Přejít na obsah

Strohá palubka


Tamraton

Doporučené příspěvky

mně se taky líbí, ale třeba já osobně znám dva milovníky fiatů punto a ti palubku z fabie nemůžou přežít. čiste můj osobní názor: fiat není auto, už vůbec ne punto, a o palubce z punta škoda mluvit. ale těm dvou to to nevysvětlíš.... si pro ně obyčejný debil, protože sis koupil za neuvěřitelný prachy socku fabii lol a oni mají zahraniční auto z itálie.

Editováno: , autor: zdeněk zajíc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda zaujal ten golfcity. Podobnost s palubku ciste nahodna. Tak jsem si zacal rikat, ze VW zacal v jizni africe prodavat fabii pod oznacenim golf... No ale ono je to trosku jinak :)

http://www.vw.co.za/models/citi/

a nejlepsi je ten interier, to jsem byl tak trosku v soku. Skoro me to primelo navody, jak do S120 dostat palubku z Feldy

http://www.vw.co.za/models/citi/360/interior/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Nevím jakou palubku má Punto, ale stačí mi ta u Fábie tak spartanskou palubku neměla ani MB1000 vždyť je to plstový hnus.Nevím jestli to je jen v mé, ale podle vaších řečí asi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každému holt vyhovuje něco jiného.

Někomu stačí že tam má kapličku s budíky, rádio, kastlík a je spokojený.

Někdo potřebuje misku na drobné, na mobil, držák na kafe, colu bagetu a jiné.

A nelze se zavděčit všem.

Já bych jedině uvítal třeba nahoře na palubovce obdobnou schránku jako má OII, ta mi tam schází.

Ale jinak takové ty žlaby na věci - to opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kolego, příteli okřídleného šípu,

já bych si sehnal nějaké supr nálepky např. : Jezdím na Castrol, Vitana vaří za Vás, Pepino bezpečný sex - ty nejlepší gumy na Tvého ptáka a jiné. Hlavně, aby byly barevné, nalep si je tam, ale ne na airbag! A budeš úplně spokojený.

Mnoho kilometrů bez nehody a technických problémů Ti přeje Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nalakuj si ruzny drobnosti na palubce nebo si tam neco dokresli nebo si hod spodni cast do jine barvy, pripadne nech oflockovat. Me osobne se palubovka na fabii libi. Vrchni cas je z kvalitniho materialu, zadnej obyc plas. To bohuzel nemuzu rict o spodni casti. Mam ji v sede a navic je to jen plast. Ale da se prelakovat, precalounit, oflockovat atd. Zalezi na fantazii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

no tak uprimne, palubka byla jedna z veci, kvuli ktere jsem manzelce Fabku koupil.. krasna.. jednoducha

je pravdou, ze jsem asi trochu ovlivneny take moji OCTII, takze jsem zvykly, ale kdyz jsem treba videl zbesilosti v SEATu, tak zlata Fabka .. takova nedospela OCTII :-)

proste se mi tyhle skodovky presne kvuli vnitrku moc libi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...