Přejít na obsah

Prenosna GPS navigacia umiestnenie


kingo12

Doporučené příspěvky

Nekde jsem tu videl navod...a pak mozna jestli ti pomuzou fotky z tyhle stranky http://www.octavia-vrs.com/technical/mfd2.html

Byl jsem rychlejší..už je venku a řeším ten držák.. Ale i tak díky moc :palec2:

Pak hod foto co si vytvoril!!! :)

Jasná věc..teď zatím je vyndaný kastlík, z něj sundané víku a připravuje se díra na závid do dna toho kastlíku..bude snad zítra,pak přijde rozměřit samotný držáček..měl by být na nastrčení a pojištění šroubkem..dotažení rukou..v prostoru toho kastlíku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem tu videl navod...a pak mozna jestli ti pomuzou fotky z tyhle stranky http://www.octavia-vrs.com/technical/mfd2.html

Byl jsem rychlejší..už je venku a řeším ten držák.. Ale i tak díky moc :palec2:

Pak hod foto co si vytvoril!!! :)

Jasná věc..teď zatím je vyndaný kastlík, z něj sundané víku a připravuje se díra na závid do dna toho kastlíku..bude snad zítra,pak přijde rozměřit samotný držáček..měl by být na nastrčení a pojištění šroubkem..dotažení rukou..v prostoru toho kastlíku

Nejake fotky uz mas?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som cestoval a postavil som PDA na prednú hranu kastlíka a hore oprel o otvorený kastlík. Uhol pohľadu vynikajúci, nič sa neodrážalo, ale pri prudšej zákrute sa to vyvracalo a ani pri prudkej akcelerácii to nedrží. Takže miesto mám jasné, už len upevniť. Pravdepodobne použijem čierny plast, taký pásik s ušami, ktorý umiestnim medzi zadnú stenu PDA a prednú hranu otvorených dvierok kastlíka tými ušami dopredu. Olepím to tenkým pásikom samolepiaceho filcu, aby sa nič nepoškrabalo. Do strán PDA budú držať tie uši a proti vypadnutiu natiahnem medzi konce uší čiernu textilnú gumičku okrúhleho prierezu. Mne to výde tesne nad displej.

Takže zlednudušene povedané také U čko, na ktorom bude textilná gumička v hornej časti, aby PDA nevypadlo. Dozadu dám 2 gumičky, ktoré budú mať na konci háčik, Háčik sa zavesí zospdu na pánty krytky kastlíka. To zabráni posunu do strán či vypadnutiu pri akcelerácii. Je to malý diel, takže sa môžel váľať v kastlíku vždy.

Horšie je, že mám pokovené skláa toto môj držiak nevyrieši. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím jsem zkusil připravit kastlík pro uchycení držáčku navi.. Šroub bude dotahovat samotný držáček, může se buď nechat (nepřekáží v zavření ) anebo vyšroubovat.. Na první fotce jsou jednotlivé díly..duralová destička nahoru, druhá se závitem dospod, na druhé je vidět, jak moc je to vidět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som cestoval a postavil som PDA na prednú hranu kastlíka a hore oprel o otvorený kastlík. Uhol pohľadu vynikajúci, nič sa neodrážalo, ale pri prudšej zákrute sa to vyvracalo a ani pri prudkej akcelerácii to nedrží. Takže miesto mám jasné, už len upevniť. Pravdepodobne použijem čierny plast, taký pásik s ušami, ktorý umiestnim medzi zadnú stenu PDA a prednú hranu otvorených dvierok kastlíka tými ušami dopredu. Olepím to tenkým pásikom samolepiaceho filcu, aby sa nič nepoškrabalo. Do strán PDA budú držať tie uši a proti vypadnutiu natiahnem medzi konce uší čiernu textilnú gumičku okrúhleho prierezu. Mne to výde tesne nad displej.

Takže zlednudušene povedané také U čko, na ktorom bude textilná gumička v hornej časti, aby PDA nevypadlo. Dozadu dám 2 gumičky, ktoré budú mať na konci háčik, Háčik sa zavesí zospdu na pánty krytky kastlíka. To zabráni posunu do strán či vypadnutiu pri akcelerácii. Je to malý diel, takže sa môžel váľať v kastlíku vždy.

