Přejít na obsah

Zvýšení podvozku - paket pro špatné cesty


Andrews

Doporučené příspěvky

TO: velkaosa

mam L&K s paketom na 17'' a predtym som mal Eleg s paketom na 16''.

foto L&K:

post-1325-1252522001_thumb.jpg

Nieco o skusenostiach som pisal v tomto vlakne.

Sumar: je to perfektna vec :palec2: , uz nepoznam problem so suchanim spodku. Momochodm mal som paket aj na OI, ale tam to bolo vyssie iba minimalne voci standardu, takze paket mal viac ochrannu funkciu. Ale pomohol aj tam.

Co ja jazdnych vlastnosti tyka, nevidim ziaden problem, ale ked mam prazne auto to dost poskakuje, ale to robia vsetky OII combi a navyse tomu neprispievaju ani moje 17''

nejake dalsie foto mojej starej aj sucasnej OII je aj tu:

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=917203

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO: velkaosa

mam L&K s paketom na 17'' a predtym som mal Eleg s paketom na 16''.

foto L&K:

post-1325-1252522001_thumb.jpg

Nieco o skusenostiach som pisal v tomto vlakne.

Sumar: je to perfektna vec :palec2: , uz nepoznam problem so suchanim spodku. Momochodm mal som paket aj na OI, ale tam to bolo vyssie iba minimalne voci standardu, takze paket mal viac ochrannu funkciu. Ale pomohol aj tam.

Co ja jazdnych vlastnosti tyka, nevidim ziaden problem, ale ked mam prazne auto to dost poskakuje, ale to robia vsetky OII combi a navyse tomu neprispievaju ani moje 17''

nejake dalsie foto mojej starej aj sucasnej OII je aj tu:

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=917203

dakujem za skusenost, a nejake foto spodku by nebolo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

nech sa páči,

síce staršie a nekvalitné fotky, ale kedže tu iných niet, tak:

farebné označenie predných a zadných pružín, označenie tlmičov, ocelový plech pod motorom, plastové kryty ramien zadnej nápravy, lanko ručnej brzdy ...

asi všetko. auto vyzerá vyššie, aj je o 2,5cm, mäkšie nie je, pohodlnejšie nie je, nasadá sa doň málinko príjemnejšie, ale hlavne, nikdy nikde som v meste pri

parkovaní neškrtol spodok ako na O1.

príjemné km/h želám

post-38557-1260275848_thumb.jpg

post-38557-1260275892_thumb.jpg

post-38557-1260275937_thumb.jpg

post-38557-1260276053_thumb.jpg

post-38557-1260276106_thumb.jpg

post-38557-1260276165_thumb.jpg

post-38557-1260276229_thumb.jpg

post-38557-1260276422_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ze sa ti do toho vkladam, ale ked si otvoris jeho profil (staci kliknut na jeho meno v prispevku a tam to ponuka: zobrazit clenov profil) tak tam je napisane Trnava :)

v pohode z mojej strany to bol iba vtip...jasne ze by som nikoho neotravoval nech sa mi pozrie ci mam paket alebo nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navyse by ma celkom zaujimala kolko by vyslo prerobenie na podovzok pre zle cesty

oproti sériovke som priplácal 222 europenazí

potrebuješ 4 pružiny a 4 tlmiče, sú dlhšie

ak nejazdíš po strašných jamách, ten plech pod motorom nepotrebuješ, ak áno, dosť sa to predraží, lebo potrebuješ držiaky toho plechu, ceny zistíš v ktoromkoľvek salóne škoda, oddelenie náhradné diely - servis

potom to samozrejme hoď na tieto stránky, aby vedeli aj ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ptal jsem se na to pružení u dealera při koupi nové oktávky a bylo mi řečeno, že u paketu pro špatné cesty je nastavené tvrdší pružení proto, aby se nezhoršovaly jízdní vlastnosti vozu kvůli zvýšenému těžišti. Dává mi to smysl, ale zatím jsem neměl možnost to nějak porovnat.

a nedalo by se tohle všechno vyřešit stavitelnym podvozkem, když budeš potřebovat, tak to zvedneš, jinak to budeš mít u země, tak jak to má být nebo i trošku víc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paket špatné cesty jde poznat už jen okem...jinak jednoduše stačí kouknout na štítek kódu výbavy(nalepený v kufru u rezervy...je i v servisce myslim...)nevim akorát z hlavy ten kód pro paket ale mrknu ti na můj štítek až budu doma...a zjistim ti ho. Pak se mužeš bez zašpinění přesvědčit, zda máš či ne...

Jo a s paketem je auto nejen vyšší ale i tvrdší...to mi nikdo nevyvrátí...jel jsem s normální OII a pak hned dojel dom tou mojí a znát to bylo...nebo už mam vymlácený tlumiče :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...