Přejít na obsah

RS volant


Martin1

Doporučené příspěvky

ja jo, předpokládám že to jde v poho, možná nakodovat bag, ale mě to dělal servis, tak si nejsem jistej

A ten volant jsi kupoval přes ten servis, nebo někde jinde? A komplet to vyšlo asi na kolik? Na vrakovišti mi ho nabízeli za 5.000 Kč. Za kolik ho má Škodovka nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel někdo z Vás nechat původní plastový volant potáhnout kůží?

ja mám niečo podobné, akurát som to robil sám koženým poťahom. odfotím a hodím to sem...

Tu je fotka čo som robil pri montáži I-Podu, môžem spraviť aj foto volantu...

Editováno: , autor: 62454
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa na tom návleku celkom vidieť, že to je len návlek. Ja by som asi volant doniesol miestnemu čalunníkovi, myslím, že pre takých ľudí nie je problém volant pekne obšiť kožou, netreba kupovať nový volant a určite to nebude ani veľmi drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sorry, ale ten potah je hroznej

no je pravda, že jsem si to zapomněl zvětšit, tak ted to vidím. Opravuju, co jsem napsal : "je to laciný řešení :palec2: "

Dost by tomu prospělo pohrát si i s rameny volantu, pak by to stálo za pokus..možná ;) Jinak tuším i na stránkách potahů MAD mají nějaké obšité volanty,řekl bych, že to taky umí.. (když jsem u těch potahů, jukněte někdo, kdo je máte :help: do vlákna na potahy, prosím, prosím, smutně koukám :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sorry, ale ten potah je hroznej

no je pravda, že jsem si to zapomněl zvětšit, tak ted to vidím. Opravuju, co jsem napsal : "je to laciný řešení :palec2: "

To víš, jsem hrozně chudej člověk, když jsem si pořídil savého nového "miláčka". Tak hledám levnější kompromisy, kyž Škodovka dělá auta na tuning.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sorry, ale ten potah je hroznej

no je pravda, že jsem si to zapomněl zvětšit, tak ted to vidím. Opravuju, co jsem napsal : "je to laciný řešení :palec2: "

To víš, jsem hrozně chudej člověk, když jsem si pořídil savého nového "miláčka". Tak hledám levnější kompromisy, kyž Škodovka dělá auta na tuning.

a chceš snad říct, že to ušití je pěkný ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sorry, ale ten potah je hroznej

no je pravda, že jsem si to zapomněl zvětšit, tak ted to vidím. Opravuju, co jsem napsal : "je to laciný řešení :palec2: "

To víš, jsem hrozně chudej člověk, když jsem si pořídil savého nového "miláčka". Tak hledám levnější kompromisy, kyž Škodovka dělá auta na tuning.

Tak to jsem teď nějak nepochopil. Já sehnal nový kožený, navíc multifunkční za nějakých 3500. To ti přijde vzhledem k půl míli za auto hodně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je taková ta hra na ublíženýho. jakmile se všem nelíbí co mám já, tak je to hned blbě. ten koženej potah z přílohy je prostě děsnej a podle mě vyhozený prachy...

Naprostej souhlas.. Docela by nebylo od věci dát na ten volant rovnou takový ty potaky z Tesca, co se jen prošijou bužírkou. To by taky docela vypadalo :)

Jinak nedám dopustit na svůj origo kožený, jak jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...