Přejít na obsah

Predný a zadný nárazník


bikerkiri

Doporučené příspěvky

a ty lišty do kerejch se to nacvakává si dal z RS(nebo face?) a taky vono se doporučuje při vyměně nárazníku dávat nový, že se vychoděj, spíš e vychoděj ty dirky v nárazníku, já měl přední sundanej mooockrát a lišty vpoho..

chce si to stim pohrát, ale opravdu to chce teplo ať ti plasty nepopraskaj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty lišty do kerejch se to nacvakává si dal z RS(nebo face?) a taky vono se doporučuje při vyměně nárazníku dávat nový, že se vychoděj, spíš e vychoděj ty dirky v nárazníku, já měl přední sundanej mooockrát a lišty vpoho..

chce si to stim pohrát, ale opravdu to chce teplo ať ti plasty nepopraskaj ;)

lišty jsem koupil nový ve Škodovce - RS lišty jsou stejný jako face, takže v tom brouk není. No já už ho "párkrát" taky sundaval a dokud je venku zima, tak se do toho pouštět nebudu, ale jak se oteplý zkusím ho opatrně v tom místě kde se "odchlipuje" nahřát horkovzduškou a lehce přihnout - chci to zmáknout ještě než ho dám do laku . Ono to nijak katastrofálně nevypadá, ale sere mě to pač ta hrana není "čistá" :aggressive: Jináč máš pravdu, že ty dirky v nárazníku jsou už lehce vyvyklaný - ale co s tim?...nejpíš to bude i důvod, že do tý lišty úplně nazapadnou :help: Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
hosi jak to je kdyz chci prehodit naraznik...mam Fabii rocnik 01 a kdyz hodim RS naraznik tak hmlovky hranaty vystridaj gulaty jenze jake jsou ty koncovky hmlovek? bude to pasovat nebo treba bude neco vymenit?

Zdarec, nárazník jsem měnil před zimou: mlhovky maj stejnej konektor ;) ale budeš muset skrátit výztuhu nárazníku (teda pokud tam máš systém ostřiků vsětlometů - jináč tam nevlezou) a já sobně jsem prodloužil kabel napojení pravé mlhovky, byl tip ťop a asibych bez prodloužení nárazník nenasadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Zdarec, nárazník jsem měnil před zimou: mlhovky maj stejnej konektor ;) ale budeš muset skrátit výztuhu nárazníku (teda pokud tam máš systém ostřiků vsětlometů - jináč tam nevlezou) a já sobně jsem prodloužil kabel napojení pravé mlhovky, byl tip ťop a asibych bez prodloužení nárazník nenasadil.

jo...diky za info uz se stalo ;) urezano, prodlouzeno a namontovano ;) vse ok :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Klucí, nevíte o někom, kdo spravuje lehce bouchnuté nárazníky? Mám po dnešním škrábnutí s jiným autem malinko oprejskanej lak a trochu zkřivenej RS nárazník, takže snad žádná velká práce. Novej nárazník se mi kupovat nechce:( Kdyžtak Praha, střední Čechy, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...