Přejít na obsah

Tak kdo už má octavia scout?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Mno ? Chystá s enekdo na scouta nebo ho už má .. U náš jeden už jezdí -_--_- Já jsem se nejak do OII SCOUT zamiloval :wub::wub: hodne me to laka ..

Jen mně zarazily ty "hliníkové" panely z plastu pod nárazníky..vypadá to bombově, ale u takového auta už bych je čekal opravdu spíš z hliníku..i když by to bylo nepochybně dražší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem o Scoutu uvažoval, ale mám dojem, že je cenově poněkud mimo. Je to sice 4x4, ale cenově velice blízko subaru. A tam to 4x4 je o něčem jiném. Je pravda, že scoutem jsem se ještě nesvezl, takže nemůžu posoudit chování 4x4, ale stejně teď to není na čem zkoušet a na Lysou horu (v Beskydech, nyní přes metr sněhu) mě nepustí.

Když jsem o Scoutu uvažoval, tak jsem si říkal:

- jezdím často do hor

- líbí se mi :)

- se 4x4 se dá jezdit ostřeji do zatáček

- je drahý, ale tak moc jsem nečekal

- nemá uzávěrku mezinápravového diferenciálu

- taky mě zklamal pseudo hliníkový kryt

- počkám si na 1.8 TFSI ;)

Takže počkám a když se potvrdí informace o to motoru, tak se na Scouta vyprdnu a koupím si combi s 1.8 TFSI.

Editováno: , autor: lubos01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si ho minuly tyden pri cekani v servisu prohlizel na prodejne,

cena 900 000 a drobne s DPH, plasty vypadaji hezky a je to prijemne na dotyk, ne hruza jako stary Allroad. Ten plast dole pod cumakem taky hezky. Az na nejaky madlo na palubovce pred spolujezdcem a RS veci jako pedaly moc rozdilu proti me 4x4 neni.

Ovsem za 9 stovek je Subaru Outback nebo RAV 4.

A to je uplne jina liga.

Takze u mne prohrava na plne care...

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si ho minuly tyden pri cekani v servisu prohlizel na prodejne,

cena 900 000 a drobne s DPH, plasty vypadaji hezky a je to prijemne na dotyk, ne hruza jako stary Allroad. Ten plast dole pod cumakem taky hezky. Az na nejaky madlo na palubovce pred spolujezdcem a RS veci jako pedaly moc rozdilu proti me 4x4 neni.

Ovsem za 9 stovek je Subaru Outback nebo RAV 4.

A to je uplne jina liga.

Takze u mne prohrava na plne care...

H.

jj souhlas, scout je fajn ale ta raketa za nej..) :( no je to asi jako u RS - myslim ze OIIRS v kombajnu s TDi je zhruba v ty samy cene :o tzn. zaklad neco okolo 800, vybavena za 900 a tam je jako protivaha u obou provedeni uz velmi slusna nabidka jinejch znacek-bohuzel pro škodověnku :disgust: . Joo takhle najakou rocni predvadecku nebo referencku tak okolo 500 tis. tak o tom by se myslim dalo uvazovat :palec2:

Jinak me se scout libi ikdyz uznavam ze je to spis opti..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsme si hrál z konfigurátorem vozů na skoda-auto.cz a zjistil jsem, že OII Scout je nejdzažší Octavka, co se dá koupit, když jí dáte do plný výbavy, tak vás výjde na 1 133 350,-Kč, což je síla, extra výbava tam jde dát za 343 950 Kč :o

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...