Přejít na obsah

Zvuk k blinkrům


Nexus

Doporučené příspěvky

Mne to necvaka jen kdyz se nepripoutam, kdyz to signalizuje, ze nejsem pripoutanej, jinak se mi to jeste nestalo, nevim, asi neporadim :huh:

Přesně toto mi docela vadí :disgust:

Jelikož už jsem nějak zvyklý se pokaždý připoutat, pokud třeba jen nepopojíždím o pár metrů nebo nepřeparkovávám, tak ani nevím jak to pokračuje dál, když se nepřipoutám - musím někdy vyzkoušet, jestli po nějaký době ta akustická signalizace nezapnutých pásů ztichne a blinkry zas "cvakat" budou.

Fakt ale když jsem si toho všiml poprvý, že to "necvaká", tak jsem se docela polekal :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mne to necvaka jen kdyz se nepripoutam, kdyz to signalizuje, ze nejsem pripoutanej, jinak se mi to jeste nestalo, nevim, asi neporadim :huh:

Přesně toto mi docela vadí :disgust:

Jelikož už jsem nějak zvyklý se pokaždý připoutat, pokud třeba jen nepopojíždím o pár metrů nebo nepřeparkovávám, tak ani nevím jak to pokračuje dál, když se nepřipoutám - musím někdy vyzkoušet, jestli po nějaký době ta akustická signalizace nezapnutých pásů ztichne a blinkry zas "cvakat" budou.

Fakt ale když jsem si toho všiml poprvý, že to "necvaká", tak jsem se docela polekal :D .

V Golfu je to stejný, dva zvuky zároveň to nezvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju se poutat a je to opravený ;) Ta signalizace při nezapnutých pasech po čase přestane a pak už jen svítí kontrolka pasů trvale..jednou jsem to schválně vyzkoušel. Jen nevím,jestli je to ohraničeno časově nebo ujetou vzdáleností..ale vychází to tak na 1km..odhad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád měl tento problém na Fabii, přestal mu cvakat blinkr a varovný zvuk signalizace rozsvícených světel, odešel tam "rapráček" co zvuk vydával. Jelikož auto prodal, tak to ani neopravoval. Někdy se stalo, že to začlo fungovat, pár dní blinkr cvakal a pak zase přestal. Ale pokud to opravdu bylo tím, že to mělo vydávat dva zvuky, což neumí, tak je má odpověd trochu mimo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak mně taky přestalo auto vydávat všechny varovné zvuky a v servise mi bylo řečeno, že se musí vyměnit celý přístrojový štít. Jestli to je pravda, tak na to hážu bobek :( Auto je rok po záruce a tohle tedy za ty prachy oželím.

Neřešil jste to už někdo? Myslím úspěšně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vím že je to celkem blbost, ale docela nepříjemná

to "ťukání" z přístrojovky při blikání je u mojí OII strašně potichu - téměř není slyšet

jde to nějak nastavit - zesílit?

Díky

Já viděl nedávno OII která asi 5km pořád blikala vlevo, nebyl jsi to ty??:D Jinak mě to připadá OK, hluchej nejsem, na přístrojovku taky zatím vidím... Spíš by mi vadilo kdyby to moc mlátilo.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já viděl nedávno OII která asi 5km pořád blikala vlevo, nebyl jsi to ty??:D Jinak mě to připadá OK, hluchej nejsem, na přístrojovku taky zatím vidím... Spíš by mi vadilo kdyby to moc mlátilo.;)

presne tak, ja jsem presedl z OI do OII a jsem rad jak jsou pekne tiche blinkry.... :-)

Jinak zesilit to pokud vim nejde, aspon to rekli otci ve skodovce kdyz to resil se svoji Octou asi pred mesicem... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...