Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Kašli na počasí, buď rád, že se sejdeme!

Jen nevím, jestli dát sraz někde před vjezdem a potom vplout hromadně a nebo si předem domluvit stání s pořadateli...

Víťo,

tím že postavíme Octy do fronty, jsem právě myslel, že uděláme rezervačku (u Jurise) třeba vlevo vzadu na trávě! Minule tam bylo místa pro celý octavia club...

PS: určitě budu rád, když se s váma zase uvidím!!! To platí i pro ostatní nadšence, kteří hodlají přijet a ukázat své Škodovácké miláčky.

jj :palec2: a třeba se nás tam scukne víc!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že panáčci:

budu domlouvat místo na Škoda srazu Přerov 18.8. Potřebuji tak nějak vědět, kolik se nás tam sjede!

Vidím, že hlad po srazu má Lube se žluťákem, Planeta, LuVIrs, Víťa, Matysanek, no a samozřejmě i já! Zapoměl jsem na někoho?

Zatím 6 kusů, to není nic moc...

Hoď to do tématu přímo toho srazu ať potom 5 lidí z různých koutů republiky nedomlouvá více méně totéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

V sobotu bývají právě různé jiné akce, srazy, tuningy, rodinné sleziny atd. a tak je neděle vetšinou volná.

OLOMOUC bych dal jako definitivu, ať máme alespoň nějakou jistotu.

Jinak uvítám nápady a návrhy na program a kluky z Olomoucka, aby podle toho navrhli místa, protože jako místní by to měli znát nejlépe.

Díky všem!

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...