Přejít na obsah

Zadní repro


Doporučené příspěvky

Tak v Sobotu jdu na to... V HTC jsem si objednal jen kabelaz 480kc. Dnes jsem se kouknul jak na to ,jeste dokoupim nahrdni cudliky na tapec a v N edeli jak pjedu z chaty,tak doufam ze uz to bude brcet pekne KVATRO.....

Tak uz to mam KVATRO. V Sobotu jsem na to naběhnul v 10.30 a ve 14.00 hod. bylo hotovo i s obědem. Hraje to dobře na to ze jsou to obyčejné papiraky,to jde. Samozřejmě že FAJNŠMEKR by mohl mít výhrady,ale jak říkám záleží na vkusu... JÁ JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz to mam KVATRO. V Sobotu jsem na to naběhnul v 10.30 a ve 14.00 hod. bylo hotovo i s obědem. Hraje to dobře na to ze jsou to obyčejné papiraky,to jde. Samozřejmě že FAJNŠMEKR by mohl mít výhrady,ale jak říkám záleží na vkusu... JÁ JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN.

Vždycky se najdou takový, co by tam chtěli narvat bůh ví co, ale zase člověk nemusí vymýšlet, jestli to tam bude pasovat nebo ne, nebo vrtat tam nějaký díry. My jsme taky do našeho roomika dávali sadu zadních repro od HTC a dělalo se nám to krásně. A jen tak mezi námi, když jsem vezl známého, který má feldu s originálníma reprákama a pustil jsem rádio, tak se mi povídá: "Ty máš v kufru subwoofer, jo?" a já na to, že ne... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se najdou takový, co by tam chtěli narvat bůh ví co, ale zase člověk nemusí vymýšlet, jestli to tam bude pasovat nebo ne, nebo vrtat tam nějaký díry. My jsme taky do našeho roomika dávali sadu zadních repro od HTC a dělalo se nám to krásně. A jen tak mezi námi, když jsem vezl známého, který má feldu s originálníma reprákama a pustil jsem rádio, tak se mi povídá: "Ty máš v kufru subwoofer, jo?" a já na to, že ne... ;)

Jo jo ,duníííí to kraaasně. Ja tam mam na doporučení známého PIONEER DEH 2020MP a jsem maximaaaaalně spokojen.... Tatík ma origo a zdá se mi ze to nejni to pravé ořechové?? Ale má 50roku,takže mu to stačí. ještě jsem uvažoval o SUBWOOFERU,ale nevim necham si to proji hlavou,protože mam rodinu a ten kufr se taky nedá nafouknout že...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhodlávám se v budoucnu do své FII dodělat také zadní repro. Zřejmě tedy od HTC. Pochopil jsem, co vše musím udělat.

Ale:

- Je nějaký fígl či zádrhel při odstraňování výplně zadních dveří ve FII?

- Kolik asi tak mám koupit náhradních plastových "čudlíků", co drží plasty?

- A nevím, co mám čekat pod palubní deskou, mám neorig. rádio Sony, zapojené u dealera. Ale i tak, znamená to, že je někde "v palubce" jen konektor, do kterého snad zasunu konektory od repro?

- A problém s výškovým repro - opravdu "řve" do ucha? Jen pro upřesnění, obvykle mám rádio relativně potichu, poslouchám Český rozhlas :rolleyes:

- Co budu potřebovat za nějaké extra nářadí? Sadu torx šroubováků? Běžné nářadí mám (aku vrtačka, příp. dále pájka, tavná lepící pistole...)

Dík předem za všechny postřehy a rady.

Editováno: , autor: Nohab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Zádrhel? Snad jen ty "čudly", je jich na každých dveřích myslím sedm. Takže koupit 14 ks. S tím, že nějaký vydrží pro sichr nepočítej.

- Kabely se zapojují do konektoru rádia, v palubce žádný extra radiokonektor není.

- Zadní výškové reproduktory dle mého "do uší neřvou", je to velmi subjektivní. Vždy lze výšky trochu "přiškrtit" ekvalizérem.

- Nářadí? Dva velikosti torxů na výplně a střední díl přístrojové desky. Jinak používám tzv. "lízátko" k uvolňování plastových dílů. Lze jej nahradit plochým šroubovákem, ale s tím opatrně, hrozí poškrábání plastů. A hlavně žádný spěch.

Mimochodem Rokokův pracovní postup je velmi dobrý!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Zádrhel? Snad jen ty "čudly", je jich na každých dveřích myslím sedm. Takže koupit 14 ks. S tím, že nějaký vydrží pro sichr nepočítej.

