Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Objednal som OII L&K 1,8TSI DSG. Výroba sa plánuje na 2kt/2009. Problém nastal teraz, keď na oficiálnej stránke Škoda je rozpísaná výbava L&K, kde píšu, že vsérii má auto elekt. sedačky + vodič s pamäťou, predný a zadný parkovací, Sound systém, GSM III, .... Ja som si tieto veci musel priplatiť. To som teraz zvedavý, kde je pravda, či mi to z ceny odpočítajú, alebo mi povedia ,,sorry´´ chyba na stránkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kenvelo: No, řekl bych, že obecně sou v pohodě a šlapou jak hodinky, ale jsou některý specifický položky, který dělají problémy a stojí za prt. Takovou problematickou záležitostí je např. právě ten filtr pevných částic, resp. dvoulitry TDIčka jako takový, kde občas odejde nějaký to turbo a podobný věci a když se ti na jednom autě sejde více takový věcí, tak to celkem nasere. Občas zastávkuje elektronika, ale to je většinou způsobený vadným některým čidlem a není to zase tak strašný. - neznám žádný oficiální srovnání, ale mám takovej osobní pocit, že benziňáky jsou na tom líp než nafťáky, který mají asi víc much ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal som OII L&K 1,8TSI DSG. Výroba sa plánuje na 2kt/2009. Problém nastal teraz, keď na oficiálnej stránke Škoda je rozpísaná výbava L&K, kde píšu, že vsérii má auto elekt. sedačky + vodič s pamäťou, predný a zadný parkovací, Sound systém, GSM III, .... Ja som si tieto veci musel priplatiť. To som teraz zvedavý, kde je pravda, či mi to z ceny odpočítajú, alebo mi povedia ,,sorry´´ chyba na stránkach.

no hold mas smolu pretoze tato vybava bude az od noveho roku teda ked by si ju isiel kupovat po novom roku tak by si ju tam mal a nemusel by si ju doplacat preto ze skoda SR ide stale podla stareho cennika a vybavy ktora je platna do konca tohto roku preto si ja pockam az bude po novom roku kedy bude vacsia vybava a motor1,4TSI nie ako niektory kupuju teraz a nemaju taku vybavu aka bude po novom roku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidím, zajtra budem kontaktovať predajcu, a keďže auto bude vyrobené až v polovici januára a ku mne sa dostane koncom januára, predpokladám, že cena bude upravená. A hlavne, nejakú výbavu som vôbec neobjednal a ak je v sérii, tak ťažko ju kôli mne vyberú.

Já myslím, že smlouvu jsi podespal teď, takže asi smolík. Ale snad se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par pseudohlinikovejch plastu v cene desitek tisic, nebo ze by se polepsili i v tomhle ohledu? ;)

Ja si nemuzu pomoct, i kdyz je to porad nejhezci auto skodovky, ty svetla to przni :( Ke zbytku auta to proste nesedi, stejne jako ma Roomster divny okna ze strany, Superb divnej zadek, nova Fabie se slusne komentovat neda, vzdycky tam je proste posledni dobou ustrel v designu jinak moc peknyho auta, a to je skoda (Skoda) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už je v tom jasno. Škoda na slov. web stránkach uviedla nezmysly. Už ich aj stiahli. Urobili český preklad a teraz vyberú veci, za ktoré si slováci musia platiť.

Neviem, či je to nezmysel, lebo to tam viselo celý týždeň. Podľa mňa to len upgradujú, a výbavy budú OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...