Přejít na obsah

Predný a zadný nárazník


bikerkiri

Doporučené příspěvky

ja mel lak zadniho RS narazniku za 1000 kc ;)

ale predni RS sem mel u jinyho lakyry mel za 1900 kc nesedel lak prasacky nastrikany takze sem mu to reklamoval jako jak si to predstavuje,... k zivote uz k nemu nejdu a zadni vraza znova predni naraznik a opravu kol budu aplikovat u predchazejiciho lakyry co mi lakoval zadni RS ;)

takze co z toho plyne ? kazdej lakyra - JINA CENA, JINA KVALITA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Lidi, chci se zeptat: mám FRS a na zadním nárazníku se mi na bocích odlepil origo překryt. Už je tam mezera mezi naraznikem a prekrytem.

Můj dotaz, překryt jen odlepim a uprostřed vycvaknu? Je tam nějakej chytak?

A druhá otázka, čím to přilepit, aby to vydrželo? Máte nějaký zaručený pevný lepidlo? Napadl mě Mamut glue, ale to je celkem pružný, ikdyz uschne. U napruzenych spojů se mi neosvedcilo.

Díky za jakoukoliv radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Nemáte zkušenost, jestli je reálné nějak solidně spravit tuto díru v nárazníku? Je to zrovna tak blbě v tom vinklu nad RZ vyštípnuté. Ten kousek nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě přijde zbytečné kvůli takové dírce kupovat celý nárazník, zase je pravda, že ta díra není na rovné ploše, ale tak blbě v rožku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím, to bych si musel doma vyžádat k vycházce ještě povolenku a musel bys zavolat, že nejsem s žádnou ženskou :-D

Přes týden to začnu řešit, tak dám potom vědět, jak to probíhá a jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, 

 

chci se zeptat nemáte někdo návod na demontáž zadního nárazníku?  :kol-49: Já doma něco mám ale chybí mi tam část jak se rozebírají plasty v kufru. Potřebuju ho sundat a mám strach abych si ty plasty nepolámal   :feve: 

A navazující dotaz: Praskl mi na boku úchyt který drží nárazník v lajně s karoserii (Nevím jak to lépe popsat :D, viz foto) nevíte dá se to někde sehnat? Nebo případně stačí to přilepit třeba patefixem?

Foto dodám až v pátek teď budu mimo PC a nemám to ještě pořádně nafocené krom tohohle:

 

http://www.pictu.cz/image.php?di=0ZUD

 

Předem díky za rady a tipy

Editováno: , autor: Petr92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...