema ..  ;)

zadek byl bez problemu,ale na predku je problem s tloustkou tlumice,ktery leze do tehlice ..  :unsure:  kontaktoval jsem CARTECH  tak ted cekam na jejich vyjadreni .. jakmile budu neco vedet tak dam vedet ..

jinak skodovka to odmitla namontovat s oduvodnenim prave rozdilne tloustky tlumicu ..

seriovy tlumic ma 49.2 mm a ten od CARTECHU ma 50 mm .. coz je rozdil 0.8 mm .. a to se boji skodovka namontovat ..

takze prozatim tak ..  :(

Takze pro me opet a zase hovno :(:( Ze ja si nekoupil tu slepici s jinym motorem :(

dej HP-tam ti to udělaj na jakej motor chceš..

... a cena? 12.000 se stavitelnejma předkama + 4.000 za pružiny (vše bez DPH) :( A ještě taky někoho kdo to přehází + asi i geo...

To už je taky trocha víc, ale jinak z vlastní zkušeností: HP = naprostá bomba! Taky po nich slintám <_<

Editováno: , autor: Jirkasss V//RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... rozdil mezi motorizacemi nedelaji .. ten podvozek jsem zakoupil a resim problem s prednimi tlumici .. viz Lugovo tema ..  ;)

zadek byl bez problemu,ale na predku je problem s tloustkou tlumice,ktery leze do tehlice ..  :unsure:  kontaktoval jsem CARTECH  tak ted cekam na jejich vyjadreni .. jakmile budu neco vedet tak dam vedet ..

jinak skodovka to odmitla namontovat s oduvodnenim prave rozdilne tloustky tlumicu ..

seriovy tlumic ma 49.2 mm a ten od CARTECHU ma 50 mm .. coz je rozdil 0.8 mm .. a to se boji skodovka namontovat ..

takze prozatim tak ..  :(

Takze pro me opet a zase hovno :(:( Ze ja si nekoupil tu slepici s jinym motorem :(

dej HP-tam ti to udělaj na jakej motor chceš..

... a cena? 12.000 se stavitelnejma předkama + 4.000 za pružiny (vše bez DPH) :( A ještě taky někoho kdo to přehází + asi i geo...

To už je taky trocha víc, ale jinak z vlastní zkušeností: HP = naprostá bomba! Taky po nich slintám <_<

proc hazet flintu do zita .. ?? po korespondenci s prodejcem cili CARTECHEM mi bylo receno,ze 1.9 TDi klesne o malinko vice nez ostatni motorizace .. v radech mm .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady nejde jen o snizeni.Co tlumice??Dyt TDi je na predku o dost tezssi nez HTP.HTPckari klid, nejedu proti VAm=))

POkud by v tom nebyl problem, proc jsou na kazdy motor jine tlumice?,Je to proste udelano jako jedna krabice pro vsechny za babku.Aby to potom na tom ropaku nebylo tak, ze za 5 tis/km diky vaze motoru ty tlumice pujdou do riti :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady nejde jen o snizeni.Co tlumice??Dyt TDi je na predku o dost tezssi nez HTP.HTPckari klid, nejedu proti VAm=))

POkud by v tom nebyl problem, proc jsou na kazdy motor jine tlumice?,Je to proste udelano jako jedna krabice pro vsechny za babku.Aby to potom na tom ropaku nebylo tak, ze za 5 tis/km diky vaze motoru ty tlumice pujdou do riti :unsure:

clovece to si nemyslim .... :unsure: ale urcite by jsi musel kvuli detailnejsimu popisu kontaktovat CARTECH osobne s konkrtenim dotazem ..

takze asi tak .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... rozdil mezi motorizacemi nedelaji .. ten podvozek jsem zakoupil a resim problem s prednimi tlumici .. viz Lugovo tema ..  ;)

zadek byl bez problemu,ale na predku je problem s tloustkou tlumice,ktery leze do tehlice ..  :unsure:  kontaktoval jsem CARTECH  tak ted cekam na jejich vyjadreni .. jakmile budu neco vedet tak dam vedet ..

jinak skodovka to odmitla namontovat s oduvodnenim prave rozdilne tloustky tlumicu ..

seriovy tlumic ma 49.2 mm a ten od CARTECHU ma 50 mm .. coz je rozdil 0.8 mm .. a to se boji skodovka namontovat ..

takze prozatim tak ..  :(

Takze pro me opet a zase hovno :(:( Ze ja si nekoupil tu slepici s jinym motorem :(

dej HP-tam ti to udělaj na jakej motor chceš..

