Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

tak ja jsem za vikend najezdil neco kolem 100 Km .. dal jsem si paradni projizdku po Orlickych horach .. sice to tam moc neznam,ale v sobotu jsem vzal kolo do auta a hura do Ricek .. ;) tam jsem to vyndal a hura do tech masakr kopcu .. :) v priloze foto kopce,ktery snad nemel konec .. celkem jsem se zapotil ,ale pak ten sjezd to byla prada .. ;)

v nedeli jsem chtel jet ne silnici,ale nakonec jsem musel vzit zase MTB nebot jsem zjistil,ze na silnicce neni neco v poradku .. vyrazil jsem a pri prvnim zabrzdeni jsem zaslech,ze neco na zadnim rafku skrta o spaliky .. tak jsem se to jal zkoumati a co nevidim .. viz foto .. :( vubec nevim,kde jsem k tomu prisel .. dneska to vezu znamemu tak jsem zvedav,zda to pujde nejak poladit a nebude to na vymenu rafku .. :(

to me ale neodradilo,vzal jsem MTB a hura na svoji oblibenou trasu ... ;) ale v tom vedru teda zadna sranda .. :feve:

post-1219-1217246940_thumb.jpg

post-1219-1217246948_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto,to jsem byl tak v pulce toho kopce ... :palec2: byla to parada .. ale samotneho me to nejak nebavilo .. neni nad spolecnost .. ;)

cyklotrasy poresene .. doma jsem to sosnul a cucim do toho skoro denne .. ;)

co ty a dovca,byla ciste odpocinkova .. ??? nebo jsi neco pojezdil .. sakra,nekdy musime udelat nejaky cyklosraz .. :palec2:

Když je víc lidí, tak se dycky šlape nějak líp ;)

Dovča ještě nebyla, mizíme ve středu, ode dneška volno v práci ;) O víkendu sme pařili, v tom (hlavně nedělním) vedru by se mi asi moc na kolo ani nechtělo, i když na horách je dycky snesitelnějš. ;)

No zkusíme něco vymyslet, ještě pár měsíců bude hezky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nedeli jsem chtel jet ne silnici,ale nakonec jsem musel vzit zase MTB nebot jsem zjistil,ze na silnicce neni neco v poradku .. vyrazil jsem a pri prvnim zabrzdeni jsem zaslech,ze neco na zadnim rafku skrta o spaliky .. tak jsem se to jal zkoumati a co nevidim .. viz foto .. :( vubec nevim,kde jsem k tomu prisel .. dneska to vezu znamemu tak jsem zvedav,zda to pujde nejak poladit a nebude to na vymenu rafku .. :(

tak co, měnil jsi ráfek? Dle fotek je pěkně chycený, ale nechápu, kde jsi k tomu přiel, bo to vypadá jako by to na ráfek, něco spadlo a udělalo ten vryp... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co, měnil jsi ráfek? Dle fotek je pěkně chycený, ale nechápu, kde jsi k tomu přiel, bo to vypadá jako by to na ráfek, něco spadlo a udělalo ten vryp... :kuk:

znamy na me vcera hodil bobek,takze jsem s nim domluven na dnesek .. ;) ale videl to na fotce a rikal,ze s tim pujde neco udelat .. ;) doufam,ze rafek menit nebudu .. to by me jeblo .. :feve: take nevim,kde jsem k tomu prisel,vazne netusim .. a je vazne dicne,ze je to jakoby kolmo k rafku .. no uvidime .. budu informovat .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci asi uz jste o tom tady psali, ale nechce se mi prolejzat uplne cely tema, najdu nekde nejaky pekny cyklotrasy pro MTB? Jsem od Pardubic, takze Zelezny Hory kousek :palec2:

vitam "pernikare" jsem tez z tohoto kraje ... :palec2:;) respektive primo z Pce .. ;)

sosni si cyklotrasy treba odsud - super program ... :palec2:http://www.sosejte.cz/zabava/ruzne/cyklotrasy-2-11/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nz .... ;) uz jsem tady psal,ze nekdy muzeme udelat nejaky cyklovylet ... ale zatim nic moc odezvy,tak uvidime ... ;)

už se to tady v minulosti řešilo, ale vzhledem ke skutečnosti, že jsme tady každý z jiného konce republiky, tak pochybuji, že to padne na úrodnou půdu tento návrh a dopadne to stejně jako ten první.....

