Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Škoda Octavia sa po VW Golf stane druhým koncernovým produktom, ktorý môže poháňať turbodiesel 1,6 TDI CR vybavený priamym vstrekovaním nafty prostredníctvom systému common-rail a filtrom pevných častíc. Pod kapotou Octavie GreenLine dosiahne výkon 77 kW (105 k) a najvyšší krútiaci moment 250 Nm dostupný pri 2000 ot/min.. Kombinovaná spotreba by sa mala pohybovať okolo hranice 4,4 l nafty na 100 kilometrov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni prostě k 4x4 to nezávislý topení nemají... napište někdo na infolinku Škoda auto! ;)

Ani mít nebudou - podobně jako k RS.

Vzhledem k tomu jak málo se jich prodává, nevyplatí se celý ten proces. Jediné řešení je počlat na konec záruky a nechat si to namontovat přímo od servisního střediska Eberspächer nebo Webasto, ti to umí a udělají podobně jako mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas......Už jsem facelift viděl ve všech možných barvách a na ty př.světla si ne a ne zvyknout....zadek moc povedenej,ten nárazník tam fakt sedne perfektně.

Já že jsem na tmavý barvy,tak facelift bych vzal jedině ve světlý,tam ty světla tolik netřískaj do očí..tady ve vedlejší ulici pravidelně parkujou 3ks OII-FL..v zelený artic,stříbrný=to celkem jde,ale pak tu má jednoho combika v mé jinak oblíbené šedé anthracite a to vypadá hrozně,tam mi ty světla doslova vaděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám podobný názor jako Karlos... ve světlých barvách ten předek "jakžtakš", ale viděl jsem to v černý, modrý storm a to je korejčák jak cip!!! :feve: jinak výbroně vypadá zezadu ta flamenco! to je super! :palec: ... pro mě by bylo ideální mít předfejs + fejs zadní nárazník! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas......Už jsem facelift viděl ve všech možných barvách a na ty př.světla si ne a ne zvyknout....zadek moc povedenej,ten nárazník tam fakt sedne perfektně.

Já že jsem na tmavý barvy,tak facelift bych vzal jedině ve světlý,tam ty světla tolik netřískaj do očí..tady ve vedlejší ulici pravidelně parkujou 3ks OII-FL..v zelený artic,stříbrný=to celkem jde,ale pak tu má jednoho combika v mé jinak oblíbené šedé anthracite a to vypadá hrozně,tam mi ty světla doslova vaděj...

Ale Karlos3, neblázni, neviem či si videl sedana alebo kombíka, ale ja som si objednal kombíka práve v tejto farbe, a osobne si myslím, že tá farba vôbec nie je zlá a faceliftovaný kombík v tejto farbe celkom ujde. :palec2:

Mne osobne sa tie svetlé farby síce páčia, ale keď tak zauvažujem, tak za rok či dva budú tie farby už okukané, a bude asi problém predať také auto. Osobne si myslím, že tmavé sa budú v budúcnosti omnoho lepšie predávať ako nejaké svetlé farby, výnimkou bude len strieborná, aj v súčasnosti je to tak, ale je to fakt len môj názor. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Neviete kedy sa na Octaviu facelift montuje strešná anténa vo forme žraločej plutvy a kedy obyčajńá? Mám pocit, ak je vozidlo vybavené buď prípravou pre telefón GSM II / GSM III, alebo je inštalovaný navigáčný systém, tak v tom prípade by to mala byť anténa vo forme plutvy, alebo sa mýlim? Skúste poslať info. Vďaka

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja "francuzska" Arctic zelena OII FL prisla dnes rano do predajne. Pred hodinkou som ju bol pozriet, este ju nemali pripravenu, takze bola oblepena tymi bielymi ochrannymi filmami. V sobotu rano snad pojdem spravit prve foto, no auto si mozem prevziat az o tyzden vo stvrtok....:( Takze este tyzden cakania ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Neviete kedy sa na Octaviu facelift montuje strešná anténa vo forme žraločej plutvy a kedy obyčajńá? Mám pocit, ak je vozidlo vybavené buď prípravou pre telefón GSM II / GSM III, alebo je inštalovaný navigáčný systém, tak v tom prípade by to mala byť anténa vo forme plutvy, alebo sa mýlim? Skúste poslať info. Vďaka

:help:

Ploutvicka skryva cast anteny pro GSM, takze staci mit jen dualni antenu za 1700 Kc, nebo nekterou ze sad GSM (vsechny jsou vcetne teto dualni anteny). Pokud je tam jen radio je to bez ploutvicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud, tak mě moc láká kompinace oct combi 1,4 TSI a 6 stupňová převodovka. jezdí s tím v této kombinaci už někdo?

Vraj je to veľmi slušné, no ja osobne som to neskúšal. Je to ale určite lepšie ako nejaké to MPI-čko, 1,6 FSI-čko alebo 1,9 TDI-čko. Takže hrdo do toho :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak povídej, jaké jsou z toho pocity? skutečná spotřeba, jízdní dojem apod, hlučnost........

tymto Ta pozyvam do "Turbo na kazdy den" ;)

EDIT: Dovolím si ti editovat příspěvek s poznámkou:

Když už někoho někam zveš, tak minimálně kam by jsi mohl napsat :) ,

takže sem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=61100

JaKr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraj je to veľmi slušné, no ja osobne som to neskúšal. Je to ale určite lepšie ako nejaké to MPI-čko, 1,6 FSI-čko alebo 1,9 TDI-čko. Takže hrdo do toho :palec2:

Na to,že si to neskúšal,tak to je odvážne tvrdenie,už len preto,že ak sa chce vyrovnať ťahom TDI v prvej polovici ot.,musí ísť v tretej štvrtine ot otáčok a to nie je žiadna výhra a samozrejme už pri inej spotrebe.

Našiel som jeden výrok: citujem

"Když vidím Pokojstra, Fábku II, či facelite Octavia, marně přemýšlím nad skutečností, že lidi dokážou koupit auto s výrazem vysmátého chovance ústavu"

Čo znamená výraz "pokojstra"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...