Horšie je, že mám pokovené skláa toto môj držiak nevyrieši. :(

Na me asi moc slozity!!! :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím jsem zkusil připravit kastlík pro uchycení držáčku navi.. Šroub bude dotahovat samotný držáček, může se buď nechat (nepřekáží v zavření ) anebo vyšroubovat.. Na první fotce jsou jednotlivé díly..duralová destička nahoru, druhá se závitem dospod, na druhé je vidět, jak moc je to vidět ;)

Mas to dobre vyresene!! :palec2: Podle me to bude s navi vypadat super!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v Supu navigaci u sloupku. Ale mám držák od Dicoty s husím krkem a silně nedoporučuji. Na kostkách je to vrzání strašné :-((

Preco to nepries o palubnu dosku, ja to tak mam a je to vpohode hlavne sa to netrasie.

to jsem zkoušel... ale vždycky se to časem uvolní. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v Supu navigaci u sloupku. Ale mám držák od Dicoty s husím krkem a silně nedoporučuji. Na kostkách je to vrzání strašné :-((

Dobrý místo, taky to tam dávám. Držák mám taky na husí krk nějakej levnej, ale vyhovuje, nevydává žádný zvuky. Trochu se to na tom třese (o palubovku to neopírám), takže když se chce člověk podívat na TomTomu třeba na mmnt. rychlost, nebo něco podobného, co je psaný malým písmem, tak si to musí přidržet rukou, ale na to se tak často nehledí, spíš na mapu a s tím problém není, takže spokojenost :kol-47:

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v Supu navigaci u sloupku. Ale mám držák od Dicoty s husím krkem a silně nedoporučuji. Na kostkách je to vrzání strašné :-((

Dobrý místo, taky to tam dávám. Držák mám taky na husí krk nějakej levnej, ale vyhovuje, nevydává žádný zvuky. Trochu se to na tom třese (o palubovku to neopírám), takže když se chce člověk podívat na TomTomu třeba na mmnt. rychlost, nebo něco podobného, co je psaný malým písmem, tak si to musí přidržet rukou, ale na to se tak často nehledí, spíš na mapu a s tím problém není, takže spokojenost :kol-47:

Ja mam Tomtom ONE, k tomu je takovej malej drzak, takze se to vubec nehybe a drzi jak pribitej!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zatím husí krk od RICHTERa, je masivní, ale i tak to mám dané tak,že spodní okraj je "zapřený" o palubku..viz fotky výše. Když to nechám volně nezapřené,tak se za jízdy chvěje,což není moc příjemný..asi bolest všech husích krků. Každopádně řeším vlastní uchycení, teď ještě předělávám duralovou destičku v kastlíku..snad to bude vypadat ještě líp ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to na OII řeším takhle:

O tom rohu jsem taky přemýšlel, ale chtělo by to napájení ze zásuvky vlevo dole, co si ji tak přidělal Diamant (psal o tom jinde..), jinak je kabel tažený nad celou palubkou.. Já ale hlavně chci všechno udělat "blbuvzdorně", znám už pár případů, kdy dotyčný dostal pokutu, že má navi v zorném poli, kde nemá nic být. Navíc v prostoru toho kastlíku je to viditelný pro mně i přitelkyni vedle a dá se krásně ovládat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to na OII řeším takhle:

O tom rohu jsem taky přemýšlel, ale chtělo by to napájení ze zásuvky vlevo dole, co si ji tak přidělal Diamant (psal o tom jinde..), jinak je kabel tažený nad celou palubkou.. Já ale hlavně chci všechno udělat "blbuvzdorně", znám už pár případů, kdy dotyčný dostal pokutu, že má navi v zorném poli, kde nemá nic být. Navíc v prostoru toho kastlíku je to viditelný pro mně i přitelkyni vedle a dá se krásně ovládat..

Zásuvku vlevo dole plánuji, čekám na garančku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja to mam pri lavom stlpiku. Napajane je to s poistkovej skrine kde som si dal tchnikom vyviest kablik. Videtelnost na to je perfektna - mam na mysli to ze na pohlad na navigaciu nemusim otacat hlavu len preklopim oci t. j. je to asi nabezpecnejsie pre mna.

A co sa tyka toho ci je t v zornom poli vodiac alebo nie je diskutabilne, je to uplne dolu pri A stlpiku. Videl som kopec aut ktore to maju v pomaly v strede okna, resp prisavka bola nalepena v strede okna, to si myslim ze je ovela nebezpecnejsie (aj z vlastnej skusenosti) ako to co mam ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...