Přejít na obsah

RS volant


Martin1

Doporučené příspěvky

Vidím, že jste se tu do mně všichni obuli (a dávám vám za pravdu),tak si nechám ten plasťák a budu šetřit na kožený origo.Nemůžu chtít vše najednou. :smich:

je to asi dva měsíce, co jsem prodal svůj koženej čtyřramenej za mrzkej peníz, 1900,- Kč. Když budeš koukat po inzerátech, určitě něco podobnýho seženeš. A neber to s tím návlekem moc osobně, přece to ty nvyrábíš, ne ? Že to je prasecky ušitý ale vidíš sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant RS včetně bagu z Ml.Boleslavi stoji neskutečných 22 tisic...prostě mazec.Koupil jsem ho v Praze ze stránek www.auto.asp2.cz za 5900,-ale je uplně novej.Jinak se nemusi nic programovat a ty blbečci co ti píšou nahoře,že ano tak jsou totální paka...Měj se chlape.R.

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele frajere, ty seš koukám vědma co sežrala šalamounovo hovno co? kdybys uměl číst, tak zjistíš, že píšu, že ten bag se MOŽNÁ musí kódovat, nevim všechno, ale prostě jsem měl ten pocit. aspon poznam koženej volant od gumovýho a nebiju se za to do krve. jo a jinak si z tebe boleslav udělal slušnou prdel s těma 22tis Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele frajere, ty seš koukám vědma co sežrala šalamounovo hovno co? kdybys uměl číst, tak zjistíš, že píšu, že ten bag se MOŽNÁ musí kódovat, nevim všechno, ale prostě jsem měl ten pocit. aspon poznam koženej volant od gumovýho a nebiju se za to do krve. jo a jinak si z tebe boleslav udělal slušnou prdel s těma 22tis Kč

Hod se do klidu blbečku a když máš nějaký ten "pocit" tak si běž zašoustat.Jinak ten RS volant s bagem má hodnotu 22 tisic.PODIVEJ SE DO ETKY JESTLI VÍŠ CO TO JE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je vidět, že jseš tady novej gumo...nic víc ti psat nebudu

ad volant, věř, že už je to nějakej ten patek, co jsem ho kupoval a daleko věrohodnější je pro mě faktura kterou dostanu než nějaká ETKA, protože pochybuju, že by se škodovka okrádala. takže se běž pomodlit k ETCE a ke gumovýmu volantu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je vidět, že jseš tady novej gumo...nic víc ti psat nebudu

ad volant, věř, že už je to nějakej ten patek, co jsem ho kupoval a daleko věrohodnější je pro mě faktura kterou dostanu než nějaká ETKA, protože pochybuju, že by se škodovka okrádala. takže se běž pomodlit k ETCE a ke gumovýmu volantu

[/quot

Na hrubej pytel,hrubá záplata.Nazdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám další silák za klávesnicí... lol

doufám, že si tě tu nějakej moderátor srovná, i když zas nebejt tebe, byla by tu možná trochu nuda

jen ho nech kašpárka, už to tu bylo pěkně chcíplý. A naopak bych se přímlouval u moderátorů, aby mu ty varování nedávali, atˇ nám tu chlapec dýl vydrží. Kdyby ho zařízli moc brzo, byla by zase nuda. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám další silák za klávesnicí... lol

doufám, že si tě tu nějakej moderátor srovná, i když zas nebejt tebe, byla by tu možná trochu nuda

jen ho nech kašpárka, už to tu bylo pěkně chcíplý. A naopak bych se přímlouval u moderátorů, aby mu ty varování nedávali, atˇ nám tu chlapec dýl vydrží. Kdyby ho zařízli moc brzo, byla by zase nuda. ;)

Souhlas s Jirkou..řezat ho měli, když byl malej :kol-82: . Teď už ho jde jen nechat,až se vykecá sám. Zas to vemte, kolik se dozvíme nových věcí, o kterých jsme neměli ani páru,že to tak je. Konečně to někdo pořádně vysvětlí..třeba ty volanty a tak kol103:D

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Směju se tomu jak dokážete být za těma klávesnicema nabouchany a všeznalé...já Vás snad brzo zaměstnám jako svoje osobní řidiče! :palec2:

Sednout za ten tvůj gumový volant? NIKDY kol12kol12kol12

To neni fééér!!! Já už jsem tu gumu prodal(gumovej volant) a ted mám třiramenný :p Já Vám všem snad koupim bublinky aby jste mi dali s tou gumou pokoj...ach jooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Směju se tomu jak dokážete být za těma klávesnicema nabouchany a všeznalé...já Vás snad brzo zaměstnám jako svoje osobní řidiče! :palec2:

já se hlasym na toho řydyče jen doufám že moje češtyna a ynterpunkce nený na tebe moc na ůrovny abich tě nepřevišoval jako svího šéfa ty hovádko vymatlaný lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Směju se tomu jak dokážete být za těma klávesnicema nabouchany a všeznalé...já Vás snad brzo zaměstnám jako svoje osobní řidiče! :palec2:

já se hlasym na toho řydyče jen doufám že moje češtyna a ynterpunkce nený na tebe moc na ůrovny abich tě nepřevišoval jako svího šéfa ty hovádko vymatlaný lol

Ale povinná je praxe v gumárenském průmyslu, jestli ji nemáš, jsi bez šance :kol-124: . Romariooo je totiž do gumy blázen.. :kol-78:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Směju se tomu jak dokážete být za těma klávesnicema nabouchany a všeznalé...já Vás snad brzo zaměstnám jako svoje osobní řidiče! :palec2:

já se hlasym na toho řydyče jen doufám že moje češtyna a ynterpunkce nený na tebe moc na ůrovny abich tě nepřevišoval jako svího šéfa ty hovádko vymatlaný lol

Ale povinná je praxe v gumárenském průmyslu, jestli ji nemáš, jsi bez šance :kol-124: . Romariooo je totiž do gumy blázen.. :kol-78:

tak to je blbý, gumovej volant jsem nikdy v autě neměl, to mám asi smolíka teda :kuk:

že sem se držel v metru jednou toho gumovýho pásu na eskalátorech, mi asi nepomůže, co? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je blbý, gumovej volant jsem nikdy v autě neměl, to mám asi smolíka teda :kuk: že sem se držel v metru jednou toho gumovýho pásu na eskalátorech, mi asi nepomůže, co? :help:

Tys neměl v autě gumovej volant? To je divný..podle Romaria jsou gumový úplně všechny ;) takže jsi ho tam stopro musel mít taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...