... a cena? 12.000 se stavitelnejma předkama + 4.000 za pružiny (vše bez DPH) :( A ještě taky někoho kdo to přehází + asi i geo...

To už je taky trocha víc, ale jinak z vlastní zkušeností: HP = naprostá bomba! Taky po nich slintám <_<

no jo, ale zase je to kvalitka(ověřená) a dá se nechat zrepásnout, a prípadný problémy se daj řešit(když je to naše firma ;)-_- )

prostě sem se rozhodl radši pro tohle než něco cizího, co já třeba za 1až 2 sezony dorajtuju ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, ale zase je to kvalitka(ověřená) a dá se nechat zrepásnout, a prípadný problémy se daj řešit(když je to naše firma ;)-_- )

prostě sem se rozhodl radši pro tohle než něco cizího, co já třeba za 1až 2 sezony dorajtuju ;)-_-

No jo, tomu Cartechu nějak nevěřím, ta cena a hlavně to nerzdělení motorizací, do toho bych nešel, ale o HP přemýšlím a přemýšlím a přemýšlím :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, ale zase je to kvalitka(ověřená) a dá se nechat zrepásnout, a prípadný problémy se daj řešit(když je to naše firma ;)  -_- )

prostě sem se rozhodl radši pro tohle než něco cizího, co já třeba za 1až 2 sezony dorajtuju ;)  -_-

No jo, tomu Cartechu nějak nevěřím, ta cena a hlavně to nerzdělení motorizací, do toho bych nešel, ale o HP přemýšlím a přemýšlím a přemýšlím :unsure:

cartech je vpoho firma!, mám sní jen dobré zkušenosti!!! :)

holt si bajdik koupil asi nějakej zmetkovej kus, to se prostě muže stát, nemusí se kolem toho dělat takovej bugr, si myslim, akorát to háže na firmu cartech špatnej stín, což mi docela vadí <_<:disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cartech je vpoho firma!, mám sní jen dobré zkušenosti!!! :)

holt si bajdik koupil asi nějakej zmetkovej kus, to se prostě muže stát, nemusí se kolem toho dělat takovej bugr, si myslim, akorát to háže na firmu cartech špatnej stín, což mi docela vadí <_<:disgust:

Ne ne to jsem se spíš trocha špatně vyjádřil, firmu Cartech neznám, měl jsem namysli Supersport x HP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, ale zase je to kvalitka(ověřená) a dá se nechat zrepásnout, a prípadný problémy se daj řešit(když je to naše firma ;)  -_- )

prostě sem se rozhodl radši pro tohle než něco cizího, co já třeba za 1až 2 sezony dorajtuju ;)  -_-

No jo, tomu Cartechu nějak nevěřím, ta cena a hlavně to nerzdělení motorizací, do toho bych nešel, ale o HP přemýšlím a přemýšlím a přemýšlím :unsure:

cartech je vpoho firma!, mám sní jen dobré zkušenosti!!! :)

holt si bajdik koupil asi nějakej zmetkovej kus, to se prostě muže stát, nemusí se kolem toho dělat takovej bugr, si myslim, akorát to háže na firmu cartech špatnej stín, což mi docela vadí <_<:disgust:

tak to pozor Klaco .. ja zadnou spinu na CARTECH nehazim .. to bych si nikdy nedovolil ..

to,ze jsem si koupil neco a chci aby mi to fungovalo je snad normalni vec .. jak jiz jsem psal nekolikrat - CARTECH to resi a tim to zatim uzaviram ..

nikde neni ani aminka o tom,ze jim neverim nebo podobne .. kdybych jim neveril tak bych od nich nic nekoupil ..

BUGR se kolem toho nedela .. jen se tady na foru snazim ziskat nejake informace celkove o ulozeni tlumice v tehlici .. tot vse .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...