Přejít na obsah

Chromová protiskluzová deska k pedálům RS


Doli

Doporučené příspěvky

Ta opěra by tedy měla být přišroubovaná pod krytem předního prahu, je to díl na prahu a dole pod palubkou..

Presne tak... :)

To mischicka:

Jo, kdyz sundas packu, tak tam uvidis jeden sroubek. Vysroubujes, pak odendas ten plast pod klickou (Ten plast je docela velkej, je nacvaklej i na prahu, takze staci vycvaknout jen kolik potrebujes a nesundavat to cely). A mas pristup ke sroubku co drzi tu operku!! ;) Jestli budes tu operku kupovat, tak kup barvu ANTRACIT (Maji tam totiz asi tri druhy barev, podle interieru) a nebyl jsem si jistej jestli to bude ta stejna barva.

post-7739-1180644764_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak... :)

To mischicka:

Jo, kdyz sundas packu, tak tam uvidis jeden sroubek. Vysroubujes, pak odendas ten plast pod klickou (Ten plast je docela velkej, je nacvaklej i na prahu, takze staci vycvaknout jen kolik potrebujes a nesundavat to cely). A mas pristup ke sroubku co drzi tu operku!! ;) Jestli budes tu operku kupovat, tak kup barvu ANTRACIT (Maji tam totiz asi tri druhy barev, podle interieru) a nebyl jsem si jistej jestli to bude ta stejna barva.

A joo, tady je ten plast v celku, ne jak u F na části, ale jinak je taky nacvakanej na těch trapnejch pérkách? Nerad bych ho zničil, prt. když jsme na F měnili intoš za černý, původní šedý plast právě kolem kličky nešel dolů jinak než destrukcí fuck

A mjaké jsou další varianty? Krom antracitu?

Přemýšlím o ní, silně, ale ještě váhám jestli od Miloušteku nevzít tu jejich komplet sadu, interně jí říkám tečkovaná a tyhle pedálky někomu neprodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak... :)

To mischicka:

Jo, kdyz sundas packu, tak tam uvidis jeden sroubek. Vysroubujes, pak odendas ten plast pod klickou (Ten plast je docela velkej, je nacvaklej i na prahu, takze staci vycvaknout jen kolik potrebujes a nesundavat to cely). A mas pristup ke sroubku co drzi tu operku!! ;) Jestli budes tu operku kupovat, tak kup barvu ANTRACIT (Maji tam totiz asi tri druhy barev, podle interieru) a nebyl jsem si jistej jestli to bude ta stejna barva.

A joo, tady je ten plast v celku, ne jak u F na části, ale jinak je taky nacvakanej na těch trapnejch pérkách? Nerad bych ho zničil, prt. když jsme na F měnili intoš za černý, původní šedý plast právě kolem kličky nešel dolů jinak než destrukcí fuck

A mjaké jsou další varianty? Krom antracitu?

Přemýšlím o ní, silně, ale ještě váhám jestli od Miloušteku nevzít tu jejich komplet sadu, interně jí říkám tečkovaná a tyhle pedálky někomu neprodat...

Nene, nic tim neznicis...je to opravdu jen nacvakly!! Neda se na tom nic znicit!! No myslim ze byla jeste bezova a cerna barva. Kdyz jsem videl ze u Milotecu stoji 1700Kc jen ta podnozka, tak sem si rikal ze se asi zblaznili!! lol Me stala ta original VW 398Kc!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, nic tim neznicis...je to opravdu jen nacvakly!! Neda se na tom nic znicit!! No myslim ze byla jeste bezova a cerna barva. Kdyz jsem videl ze u Milotecu stoji 1700Kc jen ta podnozka, tak sem si rikal ze se asi zblaznili!! lol Me stala ta original VW 398Kc!! :p

Njn, asi jdu do toho...u Miloušteku jsem cenu nevěděl, 1700 jen za podnožku nedám, to ať si jí nechaj, jdu od VW...nebo se to dá i v každé škodovce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, asi jdu do toho...u Miloušteku jsem cenu nevěděl, 1700 jen za podnožku nedám, to ať si jí nechaj, jdu od VW...nebo se to dá i v každé škodovce?

Mělo by to jít..vždyť to dávají na RS,ne..jen asi za jinou cenu ;)

Tak to nevim, muzes to zkusit, ale podle me to pujde jen jako nahradni dil na VW Golf GTI. Protoze na octavii RS se ta podnozka nedava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a kup to v barve antracit, aby ti to ladilo s ostatnimi plasty... ;)

Dám na Tebe :) Ve Čt jedu do ČB, tak si to objednám tam ve VW :p

Objednej si to v cb auto, je to trosku levnejsi nez v Porsche...a nejlip udelas, kdyz tam ve stredu zavolas (+420 385 102 414) a objednas to. :kol-132: Ve ctvrtek az pojedes do Budejc, tak uz to tam budes mit!! ;) A hurraa na montaz... :p

Editováno: , autor: Zdenek Dolezel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je možný, že to je v cb auto(ke kterýmu mam obecně, ani nevim proč, ale mam, nedůvěru) levnější než v Porsche? to je fakt bordel

Tak v Porsche si nechaj za svoje "sluzby" poradne zaplatit... :angry:

Porsche je Porsche :p Jinak dík za číslo a radu, taky jsem si říkal, že by to tak bylo nejlepší, ale neznal jsem číslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je možný, že to je v cb auto(ke kterýmu mam obecně, ani nevim proč, ale mam, nedůvěru) levnější než v Porsche? to je fakt bordel

Tak v Porsche si nechaj za svoje "sluzby" poradne zaplatit... :angry:

a to ti někdo říkal, nebo máš ověřený, že za stejnej ukon v Porschi zaplatíš víc než jinde? nebo snad, že maj vyšší hodinovou sazbu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je možný, že to je v cb auto(ke kterýmu mam obecně, ani nevim proč, ale mam, nedůvěru) levnější než v Porsche? to je fakt bordel

Tak v Porsche si nechaj za svoje "sluzby" poradne zaplatit... :angry:

a to ti někdo říkal, nebo máš ověřený, že za stejnej ukon v Porschi zaplatíš víc než jinde? nebo snad, že maj vyšší hodinovou sazbu?

Byl jsem se ptat kolik by chteli za tu podnozku tam. Ze by davali vetsi slevu pri objednavce novyho auta, to se taky rict neda!! No a zvlastni zkusenosti vim jak to chodi pri servisech s Audi a VW,nechaji si za to dooobre zaplatit!! Proste Porsche je Porsche, takze platis za "znacku"!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...