- Kabely se zapojují do konektoru rádia, v palubce žádný extra radiokonektor není.

- Zadní výškové reproduktory dle mého "do uší neřvou", je to velmi subjektivní. Vždy lze výšky trochu "přiškrtit" ekvalizérem.

- Nářadí? Dva velikosti torxů na výplně a střední díl přístrojové desky. Jinak používám tzv. "lízátko" k uvolňování plastových dílů. Lze jej nahradit plochým šroubovákem, ale s tím opatrně, hrozí poškrábání plastů. A hlavně žádný spěch.

Mimochodem Rokokův pracovní postup je velmi dobrý!

jj. koupil jsem 14 ks a menil jsem asi jen 4ks. Taky si mysli ze zadni vysky jsou v poho. jinak pod palubkou jsou na kazde strane takove jakoby polystyrenove vylisky,jdou vyndat plne v pohode. mam taky neorigo radio montovane ve Skoda servise. pro lepsi manipulaci je lepsi vytahnout cely kastlik i s radiem,projdi tyto stranky jsou tam obrazky. kolem je nacvaknuty ramecek,vysprtnout malym sroubovackem NEJLEPE OBALENYM DO HADRIKU,kvuli skrabancu. pod rameckam jsou 4krizove sroubky. zkousel jsem vytahovat jen radio,ale mechos tam tu patici nejak zasprajcoval,takze bacha at se neco nevytrhne. lepsi cely kastlik ven. Jinak baleni od HTC ma podrobny navod ELEKTRO. A TO JSEM NA ELEKTRO dudej jak bambus.... pohoda. preji hodne zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přidám jedno upozornění. Kabel mezi středobasem a výškáčem táhni taky podél kabelového svazku ve dveřích, délka vyjde přesně. Olive to natahoval vrchem (je to vidět na fotkách, myslím, že 2. stránka), ale pak ten drát klepe o plech. Když jsem to tahal na našem roomsteru, tak jsem oblepoval páskou ten kabelový svazek prakticky po celé délce od basáku až k černý gumový průchodce, jelikož jsme dost citlivý na sebemenší klepání za jízdy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Napster: Foto máš v prílohe. Čísla pinov pre konektor na reproduktory (hnedý) by mali byť 000 979 133 A, potrebuješ 8 ks pinov, takže 4 kábilky s pinmi. Cena za kus je 83 Sk :aggressive:

Takže by to malo byť asi toto :

http://www.avelmak.sk/index.php?lm=684&amp...p;article=17504

- cena 8 SK :)

No a ešte taka blba otazka - čo sa stane ked t radio odtiaľ uplne odpojim ? Nezakoduje sa ? Ked ho pripojim tak pojde všetko OK ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Napster050. A máš "škoda rádio"? Pokud ano, tak doporučuji stavit se u "Tvého" prodejce, nebo v "škodaservisu" a tam Ti "online" v systému vyhledají 4 místný PIN k rádiu. Potřebuješ k tomu "tmbčko" auta a seriové číslo rádia, které je uvedené na štítku v origo návodu na stránce s obrázkem panelu rádia vpravo dole, nebo na štítku rádia. Toto číslo je formátu SKZ..... . Jak zadat pin rádia se dočteš tamtéž (v návodu).

Mimochodem, s Cirdou jsme rádio (DANCE) odpojili a po opětovném připojení šlapalo. Mělo by být "zpárované" s ŘJ kobmipřístroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak protože je tu dost lidí, co zápasej s vyndáním antény, tady jsou fotky, jak vypadá konec a proč nejde anténa vyndat. Na konci šroubku je osazení, teré brání tomu vytažení. Já anténu vyndal a osazení obrousil. A je pokoj. Jeden fígl: při stálém tahu antény směrem ven pořád točit a točit. Ona mrcha povolí :) .

post-3972-1216482748_thumb.jpg

post-3972-1216482773_thumb.jpg

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja si budu kupovat neoriginalni repraky a potrebuju vedet, jestli je na ne potreba dokoupit jeste nejaky ty krouzky, za ktery se upevni do dveri. Nebo MDF redukce.

Budu si kupovat 16,5 mm.

A ve predu jsou prinytovany, jak je dostanu dolu?

Jeste me zajima, zda kdyz si objednam jen tu kabelaz od HT Car System, budu mit uplne vsechno co potrebuji vcetne nejakeho toho uchyceni neoriginalnich reproduktoru - krouzky?

Editováno: , autor: Afterpoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...