Editováno: , autor: vrkal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se to tady v minulosti řešilo, ale vzhledem ke skutečnosti, že jsme tady každý z jiného konce republiky, tak pochybuji, že to padne na úrodnou půdu tento návrh a dopadne to stejně jako ten první.....

nemyslim si ... ;) uz jen treba MichalF a P2M jsou skoro kousek od sebe,respektive P2M ma chatu nekde v Jizerkach,podle toho,co psal a tam bydli asi MichalF ,ja bych nekam dorazil rad pokud to bude mit smysl .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslim si ... ;) uz jen treba MichalF a P2M jsou skoro kousek od sebe,respektive P2M ma chatu nekde v Jizerkach,podle toho,co psal a tam bydli asi MichalF ,ja bych nekam dorazil rad pokud to bude mit smysl .. ;)

tak vy možná jo, ale třeba já te´d bydlím v Ostravě a to je trochu z ruky, navíc se musím přiznat, že nemám ani letos pořádně nic naježděno, tak to bych v těch kopcíh u Vás vypustil duši a navíc čekají mě jiné starosti, než ježdění na kole....tak z mé strany bohužel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,dlouho jsem tu nebyl , ale zajedte do Beskyd.Tam vypusite dusi vsichni.Ja jsem si uz na ne zvyk ,hlavne ty sjezdy a kecy duchodcu :p

Byl jsem na dovolene v České Kanadě.Je tam krasne.Kdyz je destivo ,da se chodit po zamcich ,a kdyz krasne tak jezdit na kole.Pridam sem par fotek.Da se tam jezdit kazdy den 60 km a clovek neni unaveny

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deko: zajdi do vysokych tatier a to bude este len krasa, akurat som sa vratil odtial, inak vas bratov cechov je tam pomaly viac ako slovakov. dost sa kochate a co som sa s jednym bavil tak vraj paradne to mame, som mu povedal ze toto je trosku vyssie ako tam mate vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zluty mi ukradli :aggressive: ted mam toto ;)

Ten egoist už je docela našláplej..... :palec2: Koukám, že jsi jel městský okruh v Litomyšli, taky jsem to kdysi jel teda jen za příchozí byl to takovej sprint tuším sedm kol :-) Loni jsem koupil Visiona, ale koukám že do Authora tady skoro nikdo nedělá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten egoist už je docela našláplej..... :palec2: Koukám, že jsi jel městský okruh v Litomyšli, taky jsem to kdysi jel teda jen za příchozí byl to takovej sprint tuším sedm kol :-) Loni jsem koupil Visiona, ale koukám že do Authora tady skoro nikdo nedělá :)

pro mě má Author divnou geometrii, na pár jsem jel, ale žádný mi neseděl a navíc když srovnám cenu versus výbava, tak je Author mnohemn dražší než ostatní výrobci...toť můj názor :palec2:

PS: jinak Egoist je pěkný....

Editováno: , autor: vrkal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten egoist už je docela našláplej..... :palec2: Koukám, že jsi jel městský okruh v Litomyšli, taky jsem to kdysi jel teda jen za příchozí byl to takovej sprint tuším sedm kol :-) Loni jsem koupil Visiona, ale koukám že do Authora tady skoro nikdo nedělá :)

Dekuji za chvalu:o)) nikomu neberu znacku at si ma kazdy co chce! a co mu vyhovuje! me autor sedl ikdyz po svezeni na specialized za polovicni cenu uznavam ze ani egoist neni nejlepsi kolo na svete!:o)) ale me vyhovuje a liby se mi je to uz muj 3ti author podporuju ceskou znacku:)) jako ze i dve skody sem mel ale ted mizim ke spanelce ale v koncernu se drzim!:o)) jinak sem jezdil licencne a tady poprve s elliteI a byl to muj posledni zavod 14dnu nato sem byl bez kola a jelikoz mi bylo cerstvejch 18 a mel sem felicii od rodicu tak sem se vydal cestou vsim se vrhnout do tuningu-pekna blbost! ale asi si tim kazdy musel projit:o)) no a ted po 6 letech sem poridil egika a litame s kamosema po lesich a objevujeme "zadni" cesty ale zavody uz ne! stejnak sem nikdy zase tak nevinikal horsi stred:o))

Editováno: , autor: Patrik Tesař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsi jezdil s Elite, tak to jsi byl celkem dobrej , ale je to dřina ten trenink ;) , Já mam Authora prvního, mám ho od Stratílka /Litomyšl/ za oddilovou cenu, takže spokojenost, jezdil jsem jen hoby závody, ted už to flákám a jezdím jen pro radost s kámošma, jak říkáš zadní cesty :) dát si pivo v hospodě, na pohodu, nějakej závod občas dám, Maštale Jizerku Znovín, jinak Author se mi nezdá až zas tak drahej, třeba ten Vision de fakto na XT za 28 litrů neni zlý....Mne se teda líbí Scott, ale tam se platí značka a je to dost šušňů :-) tak ty peníze dám radši do lepších komponentů...Koukal jsem na Cupru pěkný autičko!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...