Přejít na obsah

ostřikovače světel


Aidolon

Doporučené příspěvky

Zdravim, poradte mi prosim jak udělat díry do nárazníku pro ostřik? Existuje nějaká šablona? A prosim nejsem zvědav na řeči, že to žere kapalinu, že je to hnusné atd... Mně se to líbí a chci to tam a hotovo... Navíc mám xeny a u těch to býti musí... A že už to nezapojim, to je věc jiná ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, poradte mi prosim jak udělat díry do nárazníku pro ostřik? Existuje nějaká šablona? A prosim nejsem zvědav na řeči, že to žere kapalinu, že je to hnusné atd... Mně se to líbí a chci to tam a hotovo... Navíc mám xeny a u těch to býti musí... A že už to nezapojim, to je věc jiná ;) ;)

preco to u xenou musi byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, poradte mi prosim jak udělat díry do nárazníku pro ostřik? Existuje nějaká šablona? A prosim nejsem zvědav na řeči, že to žere kapalinu, že je to hnusné atd... Mně se to líbí a chci to tam a hotovo... Navíc mám xeny a u těch to býti musí... A že už to nezapojim, to je věc jiná ;) ;)

né že bych si to nezjistil sám u prodejce, ale budu vděčen předem za info, taky mě zajímá jestli jsou ostřokovače běžně v prodeji a za kolik, a jestli to připojím k běžnému ostřiku bez problému, nebo jak to je ?? díkec předem :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

né že bych si to nezjistil sám u prodejce, ale budu vděčen předem za info, taky mě zajímá jestli jsou ostřokovače běžně v prodeji a za kolik, a jestli to připojím k běžnému ostřiku bez problému, nebo jak to je ?? díkec předem :help:

K beznemu ostriku to normalne nepripojis, musis vymenit nadobku na kapalinu k ostrikovacum za vetsi, ktera ma druhe cerpadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ostriky nezapojuj,krome te druhe 5,5litrove nadobky,tak jeste natahnout hadice,jsou tluste jak na zalevani zahrady.........,mezi nemi je ventil proti padani vody,pokud to nekde nesezenes kompletni,tak bych to nedelal

sem si říkal, že to nebude jen tak, dát si tam takovou skoro zbytečnost pro efekt, jinak díky za info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešil někdo jak tam narvat ostřiky z Fabie? Přecijen jsou asi tak o 100% elegantnější...

já se na to chystám až bude čas, ostřiky jsou ve skříni

eště musím vyzkoušet zda je vytlačí i čerpadlo pro O1 nebo zda to bude vyžadovat čerpadlo z fábky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to same,pri svetlech,je tam prodleva asi 3s pri ostriku oken,pak se zapne ostrik svetel

A pak ostřik světel trvá po dobu délky držení páčky nebo má vlastní časový interval? Kdysi jsem to u jiné značky měl, když jsem ostříknul extra tlačítkem světla, ostřik trval asi 5s. Jak je to u O1? A vůbec, jaká je účinnost, jakou máte zkušenost, třeba v zimě? Má to vůbec význam? U jiného auta jsem měl taky xenony a když byly lampy špinavé, ostříknul jsem a nic moc, jen byly chvíli mokré a pak zase špinavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...