Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Takže oficiálne je to s denným svietením OIIFL na Slovensku takto:

Nová Octavia II Facelift je vybavená denným svietením s prídavnými žiarovkami v predných hmlových svetlometoch. Takto vybavené vozidlá sú vyrobené so špecifikáciou, ktorá zodpovedá predpisom EU, to znamená, že svietia len predné denné svetlá (nie zadné koncové svetlá).

Naprogramované denné svietenie (denné prevádzkové svietidlá) je možné použiť v SR za nezníženej viditeľnosti až po nadobudnutí platnosti nového cestného zákona, t.j. od 1. februára 2009. Do tejto doby je nutné použiť pre vonkajšie osvetlenie vozidla stretávacie svetlá spolu s obrysovými, aktivovanými otočným prepínačom.

Takže chyba nastala u našich súdruhov v parlamente, ktorý naťahovali schválenie nového cestného zákona od jari... Starý CZ totiž s pojmom "denné svetlá" nepočíta, tento pojem zavádza až nový CZ platný až od februára/února.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cappuchino nechcem, taku maju firemne a mam ich uz dost lol

Koukal jsem na to jako blázen ale kapucíno OII a kapucíno OII FL jsou dvě celkem úplně odlišné barvy !!! ;)

A ještě jeden dotaz, je to normální že když se zapne popřípadě vypne klíček tak trochu jakoby poskočí stěrače ???

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial som si dobre vsimol - facelift uz nama asfericke spatne zrkadla?

Levý pořád asferický je. Na fotce co jsi dal to není vidět. Ale musím říct že ty nový špigle ze superba jsou perfektní, je v nich dobrej výhled dozadu. Když přesednu do fabie, tak mě připadá že skoro nic nevidím, hlavně v pravým malým zrcátku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjoctavian: k barvě, nevim jestli je to 4K4K ale v papírech má kapucíno metalíza a je dost jiná než OII předface, ta původní je spíš do zlatova ale tahle je spíše do šedé, něco jako satim ale přijde mi trochu světlejší, klasické předface kapučíno to není ani náhodou, i když podle papírů ano.

Tak tedy nevím, ještě kouknu na to 4k4k ale až v úterý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levý pořád asferický je. Na fotce co jsi dal to není vidět. Ale musím říct že ty nový špigle ze superba jsou perfektní, je v nich dobrej výhled dozadu. Když přesednu do fabie, tak mě připadá že skoro nic nevidím, hlavně v pravým malým zrcátku. :)

A to tam numusi byt ta ciarka oddelujaca rozne druhy skla?

post-10844-1230395749_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nepletu, ale já už to nějak rozlousknu, v pondělí zajdu do škodovky a voptám se, maji předface kapučíno ve výloze tak uvidím.

Tiež sa mi zdá, že tá Cappucino je tak trochu iná, ide skôr na pieskovú saharu. Neviem v čom to je, ale aj nefaceliiftované OII mali vo farbe Cappucino rôzne odtiene, najmä Octavie s CZ ŠPZ. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...