Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Ja zas neviem aktivovat denne svetla podla postupu s packou ako je v navode...Je mozne, ze slovenske Octavie to nemaju nakodovane?

Nic proti, ale jestli je hovoreno o O2FL, tak co kodovat, deni sviceni ma zvlastni svetla a ty sviti po zasunuti klicku automaticky. (vyjimkou je jen classic bez mlhovek). Jen informativne svetla pro denni sviceni sviti jen vpredu v mlhovkach, zadek je zhasnutej, taky me to prvne zarazilo, ale uz jsem nekde dohledal, ze to je spravne, ze svitit se ma obrysovkama, nebo svetlama pro denni, co maji pracovat prave takto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som ten istý problém, nefungovali denné svetlá, a dedali sa zapnúť ani cez páčku, ani cez maxi-dot. Je to preto, že ak ti auto odovzdali pred februárom, denné svetlá, ako má OIIFL, boli v rozpore zo zákonom. Ja som prišiel do servisu na nakódovanie 2.feb a až je to OK. Aj maxi-dot už má položku denné svetlá, aj sa to dá robiť cez páčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale jestli je hovoreno o O2FL, tak co kodovat, deni sviceni ma zvlastni svetla a ty sviti po zasunuti klicku automaticky. (vyjimkou je jen classic bez mlhovek). Jen informativne svetla pro denni sviceni sviti jen vpredu v mlhovkach, zadek je zhasnutej, taky me to prvne zarazilo, ale uz jsem nekde dohledal, ze to je spravne, ze svitit se ma obrysovkama, nebo svetlama pro denni, co maji pracovat prave takto....

Presne ako pise reprom: aj ked nastartujem, tak sa mi tie ziarovky v hmlovke automaticky nerozsvietia, ani ziadne ine svetlo. Auto som dostal 4.2., ale vyrobene bolo asi o tyzden skor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to rozhodně není, jelikož číslovka označuje generace a facelift je pouze jakýsi (vzhledový) omlazení...že se tam objeví pár drobných technických rozdílů nehraje žádnou roli. Kdyby byl každej FL číslovanej, tak tu máme už alespoň O4 :p

Ale celkem mě překvapilo, že hafo lidí to motá a mluví o třetí nebo o nové oktě a slovo facelift jim nic neříká :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to rozhodně není, jelikož číslovka označuje generace a facelift je pouze jakýsi (vzhledový) omlazení...že se tam objeví pár drobných technických rozdílů nehraje žádnou roli. Kdyby byl každej FL číslovanej, tak tu máme už alespoň O4 :p

Ale celkem mě překvapilo, že hafo lidí to motá a mluví o třetí nebo o nové oktě a slovo facelift jim nic neříká :o

mne je jasne ze je to facalift len ma ta trojka udivila... keby ze niekto medzi ludmi kecaju o trojke dajme tomu ale reklama v denniku na celu stranu OCTAVIAlll??? asi s tichým suhlasom skodovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Importer mal na svojom vlastnom webe v konfiguratore (ktory do dnes nie je funkcny), ze sa pripravuju ceny OIII.

Dost som sa na tom bavil, je to riadna pakovina.

Slovensky importer je teda fakt majster komunikacie - taky marketing mat v sucasnej krize je urcite snom kazdeho manazera. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Zdravím, nevie náhodou niekto, ako je to s paketom pre zlé cesty v modeli Octavia L&K?. Mám trocha obavy, že namiesto sériových 17kových kolies by tam mohli šupnúť nejaké 16kové kolá, prípadne by mohla byť aj obmedzená rýchlosť vozidla. Fakt neviem, skúste mi prosím helfnúť, potrebujem to dosť súrne. Jedná sa o Octavia Combi 1,8 TSI L&K 6st. manuál

Vďaka za každú odpoveď, ale potreboval by som to vedieť tak do cca 9:00 dnes:

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Zdravím, nevie náhodou niekto, ako je to s paketom pre zlé cesty v modeli Octavia L&K?. Mám trocha obavy, že namiesto sériových 17kových kolies by tam mohli šupnúť nejaké 16kové kolá, prípadne by mohla byť aj obmedzená rýchlosť vozidla. Fakt neviem, skúste mi prosím helfnúť, potrebujem to dosť súrne. Jedná sa o Octavia Combi 1,8 TSI L&K 6st. manuál

Vďaka za každú odpoveď, ale potreboval by som to vedieť tak do cca 9:00 dnes:

:help:

Ja mam predface, L&K s origo 17'' a paketom pre zle cesty - toto bola jedina moznost ako mat tuto kombinaciu (kup. 10/2008). Neviem ako je to teraz s face...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...