Přejít na obsah

Háčky v kufru


Farnell

Doporučené příspěvky

takový plodný téma a já si ho nevšimnul :feve:

škoda jen, že v těch místech mám zesilovaš a na druhé straně tuc tuc kostku, lae je to jedno, nejezdím do TESCA.... lol

Nevěš hlavu Bobe, slyšel jsem, že tam pasujou u igelitky z Hypernovy lol;)

přijmemeli tvoje tvrzení, že tam pasují i igelitky z hypernovy jako postulát, potom tedy zákonitě nemohou držet igelitky ze špáru jlikož mají větší litrový objem, ale přímo úměrně mensí pevnost jak v tahu tak i v krutu, ovšem pevnost v tlaku je nepochopitelně diametrálně odlišná od ostatních naměřených hodnot.... (zkoučku charpyho kladivem jsem nedělal, jelikož na igelitce nešel udělat V vrub, natož pak U)

Ruku v ruce jde i fakt, že hypernovácká taška je hezčí nežli jedlička dobře známá ze zájezdů do západního německa naší červenou šáde 120 s červenejma potahama, který jsem nesčetněkrát poblil, jelikož jsem neustále cítil, gumu, spáleninu a nekvalitní speciál z národního podniku benzina vodrzle pajcovaným vodou pumpařem Vondráčkem

pan profor by při vyměřování správně pozice umístění háčiku měl provést kontrolu pomocí mongeova promítání, kdy si nárys sklopí do průmětny a tím hravě zjistí místo kde zlomit titanový vrtáček své aku vrtačky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový plodný téma a já si ho nevšimnul :feve:

škoda jen, že v těch místech mám zesilovaš a na druhé straně tuc tuc kostku, lae je to jedno, nejezdím do TESCA.... lol

Nevěš hlavu Bobe, slyšel jsem, že tam pasujou u igelitky z Hypernovy lol;)

přijmemeli tvoje tvrzení, že tam pasují i igelitky z hypernovy jako postulát, potom tedy zákonitě nemohou držet igelitky ze špáru jlikož mají větší litrový objem, ale přímo úměrně mensí pevnost jak v tahu tak i v krutu, ovšem pevnost v tlaku je nepochopitelně diametrálně odlišná od ostatních naměřených hodnot.... (zkoučku charpyho kladivem jsem nedělal, jelikož na igelitce nešel udělat V vrub, natož pak U)

Ruku v ruce jde i fakt, že hypernovácká taška je hezčí nežli jedlička dobře známá ze zájezdů do západního německa naší červenou šáde 120 s červenejma potahama, který jsem nesčetněkrát poblil, jelikož jsem neustále cítil, gumu, spáleninu a nekvalitní speciál z národního podniku benzina vodrzle pajcovaným vodou pumpařem Vondráčkem

pan profor by při vyměřování správně pozice umístění háčiku měl provést kontrolu pomocí mongeova promítání, kdy si nárys sklopí do průmětny a tím hravě zjistí místo kde zlomit titanový vrtáček své aku vrtačky...

:wacko: to je slohovka, nějako mi rozbolela hlava, než jsem to přelouskal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě by jsme mohli dále polemizovat o tom jaké zručně svařené plastové folie (čti igelitky) s ušima jsou vhodnější k zavěšení na háček z OII a které na háček ze Supa a které ze sedana (Harme máš zadní stěrač - ne? to jsem si mohl myslet) Já když jsem přepracovanej, tak vidím třeba krávy.. normální telata...

No osobně jsem vozil v kufru bedýnku, normální přepravku z BauMaxu, skládací, žlutou, modrou a taky i červenou, protože ty plastový šmejdy nic nevydržej, vždy přikurtovaný gumicukem a do toho jsem dával igeliťáčky z Hyperšpáru nebo Internovy...

Přemýšleli jste někdy nad tím, že nebej těch igelitek, tak valná většina populace neustále chodí k popelnicím s plastovým odpaďákem a né jako američani s pytlíčkem... ty woe a házíme to do plastový popelnice.... všude všechno okolo je plast... iju z plastový lahve a žeru lžící vydlabanou ze dřeva - po dědovi - přeci se to nevyhodí... ale už na mě v šupleti čeká plastový příbor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi a nejake riesenie pre combi okrem montaze na zadnu stranu sedaciek neexistuje? Nemam ruky ako saxana, takze je to dost nepreakticke.

Podla mna by bolo idealne strcit miesto tej zaslepky na lavej strane oproti svetlu - ak sa rozumieme kol117 (na jednej strane osvetlenie bat. priestoru a na druhej je v tej istej diere plastova krytka - ktora tam aspon u mna moc presvedcivo nedrzi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán Bobíkoslav, vykonám premietanie až sa vrátim z nemocnice, dovtedy budem mať lavú stranu viac zaťaženú.

Titánové vrtáčky už nakúpené, môže sa lámať :palec2:

pan profor by při vyměřování správně pozice umístění háčiku měl provést kontrolu pomocí mongeova promítání, kdy si nárys sklopí do průmětny a tím hravě zjistí místo kde zlomit titanový vrtáček své aku vrtačky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave33: Dobre vymyslené -_-

Číslo toho háčika je naozaj DMA610007? Hľadal som a nenašiel som, ani v ETKE, ani v Octavia diskusiách...

Ano to číslo platí. Ale musíš ho objednat v autosalonu jako příslušenství. Ne v prodejně náhradních dílů. Já jsem platil za dva 180,-.

To číslo co je z Etky platí taky , ale je dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

v kombiku používám na pravé straně společného plastu pod oknem, na půlce cesty k sedačkám takže s natahováním rukou nemám potíže :palec2:

bohužel na levé straně toho plastu není místo, proto jedině vpravo

jo a jinak mám myslím ještě jeden háček doma. takže klidně by byl na prodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
v kombiku používám na pravé straně společného plastu pod oknem, na půlce cesty k sedačkám takže s natahováním rukou nemám potíže :palec2:

bohužel na levé straně toho plastu není místo, proto jedině vpravo

jo a jinak mám myslím ještě jeden háček doma. takže klidně by byl na prodej

Za kolik? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...