Přejít na obsah

Chromová protiskluzová deska k pedálům RS


Doli

Doporučené příspěvky

Už mám i obrázek, to zakoružkované myslím.

Jak se to zasune do tapecu, se nařízne?

Nene, vubec!! Ta podlazka co tam mas ted (ta puvodni z vyroby) ma taky ty zobacky! Takze ji pak jenom povysunes nahoru a vyndas...

Jo takle, ona se ta původní vyndá, to jsem netušil, já myslel, že to přijde na to! Dík :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám -_-

Až na tu pojistku, její zpětné nandání pohodka :help: ale stačilo se chvíli vztekat, pak se zamyslet a šlo to jak po másle -_-

Rozenej kutil Sikula!!! :p

Jak mi tam nešla ta pojistka, tak jsem se mále vztekl :p Svítilo na mě slunce, nešlo to tam :blbec:

Ja jsem tam taky lezel zkroucenej asi hodinu...Uz ji nechci nikdy vyndavat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám -_-

Až na tu pojistku, její zpětné nandání pohodka :help: ale stačilo se chvíli vztekat, pak se zamyslet a šlo to jak po másle -_-

Rozenej kutil Sikula!!! :p

Jak mi tam nešla ta pojistka, tak jsem se mále vztekl :p Svítilo na mě slunce, nešlo to tam :blbec:

Ja jsem tam taky lezel zkroucenej asi hodinu...Uz ji nechci nikdy vyndavat!!

Už vím jak na to, je to fakt easy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám -_-

Až na tu pojistku, její zpětné nandání pohodka :help: ale stačilo se chvíli vztekat, pak se zamyslet a šlo to jak po másle -_-

Rozenej kutil Sikula!!! :p

Jak mi tam nešla ta pojistka, tak jsem se mále vztekl :p Svítilo na mě slunce, nešlo to tam :blbec:

Ja jsem tam taky lezel zkroucenej asi hodinu...Uz ji nechci nikdy vyndavat!!

Už vím jak na to, je to fakt easy!

Tak mi na dalsim srazu reknes jak na to bez problemu... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeme rozebirat jednu cervenou okinku!!! :D

...zatímco ostatní z ní budou vyndavat a postupně konzumovat ta piva -_-

Z čeho je udělaná ta opěrka..co je to za plech a jak tam jsou ty špunty..nemůže se to nějak vytrhávat nebo tak?

Ty spunty jsou plastove, myslim ze je to cely jeden odlitek plastu. Plech je myslim hlinik nebo tak neco... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, je to udělané stejně jako pedály.

To jsem se toho dozvěděl..a z čeho a jak jsou tedy udělané ty pedály? :help:

Kus gumoplastu s výstupky a přes to plech :p

Vystizne a strucne receno!! :palec2:

Ale jinak bych si za to nafackoval, takhle to popsat, i když je to možná výstižné. Spíš mělo být něco jako plastový odlitek s výstupky z materiálu...překrytý hliníkovoým plechem s otvory :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak bych si za to nafackoval, takhle to popsat, i když je to možná výstižné. Spíš mělo být něco jako plastový odlitek s výstupky z materiálu...překrytý hliníkovoým plechem s otvory :p

No, už jste mně málem na to ukecali..ale takhle :p

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak bych si za to nafackoval, takhle to popsat, i když je to možná výstižné. Spíš mělo být něco jako plastový odlitek s výstupky z materiálu...překrytý hliníkovoým plechem s otvory :p

No, už jste mně málem na to ukecali..ale takhle :p

:blbec: Co se da delat...nic lepsiho asi uz nevymyslime!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak bych si za to nafackoval, takhle to popsat, i když je to možná výstižné. Spíš mělo být něco jako plastový odlitek s výstupky z materiálu...překrytý hliníkovoým plechem s otvory :p

No, už jste mně málem na to ukecali..ale takhle :p

Co bys rád?

No myslel jsem na ty pedály a opěrku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak bych si za to nafackoval, takhle to popsat, i když je to možná výstižné. Spíš mělo být něco jako plastový odlitek s výstupky z materiálu...překrytý hliníkovoým plechem s otvory :p

No, už jste mně málem na to ukecali..ale takhle :p

Co bys rád?

No myslel jsem na ty pedály a opěrku :)

No tak jdi do toho - pedály nabízí za 1900,- Alesio a opěrku za 400,- každý servis VW -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...