Přejít na obsah

AKE ZIAROVKY SU V 3.BRZDOVOM SVETLE?


PROCHY603

Doporučené příspěvky

Sice nevím, proč se na to nepodíváš, je to otázka ani né jedné minutky. Je stejné velikosti, jako žárovičky v přístrojové desce, to jest asi tak délka 10 mm a průměr 3-4 mm, 12 V, 2,3 W a jedna stojí asi 15,- Kč. Víc o nich nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nevím, proč se na to nepodíváš, je to otázka ani né jedné minutky. Je stejné velikosti, jako žárovičky v přístrojové desce, to jest asi tak délka 10 mm a průměr 3-4 mm, 12 V, 2,3 W a jedna stojí asi 15,- Kč. Víc o nich nevím.

v pristrojovke su led diody a nie ziaroky. ale ja som chcel rozmery pripadne oznacenie. napriklad T-10,T-5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAZDAR VIE NIEKTO AKE MAJU ROZMERY ZIAROVKY V 3.BRZDOVOM SVETLE? SEDAN r.v.2002. chcem tam dat LED-DIODY kol5 kol5

Jsou tam žárovky W1,2W.Na fotce v porovnání žárovkou W5W z např. přední parkovačky.

Nedávno jsem třetí brzdové na diody předělával a jde to v poho.

Více fotek:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9452&st=125

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAZDAR VIE NIEKTO AKE MAJU ROZMERY ZIAROVKY V 3.BRZDOVOM SVETLE? SEDAN r.v.2002. chcem tam dat LED-DIODY kol5 kol5

Jsou tam žárovky W1,2W.Na fotce v porovnání žárovkou W5W z např. přední parkovačky.

Nedávno jsem třetí brzdové na diody předělával a jde to v poho.

Více fotek:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9452&st=125

Fotky super, ale není tam 1,2 W ale fakt je tam 2,3 W a blbě se schánějí, objednávali mi je v servise škoda. Ty 1,2 se dávají právě na podsvícení přístrojovky atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAZDAR VIE NIEKTO AKE MAJU ROZMERY ZIAROVKY V 3.BRZDOVOM SVETLE? SEDAN r.v.2002. chcem tam dat LED-DIODY kol5 kol5

Jsou tam žárovky W1,2W.Na fotce v porovnání žárovkou W5W z např. přední parkovačky.

Nedávno jsem třetí brzdové na diody předělával a jde to v poho.

Více fotek:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9452&st=125

Fotky super, ale není tam 1,2 W ale fakt je tam 2,3 W a blbě se schánějí, objednávali mi je v servise škoda. Ty 1,2 se dávají právě na podsvícení přístrojovky atd.

Jj,asi máš pravdu.Pár jsem jich dokupoval a na watáž jsem se díval až teď.Jsou stejně valký,tak je prodávaj jako brzdovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím. Mám problém.

Octavia 1,9 Td, Combi,r.v.2000, nesvítí vůbec třetí brzdové světlo, pojistky pro brzdy ok, tak jsem ho vyndal, je diodové a nedá se nijak rozdělat (žádné šroubky), kód dílu 1U9945097B, výr.Slovensko. Zkoušečka elektriku ukázala. Všechny zadní světla svítí tak jak májí. Je možné že odejdou všechny diody naráz nebo jen ten odpor? Dá se to opravit? Co to způsobilo? Nový díl 699,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám problém.

Octavia 1,9 Td, Combi,r.v.2000, nesvítí vůbec třetí brzdové světlo, pojistky pro brzdy ok, tak jsem ho vyndal, je diodové a nedá se nijak rozdělat (žádné šroubky), kód dílu 1U9945097B, výr.Slovensko. Zkoušečka elektriku ukázala. Všechny zadní světla svítí tak jak májí. Je možné že odejdou všechny diody naráz nebo jen ten odpor? Dá se to opravit? Co to způsobilo? Nový díl 699,-Kč.

MAS TAM PRESNE 12VOLTOV? SKUS TO NA INY ZDROJ NAPETIA MIMO AUTA. TRAFO NA 12V.NABIJACKA NA AUTO BATERIE.ATD... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu. Jo, a ještě nešel zamknout kufr na dálkáč, ale to nevím jak dlouho.

Takže, třetí brzdové světlo jsem napojil na osvětlení kufru.... a hle, třetí brzdové svítí. Takže hledat dráty.

Odkrytoval jsem celé zadní dvěře, nikde žádný známky špatného drátu. U centrálu v zadních dveřích jsem tedy všechno prostříkl kontaktolem když jsem to měl odkrytý. Od té doby všechno zase chodí tak jak má, nevím jak je to možný, ale asi jsem to ukecal.

Takže nejdříve ukecat, ukecat a ukecat,..... potom opravovat.

Přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu. Jo, a ještě nešel zamknout kufr na dálkáč, ale to nevím jak dlouho.

Takže, třetí brzdové světlo jsem napojil na osvětlení kufru.... a hle, třetí brzdové svítí. Takže hledat dráty.

Odkrytoval jsem celé zadní dvěře, nikde žádný známky špatného drátu. U centrálu v zadních dveřích jsem tedy všechno prostříkl kontaktolem když jsem to měl odkrytý. Od té doby všechno zase chodí tak jak má, nevím jak je to možný, ale asi jsem to ukecal.

Takže nejdříve ukecat, ukecat a ukecat,..... potom opravovat.

Přeji hezký den.

TAK TO SOM RAD. ZE SOM TI POMOHOL. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
MAS TAM PRESNE 12VOLTOV? SKUS TO NA INY ZDROJ NAPETIA MIMO AUTA. TRAFO NA 12V.NABIJACKA NA AUTO BATERIE.ATD... ;)

Zdar,já se ještě vrátím k tomuto tématu,protože jsem dnes zjistil že třetí brzdové světlo mám také diodové a pár diod nesvítí a teď otázka,dá se rozdělat,prodávají se náhradní,dají se ty vadné diody vyměnit a jak?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam žárovky W1,2W.Na fotce v porovnání žárovkou W5W z např. přední parkovačky.

Nedávno jsem třetí brzdové na diody předělával a jde to v poho.

Více fotek:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9452&st=125

Fotky super, ale není tam 1,2 W ale fakt je tam 2,3 W a blbě se schánějí, objednávali mi je v servise škoda. Ty 1,2 se dávají právě na podsvícení přístrojovky atd.

Ty žárovky se dají v pohodě sehnat např. zde: http://autozarovky.elkam.cz/28780/philips-...leni-10ks-.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...