Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Zdravím,

potřeboval bych vyřešit problém se stahováním el.oken. Po předělávce stahování oken přes DO mohu okna pouze vytahnout na druhou polohu spínače. Když chci sjet okny dolu jedním máčknutím druhé polohy spínače nejde to. Už jsem zkoušel naprosto všechno vyměnit oba spínače ve dveřích, nastavit druhou polohu spínače nic. Obě okna stejně. Obě okna na první polohu v pořádku, na druhou to jde pouze vytahnout.Nějaká rada ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Tak jsem si dneska konečně sehnal "Éčkovou" konfortku místo mojí rozbyté a tak bych docela rád tuto vymoženost. jelikož nejsem vlastníkem žádného diagnostického zařízení, chtěl bych někoho poprosit z okolí Hradce králové, popřípadě Pardubic. Popřípadě příští týden o víkendu jedu do Mohelnice. Kontaktujte mě prosím skrz SZ :) děkuju moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

potřeboval bych vyřešit problém se stahováním el.oken. Po předělávce stahování oken přes DO mohu okna pouze vytahnout na druhou polohu spínače. Když chci sjet okny dolu jedním máčknutím druhé polohy spínače nejde to. Už jsem zkoušel naprosto všechno vyměnit oba spínače ve dveřích, nastavit druhou polohu spínače nic. Obě okna stejně. Obě okna na první polohu v pořádku, na druhou to jde pouze vytahnout.Nějaká rada ?

zkoušel jsi je nastavit?? drž vypínač a sjeď okny dolu, pak drž vypínač a vyjeď nahoru, potom pust a pak znova zmáčkni vypínač směrem vzhůru a mělo by ti to fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Mám Fabii II model 2008. Šlo by tam taky dodělat stahování oken pomocí DO? Jako když mi povíte, kde se mám kouknout, abych zjistil co má "komfortka" za označení, aby moje otázka byla přesná. Nebo, kdo to dělá v okolí Českých Budějovic. Všem moc děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám Fabii II model 2008. Šlo by tam taky dodělat stahování oken pomocí DO? Jako když mi povíte, kde se mám kouknout, abych zjistil co má "komfortka" za označení, aby moje otázka byla přesná. Nebo, kdo to dělá v okolí Českých Budějovic. Všem moc děkuji za odpověď.

Tak jsem zjistil komfortku. Mám tam 5J0 959 433 A. Může mi někdo aspoň říct, zda to tato podporuje? Děkuji ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,,, chtěl bych poprosit někoho z Prahy o malou pomoc. Mám visty a modrej KKL(USB), vag se nepřipojil ale Motordiag Komfort Manager ano. Je tu někdo, se zkušenostmi a mohl by mi věnovat třicet minut? Díky moc Když bude ten šikula umět nakodovat konfortku na okna a zrušit zamikání při překročení rychlosti a zrušit tripling... I nějaká lahvinka dobrého moku za odměnu bude....

:help::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dnes som zapojil dialkove ovladanie s vystupom pre dovretie okien. vsetko funguje super zamkne auto okna zatvori ale auto potom jende odomknut cez dialkove, no ked otvorim vodicove dvere auto ide zamknut aj z dojazdom okien aj normalne odomknut cez dialkove. no pri zatvorenych neche odomknut riadiaca jednotka pritom vysle impulz a relatka v nej cvakaju. nevedel by niekdo poradit co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chalani, ja mam opačný problém. :) Sťahovanie mi funguje cez kľúč...a chcel by som to zrušiť.:) Dá sa to spraviť cez VAG-Com alebo to nepôjde vôbec? :) A dôvod? Včera som prišiel ráno z práce a obidve okna otvorené? Do zámku sa mi dostala voda, zamrzla... a dala signál otvoriť okna... :) Zámok je už v štádiu riešenia, ale do budúcnosti by som sa chcel s touto funkciou rozlúčiť, lebo už tejto funkcii nebudem asi dôverať. Ďakujem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...