Přejít na obsah

Neorigo centrál a origo komfortka


RampaMcqak

Doporučené příspěvky

Ahoj mam takovy dotaz,koupil jsem centralni ridici jednotku s dvema 3 tlacitkovými ovladaci.Ted jsem to chtel zamontovat do auta a vymenit tuhle jednotku za moji stavajici nacez jsem zjistil ze nemam originalni central a nemamji tudiz za co vymenit.Mam tedy dodelavany central a nevim jak ted tu komfortku zadelat a zapojit tak aby mi chodili ty dalkace ze sklopnych klicku,Jsem na elektriku antitalent,takze jestli nashodou stimnemate nekdo zkusenos,nebo kolib by asi stalo zapojeni tehle komfortky v servise.Dikymoc za rady.Pokud to nejak nezprovoznim tak ji prodam za 1100.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tvoj problém je asi tento: kúpil si komfortku s vystrelovákmi a mal si centrál na kľúč, ale dorábaný (neorigo)... myslím že by to bolo zbytočné zapájať do auta ktoré nemá funkciu komfort a je prakticky bez elektriky. Ak silno chceš vystrelováky tak si dokúp iba diaľkové k centrálu a to toto >>> http://www.akonatoauto.ic.cz/index.php?akc...0&menuid4=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojiť by to malo ísť, pravdepodobne ale nie s úplnou funkciou ako u origo centralu. Podstatna je BSG, aku tam mas - ak 6Q2 tak zabudni na DO.

Myslím že je to zbytočné pokiaľ nemá ani okná v elektrike... :(

Načo okná v elektrike? Nie som si istý, ale mohlo by sa to dať zapojiť aj trochu inak, ako u origo.

Pokiaľ komfortka funguje bez CANu a dá sa ovládať ovládačmi (to by mal potvrdiť niekto, čo s tým robí) stačilo by ju pripojiť na napájanie a výstupom komfortky ovládať pôvodný centrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojiť by to malo ísť, pravdepodobne ale nie s úplnou funkciou ako u origo centralu. Podstatna je BSG, aku tam mas - ak 6Q2 tak zabudni na DO.

Myslím že je to zbytočné pokiaľ nemá ani okná v elektrike... :(

Načo okná v elektrike? Nie som si istý, ale mohlo by sa to dať zapojiť aj trochu inak, ako u origo.

Pokiaľ komfortka funguje bez CANu a dá sa ovládať ovládačmi (to by mal potvrdiť niekto, čo s tým robí) stačilo by ju pripojiť na napájanie a výstupom komfortky ovládať pôvodný centrál.

On má dorábaný centrál, ale to čo vravíš by sa teoreticky snáď aj dalo.... :palec2:

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bsg tam ma 6Q2,ale snadto nejak musi jit zapojit,na kolik vyjde dodelani original centralu jen tak kdyby nahodoujsem tomusel dodelat,alejak rikam zkusim to nejdriv nechat nejak napojit a jinak to prodam,

Tak tomu ver že by to bola riadna pálka, a to ešte nevravím o origo centrále čo spomínal že by dokúpil..... to si neviem predstaviť tú sumičku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Kluci, mám v autě neorigo centrál. Poradí mi někdo, jak v autě zhasnout vnitřní osvětlení po zamčení ?

Signál nebo potřebný impulz z centrálu nějak vyrobím, ale nevím kam to připojit do auta. Má třeba BSG nějaký vhodný vstup ? Díky za rady,

Jíra

Nikdo neví ???

Editováno: , autor: Jíra_82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...