Přejít na obsah

Chromová protiskluzová deska k pedálům RS


Doli

Doporučené příspěvky

A odkud jsi vůbec stáhnul ty obrázky ? To znamená, že někde se to vyrábět musí.

Je to z Golfu V GTI...taky me napadlo koupit to jako nahradni dil v servise, ale ta cena... :feve:

Tak zkus toho Alesia..nebo možná i v inzerátech tady najdeš nabídku,tuším někde jsem to tam viděl

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz je to tam... :p

Můžu odbočit? Jak jsi sundal tu kličku na otvírání kapoty..když zezadu vytáhnu tu pojistku,tak mi jde jen kousek povytáhnout,ale ta páčka ani pak nechce dolů..a nechci zbytečně nic urvat..

Hmm, tak tohle jsem delal asi hodinu...musis si vlest co nejbliz hlavou az k pedalum, aby si dobre videl na tu klicku dozadu...pak zatahnes za tu packu podrzis ji a sroubovakem vytahnes CELOU tu pojistku (lesklej plast), pustis klicku a vytahnes ji...nejhorsi mi prislo vratit to...musis ji nasadit, pridrzet a zase zatahnout a pak tam dat zpatky pojistku (ale to byl ten nejvetsi problem-neslo mi to), musel jsem si trochu pomoc sroubovackem abych to tam dostal, chtelo to velkou trpelivost!! Ale podarilo se.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu říkám super návod.. :palec2: Mně se nikdy nepodařilo tu pojistku úplně vytáhnout, takže to musím zkusit při "zatáhnuté" páčce..

V normalni svisle poloze tu pojistku nevyndas...je tam malo mista!! Musis ji pritahnout, podrzet a pak vytahnout pojistku.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu říkám super návod.. :palec2: Mně se nikdy nepodařilo tu pojistku úplně vytáhnout, takže to musím zkusit při "zatáhnuté" páčce..

V normalni svisle poloze tu pojistku nevyndas...je tam malo mista!! Musis ji pritahnout, podrzet a pak vytahnout pojistku.... ;)

A pak jsi teda ještě sundával nějaké plasty a našrouboval tu opěrku a zase nandal plasty jestli jsem ten návod dobře pochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...