Přejít na obsah

Bezpečnostní značení skel


prtko5

Doporučené příspěvky

Čau chtěl bych vědět jaký máte názor na bezpečnostní značení skel.

Díky

Z bezpečnostních prvků je to ta, dle mého, největší zbytečnost, která snad jen znesnadní čórkařům jejich následný prodej. Takže energie vydaná do jejich značení je na kosočtverec :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chtěl bych vědět jaký máte názor na bezpečnostní značení skel.

Díky

Z bezpečnostních prvků je to ta, dle mého, největší zbytečnost, která snad jen znesnadní čórkařům jejich následný prodej. Takže energie vydaná do jejich značení je na kosočtverec :-))

tak zase kdo ti bude jeste kupovat okna za 20 tisic s jiným rokem výroby????? to se radeji podivají po jiny

Tak nárocna namaha to není kdyz si to udelás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chtěl bych vědět jaký máte názor na bezpečnostní značení skel.

Díky

Z bezpečnostních prvků je to ta, dle mého, největší zbytečnost, která snad jen znesnadní čórkařům jejich následný prodej. Takže energie vydaná do jejich značení je na kosočtverec :-))

tak zase kdo ti bude jeste kupovat okna za 20 tisic s jiným rokem výroby????? to se radeji podivají po jiny

Tak nárocna namaha to není kdyz si to udelás

Suhlas, stoji to par supov, ale pri kradezi musia tie okna vyhodit, takze mozno ich to troska odradi. V principe ide o to tvoje auto pre zlodejov co najviac ZNEHODNOTIT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chtěl bych vědět jaký máte názor na bezpečnostní značení skel.

Díky

No ja jsem si to delal sam...stalo me to kolem 700,-Kc...je pravda, ze kradezi to nazabrani, ale kdyz vedle bude stat druha Octa bez znaceni skel, tak je vetsi sance, ze si vyberou prave ji.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to taky nepřijde jako vyhozený prachy. Mám pojištění u Uniqa a tam to požadovali jako nutnost, stálo mě to 500 korun. No a vzhledem k tomu, že opískovaná skla nejsou už moc použitelný, tak si zloděj věřím skutečně vybere jinou octu, než tu moji. A pětset korun mi přijde za tenhle pocit jako dost malá částka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to taky nepřijde jako vyhozený prachy. Mám pojištění u Uniqa a tam to požadovali jako nutnost, stálo mě to 500 korun. No a vzhledem k tomu, že opískovaná skla nejsou už moc použitelný, tak si zloděj věřím skutečně vybere jinou octu, než tu moji. A pětset korun mi přijde za tenhle pocit jako dost malá částka...

Dneska jsem byl taky na pískování skel - z toho samého důvodu - pojistka u Uniqa. Každopádně pojišťovna platí polovičku, takže jsem platil 840kč-registrace do do databáze+vinfoto.

Každopádně nevím jestli to k něčemu je, dneska se auta kradou hlavně na díly......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...